Forumdaki kitle vb konular

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Forumdaki kitle vb konular

Mesaj gönderen EmircanVR »

SalurBeyi yazdı: 27 Kas 2018 11:06
MehMetoVV yazdı: 27 Kas 2018 02:28 Benim yönetimden ricam oyunu sürekli kötülüyen bi kesim var bu kesimin uzaklaştırılması
İfade özgürlüğü... İKV'den eski zevki alamadığını söyleyen insanlar neden uzaklaştırılsın ki?
NOKTA.
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

MehMetoVV yazdı: 27 Kas 2018 02:28
kim kötülüyor kardeşim eleştiriyoruz şurada ve eleştirilerin karşılığını da alamıyoruz onuda geçtik hatalar düzeltilmedi halen siz daha yönetimi destekliyorsunuz hadi bana son dönemde yaptığı faydalı bir işini söyle yönetiminde beni utandır.
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

:') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') katılmıyorum şahsen
Resim
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Valla şuan bana full+full çar verseler dahi oynamazdım oyunu.
Oynayanları tebrik ediyorum.Onlarada hak veriyorum.
Ben ikv deyince aklıma gelenlerle onların aklına gelenler bir değil.
Farklı beklentilerimiz var.karaköy bölgesi hiçbir beklentimi karşılamadı benim.Hatta oyundan dahada soğuttu.
Forumdaki çoğu kişide oyunu oynamayı bırakmış ama ikv yi seven insanlar.Kötülememiz normal.
Oynayanlar foruma uğramıyor,bizde oynarken foruma uğramazdık dğrusu.
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen EmircanVR »

benibanladilar yazdı: 27 Kas 2018 21:54 Valla şuan bana full+full çar verseler dahi oynamazdım oyunu.
Oynayanları tebrik ediyorum.Onlarada hak veriyorum.
Ben ikv deyince aklıma gelenlerle onların aklına gelenler bir değil.
Farklı beklentilerimiz var.karaköy bölgesi hiçbir beklentimi karşılamadı benim.Hatta oyundan dahada soğuttu.
Forumdaki çoğu kişide oyunu oynamayı bırakmış ama ikv yi seven insanlar.Kötülememiz normal.
Oynayanlar foruma uğramıyor,bizde oynarken foruma uğramazdık dğrusu.
Aynen öyle form ben sadece yeni gelecek paket için ve ya güncelleme için bakardım adminlerin paylaştıkları çünkü bakacak zamanımız olmazdı şimdi bolca zamanımız var çünkü biz uzaklaştık oyundan.
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ismailaslan »

ANAYASA MADDE 26. – Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Sevgili dostum

Oyuna giriş ve çıkış süremi kronometre tutup buraya yazıcam o zaman bu kadar insanın bu bölgenin nesünden yakındığını anlarsın.Bunu Halley ceket ve eldiven düşüren biri olarak söylüyorum.

Eşya düşme mantığı
-Açıklanmadı
Sunucularda geri sarma problemi
-Açıklanmadı
Kraliçenin canı fazla zaman harcamak istemiyoruz !
-Azaltılmadı

Daha sayayım mı ?
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Thrashmetal yazdı: 29 Kas 2018 02:32 Sevgili dostum

Oyuna giriş ve çıkış süremi kronometre tutup buraya yazıcam o zaman bu kadar insanın bu bölgenin nesünden yakındığını anlarsın.Bunu Halley ceket ve eldiven düşüren biri olarak söylüyorum.

Eşya düşme mantığı
-Açıklanmadı
-Açıklanmadı
-Azaltılmadı

Daha sayayım mı ?
Eşya düşme mantığı açıklandı.
Sunucu sarma problemi açıklandı .
Kraliçenin canı için hiçbir şey söylemiyecem zaten buglayıp kesiyorsunuz
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

NeWTRoBLe yazdı: 29 Kas 2018 11:25
Thrashmetal yazdı: 29 Kas 2018 02:32 Sevgili dostum

Eşya düşme mantığı
-Açıklanmadı
-Açıklanmadı
-Azaltılmadı

Daha sayayım mı ?
Eşya düşme mantığı açıklandı.
Sunucu sarma problemi açıklandı .
Kraliçenin canı için hiçbir şey söylemiyecem zaten buglayıp kesiyorsunuz
-Karaköy sisteminden bahsediyorum bu 1
-Gayet rutin açıklamalar sebebi yok çünkü gökten bir yıldırım falan düşüyor ya da oyunda büyücüler çok fazla meteroit kullanıyor o yüzden sarıyordur bu 2
-Oyuna zaten girmiyorum ki bu can problemi azaltılsaydı insanların aklına bug yapma gibi fikirler baş göstermeyecekti bu da 3

