Olmasını istediğiniz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Olmasını istediğiniz

Mesaj gönderen pegasusejder »

Burada hani bu olsun şu olsun yönetim bunu yapsın şeklinde değilde böyle olsaydı çok değişik olurdu şöyle bir şey isterdim aslında dediğiniz şeyler var mı. Dediğim böyle 3. çanta 39 level falan değil daha değişik fikirler alternatif senaryolar gibi.

Mesela ben bir seçim olmasını isterdim. Teşkilata karşı yapılacak görev. Mesela fare adamlara destek çıkmak veya Gaffar beye yardım etmek gibi. Mesela böylece lodos ve arz klanı olmazdı da teşkilat ve karşıtları gibi olurdu. Şöyle de olabilirdi Lodosların ve Arzların farklı görevleri olsaydı. Yani herkes tek bir görev dizisine bağlı kalmasaydı güzel olurdu bence.

Tramvayın çalışmasını isterdim bir de ona binip yolculuk etmek hoş olurdu :D

şuan aklıma başka bir şey gelmedi daha gelirse yazarım :) :)
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Olmasını istediğiniz

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Ne kullanıyorsan söyle sürekli 39 lvl dönemini isteyenlere de alıcam.
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hikaye ne olacak. O:-) :grin:
kedi
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

BayTerapi yazdı: 27 Kas 2018 21:36 Hikaye ne olacak. O:-) :grin:
Ya zaten bu olsun demiyorum biraz böyle hayal gücü ile düşünme istiyorum neler çıkar acaba diye. Ayrıca hikaye bence gene ayarlanabilir. Olayları bir gaffar beyin ağzından bir de agah beyin ağzından dinleriz :D veya dediğim gibi lodosların ve arzların böyle bağımsız görevleri olabilir bunun içinde muhtemelen seçtiğin klandan bir daha çıkamazsın herhalde.
Zaten mantık olsun demiyorum hayal gücü diyorum :D
Kullanıcı avatarı
bass1666
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen bass1666 »

Benim gibi Gaffar Bey yanlısı oyuncular için güzel fikir aslında ama malesef forumdaki çoğu istek gibi imkansız :(
Bykayserı
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

pegasusejder yazdı: 27 Kas 2018 21:40
BayTerapi yazdı: 27 Kas 2018 21:36 Hikaye ne olacak. O:-) :grin:
Ya zaten bu olsun demiyorum biraz böyle hayal gücü ile düşünme istiyorum neler çıkar acaba diye.
+Karışık var mı?
-Var
+Karışık yükle
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
thaurien
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: War Of Class

Mesaj gönderen thaurien »

Harbiden baydım bu 39 isteyenlerden :)
bundan yaklaşık 6 ay önce arkadaşımla konuşuyorduk metin 2 tarzı bir pazar sistemi gelsede insanlar bir pazar kurup gelirini sağlayabilseler diye oda gerçekleşiyor sanırım artık pekte bi istek veya beklentim kalmadı :D
Sonrası İçin
Yıldızlar kadar parlak ve loşsun.
[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=N4IWNH1gwwg[/YouTube]
samert71
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen samert71 »

Şu çantayı boşaltırken tek tek değilde hepsini birden toplu bir şekilde satabilmek için bir yol olsaydı keşke. Mesela eşya torbası olacak. Topkapı da loncalara özel akçe ile satılacak. Mini boy, orta boy, battal boy falan :') hatta bunlar zırhçı ve silahtar torbalar diye ikiye de ayrılabilir. NPC ye tıklayıp torbayı boşalt dediğimiz de bütün torbayı boşaltacağız. Yönetim ! yönetim ! duy sesimizi ! Kurtarın bizi şu çanta boşaltma derdinden. Kaç akçe ise verelim alalım hem siz kazanın hem biz kazanalım. Kazan-kazan. :')
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

samert71 yazdı: 07 Ara 2018 11:46 Şu çantayı boşaltırken tek tek değilde hepsini birden toplu bir şekilde satabilmek için bir yol olsaydı keşke. Mesela eşya torbası olacak. Topkapı da loncalara özel akçe ile satılacak. Mini boy, orta boy, battal boy falan :') hatta bunlar zırhçı ve silahtar torbalar diye ikiye de ayrılabilir. NPC ye tıklayıp torbayı boşalt dediğimiz de bütün torbayı boşaltacağız. Yönetim ! yönetim ! duy sesimizi ! Kurtarın bizi şu çanta boşaltma derdinden. Kaç akçe ise verelim alalım hem siz kazanın hem biz kazanalım. Kazan-kazan. :')
ya toplu satışı geçtim tek tıkla satabilsek o bile kafi :') :')
samert71
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen samert71 »

pegasusejder yazdı: 07 Ara 2018 18:06
samert71 yazdı: 07 Ara 2018 11:46 Şu çantayı boşaltırken tek tek değilde hepsini birden toplu bir şekilde satabilmek için bir yol olsaydı keşke. Mesela eşya torbası olacak. Topkapı da loncalara özel akçe ile satılacak. Mini boy, orta boy, battal boy falan :') hatta bunlar zırhçı ve silahtar torbalar diye ikiye de ayrılabilir. NPC ye tıklayıp torbayı boşalt dediğimiz de bütün torbayı boşaltacağız. Yönetim ! yönetim ! duy sesimizi ! Kurtarın bizi şu çanta boşaltma derdinden. Kaç akçe ise verelim alalım hem siz kazanın hem biz kazanalım. Kazan-kazan. :')
ya toplu satışı geçtim tek tıkla satabilsek o bile kafi :') :')
Yok ağa parayı veren düdüğü çalsın. :')