Oyun nasıl gidiyor?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Oyun nasıl gidiyor?

Mesaj gönderen mstfmrt »

Selam arkadaşlar, naber? Genel etkileşim kanalının boş olduğunu fark ettim. Biraz muhabbet fena olmazdı. Size birkaç sorum var:
Oyun ne alemde?
Hala yaşayan birileri var mı?
Varsa oyunda vakit geçirmek için neler yapıyorsunuz?

ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Oyun nasıl gidiyor?

Mesaj gönderen ismailaslan »

Sen gittikten sonra tadı yok :grinning: :grinning:
TYT tercihlerinin sonuçlanmasıyla beraber İstanbul Kıyamet Vakti'ne bir süre ara verdim sonrasında Kürşad "Gorgar" KARAMAHMUTOĞLU'nun oyundan ayrılışını duydum içim parçalandı doğrusu .. haftaya memleketteyim sabaha doğru eminönünde bir kaç tur fena olmaz :)
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Aslında pek gittiği söylenemez. Yerinde sayıyor
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Bence oyuncu sayısı az bir loncalar dışında çok oynayan yok, hatta öyleki herkes hemfikirdir çt zamanındaki oyuncu sayısının %20'si felan kalmıştır. Ha zaten millet giden oyuncuların dönmesini istemiyor şuan oynayanlar malum boss'ta sıra beklemek sıkıcı. Şu karaköyün tek sıkıntısı koskoca sunucuyu bir boss'a mahkum etmek gerçekten. Üretim için olan materyaller tırpancıdan bombacıdan düşseydi ne olurdu yani ben söyliyim sunucular dolar taşardı. Şöyle adam bir başlıyor 59'a kadar kasıyor tek başına bir şeyler yapabilse emin olun oynayacak, ama adamın işi gücü var sürekli 12 kişi bir araya gelip hakir kesmeye gidemez peptit, salgı, xeolu sistemde herkes oyuncu bolluğunu gördü. Bu böyle gitmez. Bizi gene dinlemediler sabah akşam çeşitlilik yok diye 5 sene burda yazdım. Gene tekdüze sistem oğuz ve halley. Karaköy kocaman ama kraliçe ve hakirin ordan başka adam bulamazsın. Yaysana oyunu geniş alana kardeşim bomboş duruyor tırpancılar bombacılar. O da yok ne anladım ben bu işten karaköyde ne var diye sorarsan hiçbir şey yok zaman kaybı full halley iki büyücü birbirine büyü atacak kritik atan kesecek işte. Ne sabah akşam oyunda vaktinizi harcıyorsunuz. Ha yalan yok 6 vs 6 iddialı emde felan taktik etkiliyorda emler bomboş onu da takan yok. O da bizim için değil.
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

TOLGARDA yazdı: 18 Kas 2018 08:13 Aslında pek gittiği söylenemez. Yerinde sayıyor
TOLGARDA'nında dediği gibi pek gittiği söylenemez.

İKV Yönetimi ve Oyuncuları temsili video ;
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

YemeLik yazdı: 18 Kas 2018 11:10 Bence oyuncu sayısı az bir loncalar dışında çok oynayan yok, hatta öyleki herkes hemfikirdir çt zamanındaki oyuncu sayısının %20'si felan kalmıştır. Ha zaten millet giden oyuncuların dönmesini istemiyor şuan oynayanlar malum boss'ta sıra beklemek sıkıcı. Şu karaköyün tek sıkıntısı koskoca sunucuyu bir boss'a mahkum etmek gerçekten. Üretim için olan materyaller tırpancıdan bombacıdan düşseydi ne olurdu yani ben söyliyim sunucular dolar taşardı. Şöyle adam bir başlıyor 59'a kadar kasıyor tek başına bir şeyler yapabilse emin olun oynayacak, ama adamın işi gücü var sürekli 12 kişi bir araya gelip hakir kesmeye gidemez peptit, salgı, xeolu sistemde herkes oyuncu bolluğunu gördü. Bu böyle gitmez. Bizi gene dinlemediler sabah akşam çeşitlilik yok diye 5 sene burda yazdım. Gene tekdüze sistem oğuz ve halley. Karaköy kocaman ama kraliçe ve hakirin ordan başka adam bulamazsın. Yaysana oyunu geniş alana kardeşim bomboş duruyor tırpancılar bombacılar. O da yok ne anladım ben bu işten karaköyde ne var diye sorarsan hiçbir şey yok zaman kaybı full halley iki büyücü birbirine büyü atacak kritik atan kesecek işte. Ne sabah akşam oyunda vaktinizi harcıyorsunuz. Ha yalan yok 6 vs 6 iddialı emde felan taktik etkiliyorda emler bomboş onu da takan yok. O da bizim için değil.
Cidden 59. seviye birinin boss kesmek dışında hiçbir amacı kalmıyor.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Tek kelime: Berbat.
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Retaliation yazdı: 18 Kas 2018 13:52 Tek kelime: Berbat.
Sende mi pes ettin Furkan..
kedi
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Bu adam bu yazıyı yazdıysa harbiden bu oyunun bir anlamı kalmamıştır. Tüm samimiyetimle yazıyorum .. Günlüğünü özledik be kaptan...
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

BayTerapi yazdı: 18 Kas 2018 14:12
Sende mi pes ettin Furkan..
Gorgar makes me do.
BunudaBanlayin yazdı: 18 Kas 2018 14:41
Bu adam bu yazıyı yazdıysa harbiden bu oyunun bir anlamı kalmamıştır. Tüm samimiyetimle yazıyorum .. Günlüğünü özledik be kaptan...
Oyuna ara ara giriyorum ama yalnızım. Bir başına bir insan ne yapabilir ki. Düşünsenize çok sevdiğiniz biri ya da bir şey can veriyor ve sizin elinizden bir şey gelmiyor. Üst merciler çoktan sallamış atmış kafasından. Maalesef hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hatıralarda yaşayacağız bu oyunu. Şimdilerde resmen Karaköy güncellemesi ile oyuna kazandırılmış olan NPC Büyük Lider gibi oyun. Makinelere bağlı hayatta kalmaya çalışıyor. Herkesin içerisinde aynı ıstırap var ama ben bu olaya kesinlikle Makyavelist yaklaşmak, oyuna ve oyuncuya daha fazla acı çektirmemek için fişinin çekilerek iyiliğe kötü yolla da ulaşılabileceğini söylemek istiyorum.
Resim