KARAKÖY Gözlem Aslında Olabilir

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Grafik36
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

KARAKÖY Gözlem Aslında Olabilir

Mesaj gönderen Grafik36 »

Başından beri Karaköy şikayetçilerinden birisi olarak 1 haftadır bazı sunucularda ve realde oynayanlara sorarak gözlem yaptım
Karaköy Şuan oynanılmaz mi hayır oynanılır şuanda ama oyun bir süre sonra sıkıyor exp gelmiyor, level kasamıyoruz, item atmıyor onun için bir zaman sonra insan oyundan soğuyor eğer ki oyunun kolaylaşması adına bir çalışma olursa ufakta olsa cidden bırakan oyuncuların çoğunun tekrar döneceğine eminim

oyuncuların şikayetçi olduğu büyük sorunlar.
  • exp kasmaya çalışıyoruz gelmiyor bir süre sonra sıkılıyoruz ve çıkıyoruz ?
  • görevler exp vermiyor ? ama eskiden görevler çok exp verirdi ve yaparken o görev bitene kadar çabalardık şuan görev yapasım yok ve yine bir zaman sonra oyun soğutuyor kendinden
  • item düşmüyor eskisi gibi hep reçeteye mağduruz ve yine sıkıcı günler biz item düşmesini istemiştik reçete düşüyor oylamada çıkan sonucu yapmadılar ve reçeteyi üretecek durumum yok yine sıkılıyoruz ve çıkıyoruz bir daha giresim gelmiyor ?
ve kendi görüşüm olarak oyunun kendisinin fazla abartmadan Real Para arayıcılığı ile tılsım satması oyuncu sayısında oynamaya yol açacağına eminim

bu sayede oyuncular fazla zaman geçirmeden 59 level olur itemlerini dizmeye zaman ayırırlar bir süre sonra yeni Sığınaklar,Migrat gibi bir bölge gelir ve eski düzende daha veya da güzel bir oyun ortamı da olabilir ve tabi ufakta reklam olursa devam ede bilir oyun
Önce tabi ki en başta yukarıda belirttiğim hatalar üzerinde eğer bir çalışma olursa Teşkilat,Beyazköş,Eminönü,Kuklacı gibi sunucuların eskisi gibi kalabalık ve güzel eğlenceli dakikalar geçeceğine eminim inşAllah bu hatalar üzerinde çalışma olur temennim o yönde olmayacak diye bir şey yok
yani yönetimin bırakması oyunun kapanması da değildir
veya da oyuna bir daha güncelleme gelmeyecek diye bir söz konusu da değildir
ama ola da bilir yinede her şeye %50 bakacaksınız arkadaşlar şuan ki durum onu gösteriyor daha doğrusu ama her şey her an değişe bilir bu şuan ki geliştiricilerin ve oyuna destek verenlerin elinde. Ümitsizliğe kapılmamak lazım çünkü cidden çok güzel oyun ve kaybetmek üzer.
İyi Akşamlar.
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Re: KARAKÖY Gözlem Aslında Olabilir

Mesaj gönderen Breddy »

Exp zor falan gelmiyor 5 günlüğüne vize sonrası memlekete tatile geldim 50 den 56 ya kastım. Yan gelip yatıyosunuz galiba.
Oynunun hikayesini yazan ve geliştiren ekip olmadan güncelleme beklemek, Bülent Ersoy’dan çocuk beklemek kadar saçmadır
Ölmenin bile bedeli var. (Froshbite)
Kullanıcı avatarı
ra2114
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ra2114 »

Tek sorun item aşırı zor düşüyor
Kullanıcı avatarı
Grafik36
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Breddy yazdı: 16 Ara 2018 20:58 Exp zor falan gelmiyor 5 günlüğüne vize sonrası memlekete tatile geldim 50 den 56 ya kastım. Yan gelip yatıyosunuz galiba.
Oynunun hikayesini yazan ve geliştiren ekip olmadan güncelleme beklemek, Bülent Ersoy’dan çocuk beklemek kadar saçmadır
dostum maalesef tek başına plussuz kasanlara pek bir exp gelmiyor çok uzun süre oynamak lazım ve buda sıkıyor üstelik tek başına kasmakta biraz zor oluyor ve gruba bir kişi alıyorsunuz bu yüzden exp gelme oranı iyice düşüyor. Bunu demek istedim
Kullanıcı avatarı
Grafik36
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

ra2114 yazdı: 16 Ara 2018 21:07 Tek sorun item aşırı zor düşüyor
en büyük sorun bu zaten "geride kalanların bırakma sebebi"
Kullanıcı avatarı
ra2114
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ra2114 »

Yani zaten boslar açıkta grup zor bulunuyor bos kaçıranda var bide saatlerini günlerini ver 0 item bende en sonunda bırakıcam 2 zırh 2 asa bastım çok İtemim eksik asa zırhıda eski birikimim tılsımları satmam karşıladı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Bu bölgenin bu kadar zor olma sebebi son paket olması. İnsanlar hemen eşyalarını halledip, sıkılma noktasına gelmemesi için. Ha nereye kadar diyeceksin, orası meçhul.
kedi
Kullanıcı avatarı
ra2114
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ra2114 »

Tamam asa ve zırh zor anladık item düşmüyor ya sinir oluyor insan
MehMetoVV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen MehMetoVV »

Kardeşim sen orste otur biz dizeriz çarini sen zahmet etme emek verme boşver ben zırh uretcem diye 1 ay 24 saat kraliçe kestim ne önemi var dimi ??
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Oyuna Karaköy geldiği gün büyücü şifacı ve tank olmak üzere 3 karakterimizi 3 arkadaş kasmaya başladık ve daha 2 gün dolmadan büyücü,3 gün dolmadan da savaşçı ve şifacı 59. seviyeye ulaşmıştı. Ve hepimizin okulu işi vardı, yani sabahtan akşama kadar oyunda da durmadık. Demem o ki exp konusunda Karaköy abartılacak düzeyde değil, hatta beklentimin çok daha altında. Ha oyunun şu gün geldiği noktada Karaköy oynanılacak bir bölge değil kesinlikle. Hatta oyun oynanılacak durumda değil.