Oyun nasıl gidiyor?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: Oyun nasıl gidiyor?

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Retaliation yazdı: 18 Kas 2018 14:52
BayTerapi yazdı: 18 Kas 2018 14:12
Retaliation yazdı: 18 Kas 2018 13:52 Tek kelime: Berbat.
Sende mi pes ettin Furkan..
Gorgar makes me do.
BunudaBanlayin yazdı: 18 Kas 2018 14:41
Bu adam bu yazıyı yazdıysa harbiden bu oyunun bir anlamı kalmamıştır. Tüm samimiyetimle yazıyorum .. Günlüğünü özledik be kaptan...
Oyuna ara ara giriyorum ama yalnızım. Bir başına bir insan ne yapabilir ki. Düşünsenize çok sevdiğiniz biri ya da bir şey can veriyor ve sizin elinizden bir şey gelmiyor. Üst merciler çoktan sallamış atmış kafasından. Maalesef hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hatıralarda yaşayacağız bu oyunu. Şimdilerde resmen Karaköy güncellemesi ile oyuna kazandırılmış olan NPC Büyük Lider gibi oyun. Makinelere bağlı hayatta kalmaya çalışıyor. Herkesin içerisinde aynı ıstırap var ama ben bu olaya kesinlikle Makyavelist yaklaşmak, oyuna ve oyuncuya daha fazla acı çektirmemek için fişinin çekilerek iyiliğe kötü yolla da ulaşılabileceğini söylemek istiyorum.
👏
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Gorgar makes me do.
Bu adam bu yazıyı yazdıysa harbiden bu oyunun bir anlamı kalmamıştır. Tüm samimiyetimle yazıyorum .. Günlüğünü özledik be kaptan...
Oyuna ara ara giriyorum ama yalnızım. Bir başına bir insan ne yapabilir ki. Düşünsenize çok sevdiğiniz biri ya da bir şey can veriyor ve sizin elinizden bir şey gelmiyor. Üst merciler çoktan sallamış atmış kafasından. Maalesef hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hatıralarda yaşayacağız bu oyunu. Şimdilerde resmen Karaköy güncellemesi ile oyuna kazandırılmış olan NPC Büyük Lider gibi oyun. Makinelere bağlı hayatta kalmaya çalışıyor. Herkesin içerisinde aynı ıstırap var ama ben bu olaya kesinlikle Makyavelist yaklaşmak, oyuna ve oyuncuya daha fazla acı çektirmemek için fişinin çekilerek iyiliğe kötü yolla da ulaşılabileceğini söylemek istiyorum.

Şu oyunu oynayanlara sorsalar, 39 level meteor zamanına dönmek mi istersin yoksa şuanki haliyle devam mı etmek istersin diye , oyuncuların %80-90'ı geri sarmalarını isterler. Ellerindeki tılsımları yükseltmeleri hiçe sayıp, silinmesini gözüne alıp geri dönmek isteyeceklerinden eminim.
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mstfmrt »

Beni de radyo yayınından sonra karamsarlık kapladı, keşke biri çıkıp biz bu oyunu böyle bırakmayacağız dese ama...
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ismailaslan »

BunudaBanlayin yazdı: 18 Kas 2018 15:02
Gorgar makes me do.

Şu oyunu oynayanlara sorsalar, 39 level meteor zamanına dönmek mi istersin yoksa şuanki haliyle devam mı etmek istersin diye , oyuncuların %80-90'ı geri sarmalarını isterler. Ellerindeki tılsımları yükseltmeleri hiçe sayıp, silinmesini gözüne alıp geri dönmek isteyeceklerinden eminim.
Bence 39 level meteor zamanı değil de ilgili bir kadro isteyeceklerini düşünüyorum oyunu burda satırlarca kötülemenın satırlarca eleştiri yapmanın şuan hiç bir faydası yok sunucular kapanıyor açılıyor işte ufak tefek sorunlar gideriliyor oda nereye kadar oyunun kemik kitlesi bırakana kadar sonra fişini çekerler .. Herşey Gönlünüzce Olsun

İyi Forumlar
Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Her şey eskisi gibi olsa diyorum bazen...
Geçiyorum İdris'in yanına, İstanbulun Rüyası eşliğinde denize bakıyorum. Birinin İdris'in yanına gelip görev almasını bekliyorum.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Retaliation yazdı: 18 Kas 2018 14:52 Oyuna ara ara giriyorum ama yalnızım. Bir başına bir insan ne yapabilir ki. Düşünsenize çok sevdiğiniz biri ya da bir şey can veriyor ve sizin elinizden bir şey gelmiyor. Üst merciler çoktan sallamış atmış kafasından. Maalesef hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hatıralarda yaşayacağız bu oyunu. Şimdilerde resmen Karaköy güncellemesi ile oyuna kazandırılmış olan NPC Büyük Lider gibi oyun. Makinelere bağlı hayatta kalmaya çalışıyor. Herkesin içerisinde aynı ıstırap var ama ben bu olaya kesinlikle Makyavelist yaklaşmak, oyuna ve oyuncuya daha fazla acı çektirmemek için fişinin çekilerek iyiliğe kötü yolla da ulaşılabileceğini söylemek istiyorum.
Bu tip yazıları okurken niye hep bu sesi duyuyorum ben :(

ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

SalurBeyi yazdı: 29 Kas 2018 19:59
Retaliation yazdı: 18 Kas 2018 14:52 Oyuna ara ara giriyorum ama yalnızım. Bir başına bir insan ne yapabilir ki. Düşünsenize çok sevdiğiniz biri ya da bir şey can veriyor ve sizin elinizden bir şey gelmiyor. Üst merciler çoktan sallamış atmış kafasından. Maalesef hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hatıralarda yaşayacağız bu oyunu. Şimdilerde resmen Karaköy güncellemesi ile oyuna kazandırılmış olan NPC Büyük Lider gibi oyun. Makinelere bağlı hayatta kalmaya çalışıyor. Herkesin içerisinde aynı ıstırap var ama ben bu olaya kesinlikle Makyavelist yaklaşmak, oyuna ve oyuncuya daha fazla acı çektirmemek için fişinin çekilerek iyiliğe kötü yolla da ulaşılabileceğini söylemek istiyorum.
Bu tip yazıları okurken niye hep bu sesi duyuyorum ben :(

Oldu mu şimdi bu yaptığın. :(
kedi
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

Çok değil şuraya kadar zamanı geri sarsak yeterli.
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            LadyGAGA
            Çınaraltı Müdavimi
            Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

mstfmrt yazdı: 18 Kas 2018 02:41 Selam arkadaşlar, naber? Genel etkileşim kanalının boş olduğunu fark ettim. Biraz muhabbet fena olmazdı. Size birkaç sorum var:
            Oyun ne alemde?
            Hala yaşayan birileri var mı?
            Varsa oyunda vakit geçirmek için neler yapıyorsunuz?

Gorgar ve ekibinin ayrıldığını duyunca herkes umutsuzluğa kapıldı oyundan soğudu ama oynayan da var eminönü bile boşluğa düştü diğer sunucular sinek avlıyor
            Resim