TEKRAR BAŞLAYACAĞIM ÖNERİ ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Ergecan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

TEKRAR BAŞLAYACAĞIM ÖNERİ ?

Mesaj gönderen Ergecan »

Merhaba arkadaşlar ben oyunu ilk çıktığı zamanlar oynamaya başlamıştım çokta zevk almıştım tekrar başlamak istiyorum. Oyunu yükledim ve haritada şöyle bir dolaştım fakat kimseyle karşılaşamadım. Hesabım sancak sunucusunda 3 tane ayrı ayrı 49 level. Karaköye gittim ordada 1-2 kişi görebildim tavsiyeniz var mı ? Gerçekten tekrar başlamak istiyorum yardımcı olucaklar varsa memnun olurum. Oyun hakkında bilgi , yeni itemler , full olmanın ne kadara patlayacağı gibi vs. Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: TEKRAR BAŞLAYACAĞIM ÖNERİ ?

Mesaj gönderen SeRRuh »

Öncelikle biraz daha kalabalık ve boss kesilebilen bir sunucuya geçmen lazım.
Kullanıcı avatarı
Ergecan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Ergecan »

SeRRuh yazdı: 11 Ara 2018 13:01 Öncelikle biraz daha kalabalık ve boss kesilebilen bir sunucuya geçmen lazım.
Emınonu kalabalık sanırım okuduklarımdan öyle anladım. Hesabı eminönüne alabilirim itemlerin ne kadara patlıyacağını veya görevler için ilk aşamada nasıl item dizilimi yapacağımı bilsem ':)
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

bu oyunda 100 milyarlık itemde alsan, üstünde de olsa pvpde 2 kişiye karşı öleceksin yine. Şimdiden bol şanslar diliyorum kardeşim.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Ergecan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Ergecan »

KraToSs yazdı: 11 Ara 2018 13:50 bu oyunda 100 milyarlık itemde alsan, üstünde de olsa pvpde 2 kişiye karşı öleceksin yine. Şimdiden bol şanslar diliyorum kardeşim.
Buraya açtığım konuyla bu söylediğinin alakası ne acaba ? Oyunu kötüleyeceksen bu forumlarda gezmenin bir anlamı yok değil mi ? Oyunun formatının zaten o yönde olduğunu biliyorum bunu dile getirmene lüzum yok konu dışında yazacaksan uğraşmana gerek yok.
Kullanıcı avatarı
msafacan
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: İmperial

Mesaj gönderen msafacan »

Ergecan yazdı: 11 Ara 2018 13:32
SeRRuh yazdı: 11 Ara 2018 13:01 Öncelikle biraz daha kalabalık ve boss kesilebilen bir sunucuya geçmen lazım.
Emınonu kalabalık sanırım okuduklarımdan öyle anladım. Hesabı eminönüne alabilirim itemlerin ne kadara patlıyacağını veya görevler için ilk aşamada nasıl item dizilimi yapacağımı bilsem ':)

Kesinlikle Eminonunde baslamalisin. Cok fazla bir birikimin yoksa Illa car aktarmana gerek yok. 0 dan da baslayabilirsin. Cok bir kaybin olmaz. Ve hizla kendine bir cevre edinip bir loncaya dahil olman senin icin iyi olacaktir. Eger migrat cemberlitas ve hol gorevlerin yapili degilse en buyuk sorun bu. Ya gorevleri yapmayacaksin yada yardim bulacaksin ama cok cok zor. Karakoyde kasmaya basladiktan sonra tek tuk item dusecektir. Daha sonra maliyeti cok olmayan Yasli kadindaki silahlardan uretip yol alabilirsin kolay gelsin.
--Bursevi----Ökse-- --Isırgan--Eminönü
--Adorno----Retorik-- --Marcuse-- Teşkilat

Hepimiz Agah'ta doğmadık mı ?
Kullanıcı avatarı
Ergecan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Ergecan »

msafacan yazdı: 11 Ara 2018 14:25
Ergecan yazdı: 11 Ara 2018 13:32

Kesinlikle Eminonunde baslamalisin. Cok fazla bir birikimin yoksa Illa car aktarmana gerek yok. 0 dan da baslayabilirsin. Cok bir kaybin olmaz. Ve hizla kendine bir cevre edinip bir loncaya dahil olman senin icin iyi olacaktir. Eger migrat cemberlitas ve hol gorevlerin yapili degilse en buyuk sorun bu. Ya gorevleri yapmayacaksin yada yardim bulacaksin ama cok cok zor. Karakoyde kasmaya basladiktan sonra tek tuk item dusecektir. Daha sonra maliyeti cok olmayan Yasli kadindaki silahlardan uretip yol alabilirsin kolay gelsin.
Teşekkur ederım ilginden dolayı :relaxed:
MehMetoVV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen MehMetoVV »

Eode başla en itemsiz adam bile kraliçesinin ipek düşürüp met ! Aldığına çok Sait oldum: )
Kullanıcı avatarı
xamento
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen xamento »

Ergecan yazdı: 11 Ara 2018 12:40 Merhaba arkadaşlar ben oyunu ilk çıktığı zamanlar oynamaya başlamıştım çokta zevk almıştım tekrar başlamak istiyorum. Oyunu yükledim ve haritada şöyle bir dolaştım fakat kimseyle karşılaşamadım. Hesabım sancak sunucusunda 3 tane ayrı ayrı 49 level. Karaköye gittim ordada 1-2 kişi görebildim tavsiyeniz var mı ? Gerçekten tekrar başlamak istiyorum yardımcı olucaklar varsa memnun olurum. Oyun hakkında bilgi , yeni itemler , full olmanın ne kadara patlayacağı gibi vs. Teşekkürler...
Başlamamanı öneririm
INQUISITOR
InquisitoR
Xament

Barış yapmak için önce savaşılmalı. Bu yüzden Barışın ensesindeki sıcak nefesim.
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Tılsım sunucusunda başlamanı tavsiye ederim.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \