Oyuna geri başlayacağım da bakar mısınız?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Oyuna geri başlayacağım da bakar mısınız?

Mesaj gönderen Sirayet »

ZowieN yazdı: 18 Kas 2018 16:03
pegasusejder yazdı: 18 Kas 2018 15:18
ZowieN yazdı: 18 Kas 2018 13:36
msafacan yazdı: 17 Kas 2018 22:01
ZowieN yazdı: 17 Kas 2018 17:50 49 LVL full+full bırakmıştım üç çarımıda.Ama tek sıkıntı teşkilatta oynuyorum.Şuanda indiriyorum bakalım.Büyücü oynamak istiyorum ama en son bıraktığımda büyücü tılsımsız çöptü :D
49 full çarlarla 55 levela kadar rahat gelirsin sonra itemler etkisini yitirmeye başlayacak. Ama sıkıntı değil tek tük bir item düşer birde yaşlı kadında satılan 50 levellik asa yada silahlardan bir tane üretirsen idare eder :) Lakin teşkilatta görev yapmak için bir lonca bulman şart. Oyun iki üç lonca ile ilerliyor teşkilatta
Üretme olayı sıkıntı biraz ya ben en son ejder asa,ecel getiren için çok yırtındım saatlerimi sabahlarımı verdim.Hala öyle bir sabrım varmı bilmiyorum.Ha teşvik edecek bir şeyler/birileri olursa belki.
2-3 m'e gayet güzel asa üretebiliyorsun adını tam hatırlayamadım :D Yani karaköy de yaşayabilecek kadar item düşürüp satın alabiliyorsun
Anladım.Peki şuanda oyunun en büyük para kaynağı nedir?Hala maden toplamak para ediyor mu?
Şuan en büyük 3 para kaynağı paite taafiente madenleri ile sentetik ipek bu da kraliçe tirtilda düşer
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

ulaş bize yardımcı olmaya çalışalım.
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

SeRRuh yazdı: 19 Kas 2018 15:59 ulaş bize yardımcı olmaya çalışalım.
Karakterinin adı ne hocam?