Oyuna geri başlayacağım da bakar mısınız?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Oyuna geri başlayacağım da bakar mısınız?

Mesaj gönderen Retaliation »

ZowieN yazdı: 18 Kas 2018 16:03
pegasusejder yazdı: 18 Kas 2018 15:18
ZowieN yazdı: 18 Kas 2018 13:36
msafacan yazdı: 17 Kas 2018 22:01
ZowieN yazdı: 17 Kas 2018 17:50 49 LVL full+full bırakmıştım üç çarımıda.Ama tek sıkıntı teşkilatta oynuyorum.Şuanda indiriyorum bakalım.Büyücü oynamak istiyorum ama en son bıraktığımda büyücü tılsımsız çöptü :D
49 full çarlarla 55 levela kadar rahat gelirsin sonra itemler etkisini yitirmeye başlayacak. Ama sıkıntı değil tek tük bir item düşer birde yaşlı kadında satılan 50 levellik asa yada silahlardan bir tane üretirsen idare eder :) Lakin teşkilatta görev yapmak için bir lonca bulman şart. Oyun iki üç lonca ile ilerliyor teşkilatta
Üretme olayı sıkıntı biraz ya ben en son ejder asa,ecel getiren için çok yırtındım saatlerimi sabahlarımı verdim.Hala öyle bir sabrım varmı bilmiyorum.Ha teşvik edecek bir şeyler/birileri olursa belki.
2-3 m'e gayet güzel asa üretebiliyorsun adını tam hatırlayamadım :D Yani karaköy de yaşayabilecek kadar item düşürüp satın alabiliyorsun
Anladım.Peki şuanda oyunun en büyük para kaynağı nedir?Hala maden toplamak para ediyor mu?
Madenlerin birkaçı işlevsel, diğerleri çöp. Sentetik İpek veya Mikroçip düşürürsen zengin olabilirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Retaliation yazdı: 18 Kas 2018 16:04
msafacan yazdı: 17 Kas 2018 22:01

49 full çarlarla 55 levela kadar rahat gelirsin sonra itemler etkisini yitirmeye başlayacak. Ama sıkıntı değil tek tük bir item düşer birde yaşlı kadında satılan 50 levellik asa yada silahlardan bir tane üretirsen idare eder :) Lakin teşkilatta görev yapmak için bir lonca bulman şart. Oyun iki üç lonca ile ilerliyor teşkilatta
Üretme olayı sıkıntı biraz ya ben en son ejder asa,ecel getiren için çok yırtındım saatlerimi sabahlarımı verdim.Hala öyle bir sabrım varmı bilmiyorum.Ha teşvik edecek bir şeyler/birileri olursa belki.
2-3 m'e gayet güzel asa üretebiliyorsun adını tam hatırlayamadım :D Yani karaköy de yaşayabilecek kadar item düşürüp satın alabiliyorsun
Anladım.Peki şuanda oyunun en büyük para kaynağı nedir?Hala maden toplamak para ediyor mu?
Madenlerin birkaçı işlevsel, diğerleri çöp. Sentetik İpek veya Mikroçip düşürürsen zengin olabilirsin.
Bu dediklerinizde sanırım karaköyden düşüyor değil mi?
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

ZowieN yazdı: 18 Kas 2018 16:05
Retaliation yazdı: 18 Kas 2018 16:04

Bu dediklerinizde sanırım karaköyden düşüyor değil mi?
Evet, Sentetik İpek Kraliçe Tırtıl'Dan; Mikroçip ise Hakir'den.
Resim
Kullanıcı avatarı
UluBilge
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen UluBilge »

Yeniden hoşgeldin oyuna. Eğer eminönü sunucusunda devam etmek istersen ( sıfırdan çar da açabilirsin ) sana yardımcı olabilirim. Hem item konusunda hem de görevler konusunda.
ALOAZRAİL ALoAzraiL ALooAZRAİL Sebüktegin Aprınçortigin TEVEKKÜL ITEVEKKÜLI Orduluxbüyücü

