Genel Sorun

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Genel Sorun

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Mustafaxbuken yazdı: 13 Ara 2018 21:55
NeWTRoBLe yazdı: 13 Ara 2018 18:37 Hangi görevden bahsediyor bu arkadaş
Hangi Görevler Kadim-Grup Bölgeleri-Keşif Görevleri-Bombacı-Altın görevi(tünelde çıkan) Yeterli Midir Acaba ? Genel Olarak Boss görevleri
Biliyorsun ki eskiden zırh kırma limiti yoktu fakat yeni gelen güncellemede zırh kırma limiti 3 yapıldı buda çemberlitaş görevlerini inanılmaz derecede zor hale getirdi bunun hakkında pek birşey diyemeyeceğim fakat Karaköy de bir arada görev yapan çok insan var
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Yafp yazdı: 13 Ara 2018 19:43
NeWTRoBLe yazdı: 13 Ara 2018 19:24
Yafp yazdı: 13 Ara 2018 19:16
MehMetoVV yazdı: 13 Ara 2018 18:48 Oynamayın madem:)) Bu kadar cesaretliyseniz ikv 1 numara birakamazsiniz çok oyun oynadım ikv başka 3»
"HerKeSe oYNaMa o zMn diyoRsuN, neDeN iNsaNlaRı oYunDaN SoĞuTuyoRsun? BUUMMM"
Gülünç ama acı gerçek ...
Bu kişi Eminönündeki BaDxBoYSAKoliman değilse ben daha birşey demiyorum
Valla oyundaki karakter ismini hiç bilmiyorum ama hem forumdan hem oyundan uzak dursa hem kendi için hem de camia için daha iyi olur.
Bum be :D
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
Mustafaxbuken
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Mustafaxbuken »

NeWTRoBLe yazdı: 13 Ara 2018 22:54
Hangi Görevler Kadim-Grup Bölgeleri-Keşif Görevleri-Bombacı-Altın görevi(tünelde çıkan) Yeterli Midir Acaba ? Genel Olarak Boss görevleri
Biliyorsun ki eskiden zırh kırma limiti yoktu fakat yeni gelen güncellemede zırh kırma limiti 3 yapıldı buda çemberlitaş görevlerini inanılmaz derecede zor hale getirdi bunun hakkında pek birşey diyemeyeceğim fakat Karaköy de bir arada görev yapan çok insan var
Dostum sorunda burda işte insanlar 20-30 kişi junonu kesemediler gaffar mı kesebilcekler bu sistemde öyle düşün.Ben teşkilatta oynuyorum görev yapan kimse yok çogunluk 59 49-59 arası olan insanlarda görev dışı xp kasıyor göreve adam bulması imkansız hale gelmiş nerdeyse
---Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir.-ZAHİR
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mustafaxbuken yazdı: 14 Ara 2018 11:41
Dostum sorunda burda işte insanlar 20-30 kişi junonu kesemediler gaffar mı kesebilcekler bu sistemde öyle düşün.Ben teşkilatta oynuyorum görev yapan kimse yok çogunluk 59 49-59 arası olan insanlarda görev dışı xp kasıyor göreve adam bulması imkansız hale gelmiş nerdeyse
Teşkilatta belli başlı loncalar görevlere yardım etmişti 100 kişi kadar açık bölgeden girip yaptılar kaçırdın sanırsam şansını
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
Mustafaxbuken
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Mustafaxbuken »

NeWTRoBLe yazdı: 14 Ara 2018 12:11
Mustafaxbuken yazdı: 14 Ara 2018 11:41
Teşkilatta belli başlı loncalar görevlere yardım etmişti 100 kişi kadar açık bölgeden girip yaptılar kaçırdın sanırsam şansını
Dogrudur ben yeniden hesap açıp kasmaya çalışanlar içinde düşünüyorum bunu sonuçta oyuncu olmazsa oyunun geleceği olmaz bizim içinde bir son olur. Ara sıra eminönünde meteorda falan görüyorum bireysel kasmaya çalışanları ama yolun sonu kıyamete çıkıyor malesef :/
---Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir.-ZAHİR
MehMetoVV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen MehMetoVV »

Takı bölgesi geliyormuş nere bitiyor ikv ikv number one bumm
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

MehMetoVV yazdı: 14 Ara 2018 16:56 Takı bölgesi geliyormuş nere bitiyor ikv ikv number one bumm
Ey Allah'ım bunlarıda mı imtihan için dünyaya gönderdin
Anti hetero
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen asgsdga »

MehMetoVV yazdı: 14 Ara 2018 16:56 Takı bölgesi geliyormuş nere bitiyor ikv ikv number one bumm
Buldum seni bum
https://www.youtube.com/watch?v=8tQ8AlF_iFQ

Resim