Olmasını istediğiniz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Re: Olmasını istediğiniz

Mesaj gönderen Breddy »

İstihbarat subayını çt geldikten 4 sene sonra kestim. Karşılaştığımda şok olup kesimden çıkmıştım.
Ölmenin bile bedeli var. (Froshbite)
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen cepni »

pegasusejder yazdı: 27 Kas 2018 20:41 Burada hani bu olsun şu olsun yönetim bunu yapsın şeklinde değilde böyle olsaydı çok değişik olurdu şöyle bir şey isterdim aslında dediğiniz şeyler var mı. Dediğim böyle 3. çanta 39 level falan değil daha değişik fikirler alternatif senaryolar gibi.

Mesela ben bir seçim olmasını isterdim. Teşkilata karşı yapılacak görev. Mesela fare adamlara destek çıkmak veya Gaffar beye yardım etmek gibi. Mesela böylece lodos ve arz klanı olmazdı da teşkilat ve karşıtları gibi olurdu. Şöyle de olabilirdi Lodosların ve Arzların farklı görevleri olsaydı. Yani herkes tek bir görev dizisine bağlı kalmasaydı güzel olurdu bence.

Tramvayın çalışmasını isterdim bir de ona binip yolculuk etmek hoş olurdu :D

şuan aklıma başka bir şey gelmedi daha gelirse yazarım :) :)
Tramvaya binip millete büyü atardım
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Ne yazık ki oyuncu kaybından sonra forumda ki canlılıkta azalmış ki normalde bu tarz konular belirli bir süre aktif kalırdı ,taki yenisi açılıncaya kadar. :thinking_face:

Güzel bir konu aslında,olmayacağını bilsekte,birkaç şey yazmak güzel olur,gerçi senaryo tarzı şeylerden bahsedilmiş ama biraz genişleteyim konuyu. :relaxed:

Son yapılan seslendirme güncellemelerinden sonra,demek ki bu tarz şeyler yapılabiliyormuş diye düşünerekten,npclere,bosslara kısa seslendirmeler getirilebilir diye düşünüyorum.

Gaffar Bey:" Kaosa Kimse Hükmedemez " diye kükreseydi mesela veya Yusuf Ağabeyimiz kalın tok sesi ile : "İnsanın hıyarı bostanda yetişmez" deseydi,işportacıların bağırışlarını duymak isterdim,hoş olmaz mıydı ? :relaxed: Domuz propagandasını bile senelerdir konuştuk,özgünlük katan ufak detaylardan biri sonuçta.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

pegasusejder yazdı: 27 Kas 2018 20:41 Burada hani bu olsun şu olsun yönetim bunu yapsın şeklinde değilde böyle olsaydı çok değişik olurdu şöyle bir şey isterdim aslında dediğiniz şeyler var mı. Dediğim böyle 3. çanta 39 level falan değil daha değişik fikirler alternatif senaryolar gibi.

Mesela ben bir seçim olmasını isterdim. Teşkilata karşı yapılacak görev. Mesela fare adamlara destek çıkmak veya Gaffar beye yardım etmek gibi. Mesela böylece lodos ve arz klanı olmazdı da teşkilat ve karşıtları gibi olurdu. Şöyle de olabilirdi Lodosların ve Arzların farklı görevleri olsaydı. Yani herkes tek bir görev dizisine bağlı kalmasaydı güzel olurdu bence.

Tramvayın çalışmasını isterdim bir de ona binip yolculuk etmek hoş olurdu :D

şuan aklıma başka bir şey gelmedi daha gelirse yazarım :) :)
Karaköy herkese açık bölge olması güzel ama en azından Grup Bölgesi gelmesi lazımmdı .
Sivri adadaki tekneyle karaköye geçilseydi aslında fena olmazdı :blush: :relieved:
Resim
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AyYildizli »

Karakter oluşturma kısmında farklı bir ırk olmasını isterdim. Mesela fare adam.

Bir de oyunun bu kadar zor ve kasıntı değil, daha basit olmasını isterdim. Özellikle ülkemizde tutan oyunlar hep kolay oynanabilir oyunlar sonuçta.
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...