OYLAMAYLA GİTTİ OYLAMAYLA GELSİN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
maskoff
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

OYLAMAYLA GİTTİ OYLAMAYLA GELSİN

Mesaj gönderen maskoff »

Oyunun geldiği son durum açık ve net biçimde ortadadır.Oyuncuların birçoğu Karaköy bölgesinin zorluğundan dolayı oyunu bırakmışlardır. Karaköy bölgesinde silah ve zırhın direkt olarak patron yaratıklardan düşmesi oylamaya sunulmuştu ve sonuç olarak sadece reçetesinin düşmesine karar verilmişti. Eğer bu gidişata bir dur denilmek isteniyorsa tekrardan oylamaya sunulması gerekmektedir. Birçok oyuncunun silah ve zırhların patron yaratıklardan düşmesini tercih edeceğini biliyorum. Umarım en kısa zamanda dikkate alınır.
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: OYLAMAYLA GİTTİ OYLAMAYLA GELSİN

Mesaj gönderen yun1010 »

Yemin ediyorum tam da böyle bir konu açıyordum. Kesinlikle arkandayım.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

Konu güzel ama bu saatten sonra olmaz bu iş. Biz üretelimciler yüzünden oyun ne hale geldi. Oyunun içine ettiler. Yok zor olsun, yok kolaya kaçmasın millet dediler sonra sunucular hızla boşaldı. Hırs yapan arsız oyuncular yüzünden oyun kaderine terk edildi.
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Adamlar hem zırh hem asa için 10 trilyon para harcamışlar ve sen buna direk sahip olmak istiyorsun...
Oylamaya sunsan bile itiraz eden olacak(bende dahil)yani tutmaz.
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Emin ol şu dediğin olsaydı daha fazla kişi kalırdı oyunda. O:-)
kedi
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: -AİLEM-

Mesaj gönderen JuSTwaTcHhh »

maskoff yazdı: 19 Kas 2018 01:41 Oyunun geldiği son durum açık ve net biçimde ortadadır.Oyuncuların birçoğu Karaköy bölgesinin zorluğundan dolayı oyunu bırakmışlardır. Karaköy bölgesinde silah ve zırhın direkt olarak patron yaratıklardan düşmesi oylamaya sunulmuştu ve sonuç olarak sadece reçetesinin düşmesine karar verilmişti. Eğer bu gidişata bir dur denilmek isteniyorsa tekrardan oylamaya sunulması gerekmektedir. Birçok oyuncunun silah ve zırhların patron yaratıklardan düşmesini tercih edeceğini biliyorum. Umarım en kısa zamanda dikkate alınır.
İ.K.V. ‘ de 2018 Yılının En Güzel Konusu Seçildi .

+1 Cidden Katılıyorum Sana Oylama Yapılsın ..
03.09.2010 ' dan beri .. EMİNÖNÜNDE
Herkes İşini Yaparsa , İNSANLIK Var ..
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

bu kadar kişi üretti üreteceğini bu saatten sonra zırh asa düşecek öyle mi? Boşuna hayal kurmayın
Kullanıcı avatarı
maskoff
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen maskoff »

codemaster1302 yazdı: 19 Kas 2018 14:26 Hocam çok rica edicem şu foruma girerken çok az da olsa kafanızı kullanın.Bakın çok fazla efor sarfetmenize de gerek yok durup bir dakika mantıklı düşününce otomatik olarak böyle konular açmaktan vazgeçiyorsunuz.Ekipte usta developerlar varken adamlar 5 yılda getirdi güncellemeyi ki son yıl çalıştıklarını geri kalan tüm ağırlığı Kader Mühürleri'ne verdiklerini de biliyoruz.Adam radyoda açıklama yapıyor kodlar inanılmaz karışık olduğu için en ufak bir değişiklik yapmak baya zor diyor.Tılsım bug'ı bile kaç yıl sonra düzeltildi.Ekipte 1 tane dev kalmamışken hala şuraya konu açıp yok oylama yapılsın yok referanduma gidelim.Aklınıza esince konu açmaktan vazgeçin.Sürekli şikayet etmeyi bırakıp oyunu bu şekilde de zevkle oynayabilirsiniz.Mesela ben ara sıra girip gayet keyifli bir şekilde oynuyorum.Oyundan keyif almak için ille de sentetik ipek peşinde koşmanız gerekmiyor ya da Halley setinizin olması gerekmiyor.Oyun Eminönü'nde de güzel ya da ne bileyim Migrat bölgesinde de güzel.Geçen Migrat atmıştık eksiğimiz olmamasına rağmen gayet keyifliydi.Oyunun amacı keyif almanızdır bunu unutuyorsunuz çoğu zaman.Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

