KARAKÖY BOSSLARI BÖLGELERE ÇEKİLSİN!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Ocipres
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

KARAKÖY BOSSLARI BÖLGELERE ÇEKİLSİN!

Mesaj gönderen Ocipres »

Sevgili ikv sever dostlarım,
Ben Teşkilat sunucusunda aralıklı olarak 10 senedir bu oyunun karınca kararınca oynuyorum.Karaköy güncellemesi geleli yaklaşık 9 ay oldu.Gelinen noktada görülüyorki bossların dışarda olması zamanla daha da büyük sorunların doğmasına sebeb oldu.Bu yüzden oyunu bırakan bir iki arkadaşımın olmasına üzülerek şahit olunca hem desteğe bildirdim hemde burda sizlerle paylaşmaya karar verdim.Teşkilat sunucusunda durum şu;Arzlardan ve lodoslardan iki lonca aralarında Hakir ve Yüce Komiser kesimlerini 4 gün arzlar 3 gün lodoslar olarak paylaşmışlar.Sonuç itibariyle kontrolü kendileri üstlerine alıp (Bu selahiyet nereden verilmişse) istedikleriyle kesim yapıp başka hiç kimseyede izin vermemekteler.Duyduğum kadarıylada bu yüzden savaşlar yapılmış)).Böyle bir açık online oyun olabilirmi? Ben bu loncalar kızmıyorum.Bir yerde adalet sekteye uğrarsa kim güçlüyse moduna döner herşey.Başka sunucularda durum nasıl bilmiyorum ama farklı birşey olduğunuda sanmıyorum.Bu bosslar Migrat,Sığınak ve Çemberlitaş bölgeleri gibi bölgelere çekilmezse zaten yeni oyuna başlayanlar boş olan diğer bölgeler yüzünden zorluk çekiyor Karaköyde de duvara toslayacaklar bu gidişle.
"Bose-Einstein yoğuşması; Aynı atomların en soğuk noktada ( - 270" ) omuz omuza "lay lay lay lay lay lay" çekmesidir.Aynen trübünde yapıldığı gibi."
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

Re: KARAKÖY BOSSLARI BÖLGELERE ÇEKİLSİN!

Mesaj gönderen VoYaGE »

Diğer sunucularda da farklı bir olay yok kp charı fazla olan yada vaktini deli gibi 49 lvl char kasmaya odaklayan bir elin parmaklarını geçmeyen kişi sayısı oyunu kontrol ettiğini düşünüyor kimsenin doğru düzgün boss kesebildiğini sanmıyorum.Çünkü 1 charı video al banlat diyene kadar 2 3 gün geçiyor bazen 5 gün oluyor bazen 1 saatte banlanıyor.Ben kesemiyorsam sende sizde kesemiyeceksiniz mantığı olduğu sürece karaköyde boss kesmek zorlaşıyor.Bosslar tek grupla çok rahat bir şekilde kesebiliyor grup bölgesi altında kesmek daha mantıklı bu düşünceyi destekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Pasaxkaradayi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Pasaxkaradayi »

Ocipres yazdı: 17 Ara 2018 14:58 Sevgili ikv sever dostlarım,
Ben Teşkilat sunucusunda aralıklı olarak 10 senedir bu oyunun karınca kararınca oynuyorum.Karaköy güncellemesi geleli yaklaşık 9 ay oldu.Gelinen noktada görülüyorki bossların dışarda olması zamanla daha da büyük sorunların doğmasına sebeb oldu.Bu yüzden oyunu bırakan bir iki arkadaşımın olmasına üzülerek şahit olunca hem desteğe bildirdim hemde burda sizlerle paylaşmaya karar verdim.Teşkilat sunucusunda durum şu;Arzlardan ve lodoslardan iki lonca aralarında Hakir ve Yüce Komiser kesimlerini 4 gün arzlar 3 gün lodoslar olarak paylaşmışlar.Sonuç itibariyle kontrolü kendileri üstlerine alıp (Bu selahiyet nereden verilmişse) istedikleriyle kesim yapıp başka hiç kimseyede izin vermemekteler.Duyduğum kadarıylada bu yüzden savaşlar yapılmış)).Böyle bir açık online oyun olabilirmi? Ben bu loncalar kızmıyorum.Bir yerde adalet sekteye uğrarsa kim güçlüyse moduna döner herşey.Başka sunucularda durum nasıl bilmiyorum ama farklı birşey olduğunuda sanmıyorum.Bu bosslar Migrat,Sığınak ve Çemberlitaş bölgeleri gibi bölgelere çekilmezse zaten yeni oyuna başlayanlar boş olan diğer bölgeler yüzünden zorluk çekiyor Karaköyde de duvara toslayacaklar bu gidişle.
Kimsenin oyunda birilerini dişa atıp boss kestigi yok karaköyde Loncan ki Lodos klani mensubusunuz Lodos klani lonca baskanlari ile gorusup boss kesimine dahil olabilirsin.
4 gun 3 gun meselesine gelirsek teskilattaki arz ve lodos klani uye sayisilarina bakarsak gayet adaletli bi dagitim oldugunu gorursun .
Ayrica 9 aydir gormus olmalisin ki hakire toplama adamlarla gidilmiyor herkes kendi loncasini toplayip goturuyor varsa loncanda yeterli sayi lodos klani baskanlari ile gorusup kesim yapabilirsin.
Komiser bb kralice gbz gunu diye gun yok boş gordugunu kesebilirsin ekibini hazirlayip
Paşa'ların Loncası Lonca Kuva i Milliye Paşaxalfonso
Kullanıcı avatarı
Ocipres
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Ocipres »

Pasaxkaradayi yazdı: 17 Ara 2018 22:57
Ocipres yazdı: 17 Ara 2018 14:58 Sevgili ikv sever dostlarım,
Kimsenin oyunda birilerini dişa atıp boss kestigi yok karaköyde Loncan ki Lodos klani mensubusunuz Lodos klani lonca baskanlari ile gorusup boss kesimine dahil olabilirsin.
4 gun 3 gun meselesine gelirsek teskilattaki arz ve lodos klani uye sayisilarina bakarsak gayet adaletli bi dagitim oldugunu gorursun .
Ayrica 9 aydir gormus olmalisin ki hakire toplama adamlarla gidilmiyor herkes kendi loncasini toplayip goturuyor varsa loncanda yeterli sayi lodos klani baskanlari ile gorusup kesim yapabilirsin.
Komiser bb kralice gbz gunu diye gun yok boş gordugunu kesebilirsin ekibini hazirlayip
Yazıma neden cevap yazdın anlamadım.Ben loncalar üzerine bir şikayette bulunmadım.Hatta loncalara bu konuda kızmadığımıda belirttim.Sorun şu; Bu bosslar grup bölgelerine çekilmedikçe oyunda tekelleşme devam edecek.Bunun sonucu olarakta oyun tamamen iflas edecek.Kaldıki destek ekibine bu konuda hiçbir lonca adı vermeden aynen burda olduğu gibi durumu izah ettiğim halde bana yollanan cevapta ''Video çek yolla işlem yapalım'' denmekte.Belliki onlarda durumun farkında değil.Bu bosslar grup bölgelerine alınmadığı sürece bugün Ahmet yarın Mehmet bu adaletsiz düzen devam eder.
"Bose-Einstein yoğuşması; Aynı atomların en soğuk noktada ( - 270" ) omuz omuza "lay lay lay lay lay lay" çekmesidir.Aynen trübünde yapıldığı gibi."