TEKRAR BAŞLAYACAĞIM ÖNERİ ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: TEKRAR BAŞLAYACAĞIM ÖNERİ ?

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Ergecan yazdı: 11 Ara 2018 12:40 Merhaba arkadaşlar ben oyunu ilk çıktığı zamanlar oynamaya başlamıştım çokta zevk almıştım tekrar başlamak istiyorum. Oyunu yükledim ve haritada şöyle bir dolaştım fakat kimseyle karşılaşamadım. Hesabım sancak sunucusunda 3 tane ayrı ayrı 49 level. Karaköye gittim ordada 1-2 kişi görebildim tavsiyeniz var mı ? Gerçekten tekrar başlamak istiyorum yardımcı olucaklar varsa memnun olurum. Oyun hakkında bilgi , yeni itemler , full olmanın ne kadara patlayacağı gibi vs. Teşekkürler...
İsim değiştirme kullandıysan daha önce 100tl tutabilir ama benim sana tavsiyem başlama !
İki parça item için küfredip başka loncalara gidenler var kanıt istersen atabilirim.
Birde kendilerine küfür ettiniz mi siber suçlara şikayet ediyorlar.
Anti hetero
MehMetoVV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen MehMetoVV »

Başla kardeşim oyun güzel burdakilere fazla aldırış etme car dizemiyen tayfa burdakiler eo gel yardım ederiz
Kullanıcı avatarı
Ergecan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Ergecan »

MehMetoVV yazdı: 11 Ara 2018 18:10 Başla kardeşim oyun güzel burdakilere fazla aldırış etme car dizemiyen tayfa burdakiler eo gel yardım ederiz
teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Ergecan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Ergecan »

msafacan yazdı: 11 Ara 2018 14:25
Ergecan yazdı: 11 Ara 2018 13:32
SeRRuh yazdı: 11 Ara 2018 13:01 Öncelikle biraz daha kalabalık ve boss kesilebilen bir sunucuya geçmen lazım.
Emınonu kalabalık sanırım okuduklarımdan öyle anladım. Hesabı eminönüne alabilirim itemlerin ne kadara patlıyacağını veya görevler için ilk aşamada nasıl item dizilimi yapacağımı bilsem ':)

Kesinlikle Eminonunde baslamalisin. Cok fazla bir birikimin yoksa Illa car aktarmana gerek yok. 0 dan da baslayabilirsin. Cok bir kaybin olmaz. Ve hizla kendine bir cevre edinip bir loncaya dahil olman senin icin iyi olacaktir. Eger migrat cemberlitas ve hol gorevlerin yapili degilse en buyuk sorun bu. Ya gorevleri yapmayacaksin yada yardim bulacaksin ama cok cok zor. Karakoyde kasmaya basladiktan sonra tek tuk item dusecektir. Daha sonra maliyeti cok olmayan Yasli kadindaki silahlardan uretip yol alabilirsin kolay gelsin.
teşekkurler ilginden dolayı
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Başlama diyenlerin %60'ı halen oynuyor,kalan kısmıda son 2 3 aydır oyuna girip hevesini alanlar.Bu yüzden başlama sözü baya boş anlayacağın.

Arkadaş güzel bir kısma değinmiş ben de tekrardan vurgulayım kardeşim.Eğer ki,karakterlerinde çemberlitaş görevlerini yaptıysan direkt aktar Eminönü sunucusuna gel.Ancak yok ben kastım ama görevler sıkıntılı dersen,hiç bulaşma gel yeni karakter kas.İlla para harcayacam dersende 1 haftalık/aylık Tecrübe Puanı artırıcı ürününü alırsın 3 karakterde zaten rahat kasarsın.

Sunucuya yavaş yavaş alışırsın zaten.Sakin biraz yardımsever insanlardan oluşan mütevazi bir lonca bulursan değme keyfine.Zaten açık konuşmak gerekirse kilit mesele burası.Bulursan yeni insanlar,yeni tecrübeler ..Merak ettiğin meselelere burdakilerden daha sağlıklı bilgilerle cevap verirler ama tabi bu ortamı da bulmak biraz zor iş. :thinking_face:
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen Breddy »

Ben de tekrar başlamıştım. Bana da başlama dediler ama ben geçmişin hatırına zevk almak için oynuyorum. Eminönü’de başla ve kısa zamanda gelişmeye bak.
Ölmenin bile bedeli var. (Froshbite)