İyi Forumlar Dilerim.
İlk iki cümleni pas geçiyorum . Oyun çok zor arkadaşı olmayan için çok çok daha zor . Oyuncu arkadaşlar oyuna emek veriyor , para veriyor stres atmaya giriyor ama neticede hiçbir şey elde edemiyor . Bunun neticesinde oyundan çıkıyor uzun bir süre sonra giriyor ve yine bir şey elde edemiyor şans yüzüne gülmüyor . Fanatik kesmeye gidiyor fanatikler çifter çifter geliyor ve kazara ölüyor lodos klanına mensup olduğu için koşarak 10 dk da fanatiklere tekrar gidiyor ve bir daha ölüyor sinirle alt+f4 le oyundan çıkıyor ve bir daha girmiyor . Şimdi eğer silahlar ve zırhlar düşseydi bu dediğim kitlenin yüzde 90 ı daha sabırlı olacaktı çünkü komiserden silah zırh pantolon düşüyordu yanılmıyorsam . Migrat , e.ö , çemberlitaş demişsin oraya gidecek oyuncu kalmadı oyunda ekibi olan gidiyor sadece eğlenmek için 10 dk bilemedin 20 dk harcarsın 2 saat harcamazsın bu her oyunda böyledir . Kodların değişiminin de zor olmadığını düşünüyorum çünkü anket bir anda yapılıp uygulanmıştı .
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

maskoff yazdı: 20 Kas 2018 03:13
codemaster1302 yazdı: 19 Kas 2018 14:26 Hocam çok rica edicem şu foruma girerken çok az da olsa kafanızı kullanın.Bakın çok fazla efor sarfetmenize de gerek yok durup bir dakika mantıklı düşününce otomatik olarak böyle konular açmaktan vazgeçiyorsunuz.Ekipte usta developerlar varken adamlar 5 yılda getirdi güncellemeyi ki son yıl çalıştıklarını geri kalan tüm ağırlığı Kader Mühürleri'ne verdiklerini de biliyoruz.Adam radyoda açıklama yapıyor kodlar inanılmaz karışık olduğu için en ufak bir değişiklik yapmak baya zor diyor.Tılsım bug'ı bile kaç yıl sonra düzeltildi.Ekipte 1 tane dev kalmamışken hala şuraya konu açıp yok oylama yapılsın yok referanduma gidelim.Aklınıza esince konu açmaktan vazgeçin.Sürekli şikayet etmeyi bırakıp oyunu bu şekilde de zevkle oynayabilirsiniz.Mesela ben ara sıra girip gayet keyifli bir şekilde oynuyorum.Oyundan keyif almak için ille de sentetik ipek peşinde koşmanız gerekmiyor ya da Halley setinizin olması gerekmiyor.Oyun Eminönü'nde de güzel ya da ne bileyim Migrat bölgesinde de güzel.Geçen Migrat atmıştık eksiğimiz olmamasına rağmen gayet keyifliydi.Oyunun amacı keyif almanızdır bunu unutuyorsunuz çoğu zaman.Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

İyi Forumlar Dilerim.
İlk iki cümleni pas geçiyorum . Oyun çok zor arkadaşı olmayan için çok çok daha zor . Oyuncu arkadaşlar oyuna emek veriyor , para veriyor stres atmaya giriyor ama neticede hiçbir şey elde edemiyor . Bunun neticesinde oyundan çıkıyor uzun bir süre sonra giriyor ve yine bir şey elde edemiyor şans yüzüne gülmüyor . Fanatik kesmeye gidiyor fanatikler çifter çifter geliyor ve kazara ölüyor lodos klanına mensup olduğu için koşarak 10 dk da fanatiklere tekrar gidiyor ve bir daha ölüyor sinirle alt+f4 le oyundan çıkıyor ve bir daha girmiyor . Şimdi eğer silahlar ve zırhlar düşseydi bu dediğim kitlenin yüzde 90 ı daha sabırlı olacaktı çünkü komiserden silah zırh pantolon düşüyordu yanılmıyorsam . Migrat , e.ö , çemberlitaş demişsin oraya gidecek oyuncu kalmadı oyunda ekibi olan gidiyor sadece eğlenmek için 10 dk bilemedin 20 dk harcarsın 2 saat harcamazsın bu her oyunda böyledir . Kodların değişiminin de zor olmadığını düşünüyorum çünkü anket bir anda yapılıp uygulanmıştı .
O zaman dostum seni bu iş için atayalım.Bize git bunların kodlarını yaz...
İlk iki cümleyi pas geçiyorum demişsin beynini almadan foruma geliyorsun.Bilmedigin işte usta gibi konusuyorsun valla bu arkadas'a pes diyorum.
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Şimdi gelip çocuk falan dersiniz ama ben zaten ilk başta karşıydım nadide düşmesine.Ne yazık ki o kadar çok doyumsuz ve gözünü hırs bürümüş oyuncular var ki o 51-55 ve 56-59 eşya setleri bile görmezden gelnicekti bunlar ne biçim eşya görüntüsü ıyk falan.Bana göre oylamayla nadideler kalksın insanlar gidip çift sarılı item kasmaya çalışsın.Bakın mesela Kenan ve Junon çift sarılı eşyalar verebiliyordu.GBZ’de versin Büyük Büyücü’de versin ?