IKV MOBİL ???

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Donkilotsot
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

IKV MOBİL ???

Mesaj gönderen Donkilotsot »

Arkadaşlar son zamanlarda gerek arkadaş çevrem olsun gerekse oyun içerisinde kulaktan kulağa yayılan bir teori var.
İstanbul Kıyamet Vakti'nin 29 level olarak mobile oyunu konuşuluyor. Yetkililerin konu hakkındaki bilgilerini öğrenebilirmiyim merak içerisindeyim bu büyük bir sansasyonel etki yaratabilir.
Diğer arkadaşların ne düşündüğünü bilmiyorum ama gerçekse sabırsızlıkla bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Re: IKV MOBİL ???

Mesaj gönderen Breddy »

Oyundan sağ tıklayıp "banla" seçeneğini yapan ve forum&destek'de görevli gönüllü arkadaşlar dışında kimse yok kim yapıyor oyunu karaköydeki fareadamlar mı?
Ölmenin bile bedeli var. (Froshbite)
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hiç sanmıyorum. O:-)
kedi
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Olsa bile tutmaz. Mobil oyunlar genellikle basit ve sade oynanış tiplerine sahipler.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen EmircanVR »

Mobil ile uğraşacaklarına 29 lvl için ayrı bir sunucu, ilerisi için de 39 lvl uptade paketi yapıp bitirsinler eski adamlar gelmez ise ben bu oyunu bırakırım arkadaş. İkv yapar data base işlerini biliyoruz arkadaşlar yapmak isteyen kişi isterse şuan her şeyi yapar işlerine gelenleri yapar mobil tutmaz ama 39 lvl sunucu açsın bak bakalım oyuna girebilecek boş yer kalıyor mu.
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

codemaster1302 yazdı: 23 Kas 2018 15:54
Donkilotsot yazdı: 23 Kas 2018 13:35 Arkadaşlar son zamanlarda gerek arkadaş çevrem olsun gerekse oyun içerisinde kulaktan kulağa yayılan bir teori var.
İstanbul Kıyamet Vakti'nin 29 level olarak mobile oyunu konuşuluyor. Yetkililerin konu hakkındaki bilgilerini öğrenebilirmiyim merak içerisindeyim bu büyük bir sansasyonel etki yaratabilir.
Diğer arkadaşların ne düşündüğünü bilmiyorum ama gerçekse sabırsızlıkla bekliyorum.
Yanlış biliyor olmayasın hocam PC'dir o ya.
39 lvl için ayrı bi sunucu açsalar nasıl olurdu be hocam he ulan var ya askere gideceğim çarşıya çıkar gene oynarım :)
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

codemaster1302 yazdı: 23 Kas 2018 16:00
EmircanVR yazdı: 23 Kas 2018 15:56 39 lvl için ayrı bi sunucu açsalar nasıl olurdu be hocam he ulan var ya askere gideceğim çarşıya çıkar gene oynarım :)
Hocam adamın teki yapmaya çalışıyor ya bir bak istersen

İyi düşünülmüş elbet de mobil çıkan bir oyun hiçbir zaman pc kadar etkili olmaz yapan arkadaşın eline koluna sağlık tabi ki de bu arkadaş bu yazdıklarımızı görüyorsa hocam ikv yüksek yerdeki insanlara ulaşıyorsa sana emanet etsinler de sen 29 + 39 lvl için ayrı bi sunucu için çalış yoksa bu gidişle ikv zor.
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

codemaster1302 yazdı: 23 Kas 2018 16:16
EmircanVR yazdı: 23 Kas 2018 16:03 İyi düşünülmüş elbet de mobil çıkan bir oyun hiçbir zaman pc kadar etkili olmaz yapan arkadaşın eline koluna sağlık tabi ki de bu arkadaş bu yazdıklarımızı görüyorsa hocam ikv yüksek yerdeki insanlara ulaşıyorsa sana emanet etsinler de sen 29 + 39 lvl için ayrı bi sunucu için çalış yoksa bu gidişle ikv zor.
Projeyi ben geliştiriyorum dostum :) İmzamda gerekli linkler var gelişmeleri takip edebilirsin.Sevgiler :)
Ya Allahına kurban :) Hocam dediğim gibi mobil sadece telefonda vakit geçirmek isteyenler içindir ama pc gibi bir şey kendi datanı yapabilirsen eğer kodlarla ikv sunarsan onlar uğraşmıyor belli 39 ve ya 29 datasını çekmekle uğraşmıyorlar ama maksimum 2 gün sürer eğer onlara böyle birşey sunma şansın varsa yap çok kişiden dua alırsın diyeyim :)
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Çok kaliteli mobil oyunlar var İKV tarzında. Keşke mobil için de İKV olmuş olsaydı ama ekip lazım, destek lazım. Bunlar şuan sobee'de olmayan şeyler.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

EmircanVR yazdı: 23 Kas 2018 16:18
codemaster1302 yazdı: 23 Kas 2018 16:16
EmircanVR yazdı: 23 Kas 2018 16:03 İyi düşünülmüş elbet de mobil çıkan bir oyun hiçbir zaman pc kadar etkili olmaz yapan arkadaşın eline koluna sağlık tabi ki de bu arkadaş bu yazdıklarımızı görüyorsa hocam ikv yüksek yerdeki insanlara ulaşıyorsa sana emanet etsinler de sen 29 + 39 lvl için ayrı bi sunucu için çalış yoksa bu gidişle ikv zor.
Projeyi ben geliştiriyorum dostum :) İmzamda gerekli linkler var gelişmeleri takip edebilirsin.Sevgiler :)
Ya Allahına kurban :) Hocam dediğim gibi mobil sadece telefonda vakit geçirmek isteyenler içindir ama pc gibi bir şey kendi datanı yapabilirsen eğer kodlarla ikv sunarsan onlar uğraşmıyor belli 39 ve ya 29 datasını çekmekle uğraşmıyorlar ama maksimum 2 gün sürer eğer onlara böyle birşey sunma şansın varsa yap çok kişiden dua alırsın diyeyim :)
dostum adam mobil yapmıyor pc oyunu yapıyor instagramına gir ve bak cidden kaliteli https://www.instagram.com/dirilisoyun/
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996