OYUNU ESKİ HALİNE DÖNDÜRECEK FİKİR

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
babaklas
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Masumiyet

OYUNU ESKİ HALİNE DÖNDÜRECEK FİKİR

Mesaj gönderen babaklas »

İyi forumlar herkese ;

Öncelikle bu fikir mantıksız gelebilir. Ama sadece içimden geçtiği için ve daha birçok arkadaşımın da içinden geçtiği için buraya yazmak istedim.
Genelde işte 39 lvllik sunucular açılsın muhabbeti falan dönüyor ama hiç gelişme olmuyor ve olmayacak gibi. Benim önerimi de yine kimse takmayacak ama yeni bir sunucu açılsın ve oyunun 1 sene önceye geri sarılmış hali orada olsun. Yenilik gelmeden önceki haline yani 49 level'lik zamana. Eminim klan savaşı yapmak veya tılsım üretmeye çalışmak herkes için şimdiki durumdan daha zevkliydi.
Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

"DeePeSTFeaRIV"
<Masumiyet>
<Tigir Er>
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Re: OYUNU ESKİ HALİNE DÖNDÜRECEK FİKİR

Mesaj gönderen noctiluca »

Tilsim uretmek? Tilsimin geldiği paket ile çöktü oyun
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Oyun çok değil 1,5 2 sene öncesine, yani stabil kaldığı.. herkesin ''Güncelleme Nerede Yahu'' dediği döneme dönse yine kurtarırdı, fakat bunlar artık yazmaktan ibaret.
kedi
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

ya birader öyle bir şey olması mümkün değil oyunun yarısı ileriden yarısı geriden oynayamaz ve oyun karaköy gelmeden önce zaten kalabalıktı milletin güncelleme gelsin diye bağırdığına bakma karaköy gelmeden önce emin ol 10 kat daha çok eğleniyordu herkes
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
fthbbll
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen fthbbll »

dedee66 yazdı: 22 Kas 2018 22:21 ya birader öyle bir şey olması mümkün değil oyunun yarısı ileriden yarısı geriden oynayamaz ve oyun karaköy gelmeden önce zaten kalabalıktı milletin güncelleme gelsin diye bağırdığına bakma karaköy gelmeden önce emin ol 10 kat daha çok eğleniyordu herkes
Bu arkadaşa öyle katılıyorum ki ...
Kullanıcı avatarı
EmircanVR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen EmircanVR »

babaklas yazdı: 18 Kas 2018 14:56 İyi forumlar herkese ;

Öncelikle bu fikir mantıksız gelebilir. Ama sadece içimden geçtiği için ve daha birçok arkadaşımın da içinden geçtiği için buraya yazmak istedim.
Genelde işte 39 lvllik sunucular açılsın muhabbeti falan dönüyor ama hiç gelişme olmuyor ve olmayacak gibi. Benim önerimi de yine kimse takmayacak ama yeni bir sunucu açılsın ve oyunun 1 sene önceye geri sarılmış hali orada olsun. Yenilik gelmeden önceki haline yani 49 level'lik zamana. Eminim klan savaşı yapmak veya tılsım üretmeye çalışmak herkes için şimdiki durumdan daha zevkliydi.
Ben bu konuyu her sene düzenli açarım :) Bende umuyorum 49 değil hocam direk 29 + 39 lvl arası uptade yapabilecekleri bir sunucu açılacaklar diğer sunucular kalıcak ben 1-2 sene boyunca knıght online admınlik sunucu sahipliği yaptım istersen oyunu 83 çeker item kısıtlarım istersem 59 çeker 83 lvl item taktırırım yani kimse kimseye yalan konuşmasın isterse ikv yeni sunucu açıp 29 lvl çeker sonra silahları 29 lvl sınırlandırır kimse kalkıp bana mamal okumasın ben yıllarca lise ve ünide bu tarz şeyler görüyoruz uzun lafın kısası YUKARIDAKİ YETKİLİLER İSTERSE YAPAR NET.