Eminönü 2008 - ....
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen ZowieN »

UluBilge yazdı: 18 Kas 2018 16:49 Yeniden hoşgeldin oyuna. Eğer eminönü sunucusunda devam etmek istersen ( sıfırdan çar da açabilirsin ) sana yardımcı olabilirim. Hem item konusunda hem de görevler konusunda.
Teşekkürler desteğiniz için.Ama bir şey sormak istiyorum.Ben diğer çarlarıma +5 kasa ve lonca lisansı almıştım.Bu kasacağım çarada almam gerek değil mi?
Kullanıcı avatarı
msafacan
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: İmperial

Mesaj gönderen msafacan »

ZowieN yazdı: 18 Kas 2018 20:54
UluBilge yazdı: 18 Kas 2018 16:49 Yeniden hoşgeldin oyuna. Eğer eminönü sunucusunda devam etmek istersen ( sıfırdan çar da açabilirsin ) sana yardımcı olabilirim. Hem item konusunda hem de görevler konusunda.
Teşekkürler desteğiniz için.Ama bir şey sormak istiyorum.Ben diğer çarlarıma +5 kasa ve lonca lisansı almıştım.Bu kasacağım çarada almam gerek değil mi?
Aynen tekrar almaniz gererekiyor. Ama bir cemberlitas kutu alirsan 35 tl. icinde hem kasa hem +5 hem lonca.lisansi hemde 3 ay plus var daha avantajli olur.
--Bursevi----Ökse-- --Isırgan--Eminönü
--Adorno----Retorik-- --Marcuse-- Teşkilat

Hepimiz Agah'ta doğmadık mı ?
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen ZowieN »

msafacan yazdı: 18 Kas 2018 21:05
Aynen tekrar almaniz gererekiyor. Ama bir cemberlitas kutu alirsan 35 tl. icinde hem kasa hem +5 hem lonca.lisansi hemde 3 ay plus var daha avantajli olur.
Baştan kasmakta çok zor bu oyunda ya.Karakter aktarmayı plânlıyorum ama bakalım
Kullanıcı avatarı
msafacan
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: İmperial

Mesaj gönderen msafacan »

ZowieN yazdı: 18 Kas 2018 21:29
msafacan yazdı: 18 Kas 2018 21:05
Baştan kasmakta çok zor bu oyunda ya.Karakter aktarmayı plânlıyorum ama bakalım
oda bir seçenek tabi ama değerse, büyük bir birikiminiz yoksa bence değmez çünkü 60 TL maliyeti var.
--Bursevi----Ökse-- --Isırgan--Eminönü
--Adorno----Retorik-- --Marcuse-- Teşkilat

Hepimiz Agah'ta doğmadık mı ?
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen ZowieN »

Evet maliyeti biraz uçuk gibi.Ama Teşkilatta kimse kalmadı.Hiç tanıdık yok.Doğru dürüst ilerleyemem.300k parayla bırakmışım oyunu :D Kalabalık serverda en azından bir şeyler yapabilirim.Görevleri yapmak bile gözümde büyüyor.
Kullanıcı avatarı
UluBilge
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen UluBilge »

ZowieN yazdı: 18 Kas 2018 23:10 Evet maliyeti biraz uçuk gibi.Ama Teşkilatta kimse kalmadı.Hiç tanıdık yok.Doğru dürüst ilerleyemem.300k parayla bırakmışım oyunu :D Kalabalık serverda en azından bir şeyler yapabilirim.Görevleri yapmak bile gözümde büyüyor.
Kasmayı dert etme, görevleri de bir şekil hallederiz. Eminönü en doğru sunucu bence 😊
ALOAZRAİL ALoAzraiL ALooAZRAİL Sebüktegin Aprınçortigin TEVEKKÜL ITEVEKKÜLI Orduluxbüyücü

Eminönü 2008 - ....