Bu 3 maddeye çok şey eklenir.Aç gözünü etrafına bak.Anketten sonra Karaköy bölgesi hangi güncellemeyi aldı ? Cevap veriyim mi hiçbir şey.Radyo yayınını izlemedim ama kodlar karışık ya hani ?Tek anketle hemen kaldırılabiliyorsa bir sistem demek ki abartılacak ta bişey değil.Demek ki bu kadar haklı isyanın istekleri yerine de getirilebilir demi o zaman insanlar bir umut oyuna döner belki...
samert71
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen samert71 »

Arkadaşlar tartışmanın anlamı ve faydası yok. Eski olan eski de güzeldir. Anılar bu yüzden değerlidir. Daha değerli olanı ise yeniyi en güzel şekil de yaşamak için çabalamaktır. Eskiye bakıp yeniyi kötülemek, aslında hala eski anılarda yaşadığımızı gösterir.
Kendi açımdan anlatıcak olursam eğer 2007 lerde başladığım oyunu 2011 gibi tamamen bırakmış ve oyuna yeniden başlayalı tahmini 2 ay kadar bir süre geçmiş olmasına rağmen oyundan gerçek mana da zevk alabiliyorum. Ama benim bakış açım sizinkinden çok daha farklı, ben oyuna yeniden başlamak ile eski oynadığım İKV ye değil, eskisinden çok daha farklı yep yeni bir İKV ye başlama şuuru ile oyuna döndüm. Bunun bilincinde ve şuurundayım. Ve bu şuur ile oyundan zevk alabiliyorum. Hatalar yok mu ? Elbette var. Eksikler yok mu ? Elbette var. Şunu şöyle yapsaydılar çok iyi olurdu, bu nu da böyle yapsaydılar çok iyi olurdu dediğim şeyler yok mu ? Elbette var. Ama bunlara benim bakış açım, benim düşüncelerim. Belki de benim düşüncelerim gerçekleşmiş olsa idi bir başkası bundan dolayı şikayetçi olacaktı. Bu kadar insanın oynadığı bir oyunda herkesi yüz de yüz memnun etmek hepinizin de takdiridir ki elbette çok zordur. Unutmamak gerekir ki bir zamanlar da siz bu oyundan zevk alırken, tıpkı sizin gibi başkaları da bu oyunda yapılan yenilik ve değişikliklerden şikayetçiydi. Ben mesela hidralardan ve o zaman ki yeni gelen şaheser üretimin den çok zor olduğu için şikayette bulunurken bir çok kişi bu konuda bana karşı küstahça aleyhtarlık yapıyordu. Ama bunlar artık eski de kaldı. Artık eskisinden daha farklı ve daha yeni bir oyun var karşımızda.
Sizin ise anlamamakta ısrar ettiğiniz konulardan birisi bu, eski artık yok, yeniyi oynamak istememek ise en büyük ve en tabii hakkınız. Eleştirmek de elbette hakkınız ama hangi açıdan bakarak eleştirmek ? Geçmişten bakarak yapılan her eleştiri boş, anlamsız ve gereksizdir. Bu günden bakarak yapılan her eleştiri olumlu ve yapıcıdır. Bu konuda oyuna yapılacak en büyük katkı, oyuna girmek ve engin tecrübeleriniz ile yeni başlayanlara yol göstermek, onlara oyunu sevdirmek ve yepyeni oyuncular kazandırmak olacaktır..

Ayrıca not olarak şunu da eklemek isterim ki, oyuna başladığım süre içerisinde gözlemlediğim kadarı ile uzun zaman sonra oyuna yeniden başlayan tek veya bir kaç kişi den biri değilmişim. Bu konuda sohbet etme fırsatı bulduğum bir çok kişi oyuna eski arkadaşları da dahil, tekrar benim gibi şu bir kaç aylık süreçte geri dönmüş ve tekrar oynamaya başlamışlar. Bu da gösteriyor ki oyun tekrar bu canlanış içerisinde ve eğer bir genişleme paketi eklenir Karaköy bağlantılı yeni bir bölge gelir ise bu oyun çok daha iyi yerlere gelebilir. Ve bir çok kişi daha geri dönebilir. Tabi acelemiz yok. Karaköye daha yeni başladık. :grin: