GORGARIN AYRILIŞ KARARI VE İKV Yİ OYUNCULARIN KAFASINA GÖRE BİTİRMESİ SAÇMALIĞI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: GORGARIN AYRILIŞ KARARI VE İKV Yİ OYUNCULARIN KAFASINA GÖRE BİTİRMESİ SAÇMALIĞI

Mesaj gönderen EYUNAL »

muhalif yazdı: 06 Kas 2018 22:18

selam CryTek "in ikv yi satın alması nerede geçiyor? acil bilgi lütfen????
Ben Crytek İKV'yi satın alacak veya satın almayı düşünüyor mu dedim ? Bunu arzu edenler var demek istedim. Gün içerisinde benzer bir konuda yapılan yorumlara yönelik dedim.
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Re: GORGARIN AYRILIŞ KARARI VE İKV Yİ OYUNCULARIN KAFASINA GÖRE BİTİRMESİ SAÇMALIĞI

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

Göster
EYUNAL yazdı: 06 Kas 2018 10:56 Gorgar'ın gitmesine üzülsem de olması gereken buydu.Arkadaşlar Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur bunu unutmayın. Sobee ekibinin gelişmesini Türk Telekom sahipleri ve üst yetkilileri istemiyordu. Bakın İKVye bakın Kader Mühürlerine... İKV'nin gelişmesi Mevlüt Dinç'in oyunu satması ile durdu gelişmeden kastım bu arada oyuna esaslı olarak gelen şeylerden bahsediyorum... Crytek'in oyun haklarını satın alıp geliştirilmesinden söz edilmiş.. Kaçınız Crytek'in yaptığı oyunları satın alıyor ve oynuyor ? İşimiz düşünce Türk şirketi deyip sığınmak istiyorsunuz :unamused:
Keşke ülkenin yetkili makamları yerli şirketlerin yabancılara hibe edilircesine satılmasına karşın taviz vermeyecek görüşlerde olsaydı ancak bir çöküş başladı yavaş yavaş etki gösteren zehir gibi yavaş yavaş çöküşler de baş gösteriyor.Linkedin'den gördüğüm kadarıyla Gorgar fiili olarak zaten mart ayında Sobee'den ayrılmış görünüyor ve içerisinde İKV'den de tanımış olduğumuz yeni bir şirketin tohumlarını ekiyor. Şunu unutmayın arkadaşlar nasıl ülkeyi halk oyları ile yönetiyorsa oyunu da oyuncular oynayarak ve para yatırarak yönetiyor İKV oyuncuları gözlerine bandaj bağlayıp oyun bu haldeyken para yatırmaya devam etti tamda Türk Telekom'un istediği gibi, Kader Mühürleri çok çalışma gerektiriyordu araştırma geliştirme para harcayacaktı yani.. İKV öyle miydi kitlesi dediğim gibi paraları basmaya devam ediyordu. Umarım ki Türk Telekom'un başında ki adının başında DR eki olan ceo şirketten ayrılır ve yerine yerlilik konusunda taviz vermeyen bir ceo geçer.Türk Telekom için çok şey söylenir ancak bunların bile burada kalacağına şüphelerim var zira forumun yetkili mercileri de Türk Telekoma bağlı..
muhalif yazdı: 06 Kas 2018 22:18 selam CryTek "in ikv yi satın alması nerede geçiyor? acil bilgi lütfen????
Her hangi bir şirketin oyunu satın aldığı falan yok. Sadece varsayımlar üzerinde tartışıyoruz. Aklımıza gelenleri dile getiriyoruz.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

ClaireRedfield yazdı: 07 Kas 2018 03:51
Göster
EYUNAL yazdı: 06 Kas 2018 10:56 Gorgar'ın gitmesine üzülsem de olması gereken buydu.Arkadaşlar Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur bunu unutmayın. Sobee ekibinin gelişmesini Türk Telekom sahipleri ve üst yetkilileri istemiyordu. Bakın İKVye bakın Kader Mühürlerine... İKV'nin gelişmesi Mevlüt Dinç'in oyunu satması ile durdu gelişmeden kastım bu arada oyuna esaslı olarak gelen şeylerden bahsediyorum... Crytek'in oyun haklarını satın alıp geliştirilmesinden söz edilmiş.. Kaçınız Crytek'in yaptığı oyunları satın alıyor ve oynuyor ? İşimiz düşünce Türk şirketi deyip sığınmak istiyorsunuz :unamused:
Keşke ülkenin yetkili makamları yerli şirketlerin yabancılara hibe edilircesine satılmasına karşın taviz vermeyecek görüşlerde olsaydı ancak bir çöküş başladı yavaş yavaş etki gösteren zehir gibi yavaş yavaş çöküşler de baş gösteriyor.Linkedin'den gördüğüm kadarıyla Gorgar fiili olarak zaten mart ayında Sobee'den ayrılmış görünüyor ve içerisinde İKV'den de tanımış olduğumuz yeni bir şirketin tohumlarını ekiyor. Şunu unutmayın arkadaşlar nasıl ülkeyi halk oyları ile yönetiyorsa oyunu da oyuncular oynayarak ve para yatırarak yönetiyor İKV oyuncuları gözlerine bandaj bağlayıp oyun bu haldeyken para yatırmaya devam etti tamda Türk Telekom'un istediği gibi, Kader Mühürleri çok çalışma gerektiriyordu araştırma geliştirme para harcayacaktı yani.. İKV öyle miydi kitlesi dediğim gibi paraları basmaya devam ediyordu. Umarım ki Türk Telekom'un başında ki adının başında DR eki olan ceo şirketten ayrılır ve yerine yerlilik konusunda taviz vermeyen bir ceo geçer.Türk Telekom için çok şey söylenir ancak bunların bile burada kalacağına şüphelerim var zira forumun yetkili mercileri de Türk Telekoma bağlı..
muhalif yazdı: 06 Kas 2018 22:18 selam CryTek "in ikv yi satın alması nerede geçiyor? acil bilgi lütfen????
Her hangi bir şirketin oyunu satın aldığı falan yok. Sadece varsayımlar üzerinde tartışıyoruz. Aklımıza gelenleri dile getiriyoruz.
Çok yanlış yöne çekiliyor..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Vay be koca çınarı en sonunda yıktılar demek ki. Üzülüyorum açıkçası onca emek, sevinç, hüznümüz paylaştığımız, gölgesinde huzur bulduğumuz oyun en sonunda kaderine terk edildi.......
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

ClaireRedfield yazdı: 06 Kas 2018 15:56
TOLGARDA yazdı: 06 Kas 2018 13:10 Oyunun baştan yapılması iki sene sürerse o zamandan sonra eski popülariteyi yakalama imkanı olmaz. Bu durumda da ölü yatırım olur. Ben olsam hiç girişmezdim
Düzenli güncelleme geldiği zaman millet nasıl hücum ediyor gör bak. Yeni grafikler, yeni arayüz, yeni mekanikler, yeni itemler vb. Millet oyunu sıkıldığı için bıraktı. Yani 13 yıldır 59 seviyeye sıkışan bir oyun. Bir sürü bug. Yeni oyuncu kazanamamasının sebebi ise eski grafikli bir oyun olması. Kemik kitle oyunun grafiklerine bakmıyordu zaten. Oyun çok tutulup benimsenmişti. Ama ne olduysa Mevlüt Dinç'in şirketi satmasıyla oldu ve bir daha eskisi gibi olamadı oyun maalesef.
Keşke gelse de sen haklı çıksan
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Şu bug muhabbetine takılan arkadaslar'a gerçekten kıl kapiyorum
aklıma tek gelen şey ezik carla gelip benide gruba alır mısınız dediği zaman istediği cevabı alamayip kesimleri sabote etmelerinden ibaret.acaba hangileri kraliçeyi sıkıştırıp kesmedi veya Cemberlitasta köpeği duvara sikistirmadi gerçekten bu muhabbetler den vazgeçin beğenmiyorsanızda oynamayın
her gelen güncelleme yeni oyuncu kazanmak için değil mevcut oyuncuları tatmin etmek için geldi ama bizim Çemberlitaş ta belese alışan tayfa lan bune moruq bir asa üretmek 4t para kim oynar bu oyunu ben bırakıyorum gibi saçma sapan bahanelerle bırakıyorlar zaten bu kitleyi de tatmin etmek çok zor ki böyle kitleyide asla tatmin edemezsiniz sizin için tek tavsiyem gidin MMOFPS oyunu oynayın mmorpg zaman istek emek ister ama mlsf beleşçi kitle zamanını ayırmadığı için sürekli söyleniyor .Dediklerimde yanlış varsa buyrun etiketleyin
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Sirayet »

NeWTRoBLe yazdı: 08 Kas 2018 22:53 Şu bug muhabbetine takılan arkadaslar'a gerçekten kıl kapiyorum
aklıma tek gelen şey ezik carla gelip benide gruba alır mısınız dediği zaman istediği cevabı alamayip kesimleri sabote etmelerinden ibaret.acaba hangileri kraliçeyi sıkıştırıp kesmedi veya Cemberlitasta köpeği duvara sikistirmadi gerçekten bu muhabbetler den vazgeçin beğenmiyorsanızda oynamayın
her gelen güncelleme yeni oyuncu kazanmak için değil mevcut oyuncuları tatmin etmek için geldi ama bizim Çemberlitaş ta belese alışan tayfa lan bune moruq bir asa üretmek 4t para kim oynar bu oyunu ben bırakıyorum gibi saçma sapan bahanelerle bırakıyorlar zaten bu kitleyi de tatmin etmek çok zor ki böyle kitleyide asla tatmin edemezsiniz sizin için tek tavsiyem gidin MMOFPS oyunu oynayın mmorpg zaman istek emek ister ama mlsf beleşçi kitle zamanını ayırmadığı için sürekli söyleniyor .Dediklerimde yanlış varsa buyrun etiketleyin
Boş laf yapmışsın zaman ister diyorsun benim gibi birçok kişi işe gidiyor. Adamların zamanı kısıtlı geçen Hakire gittik yarım saat grubu topladık yarım saat kesim sürdü 10 canda biri hakiri kaçırdı şimdi sen diyeceksin ban atarlar ona kardeşim ben işten yorgun gelmişim şurada bir bos kesemedikten sonra ban yese ne benim zamanım mı gelecek. Çt zamanı böyle miydi ? Kur grubunu geç bolgene kaçıran yok eden yok. İşte bu yüzden sıkıntıların başı karakoy acik bölge olması. En azından bosslar komiser gibi kapalı yerde olmalıydı.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Barbarosbrusk »

[*]ya millet radyo yayını yapılıyor konuk gorgar oyunun hikayesini yapan ama kayıt paylaşılmıyor bence bu adama hakaret gibi bi davranış oldu ve bu oyunu halen oynayan kişilerede haksızlık oluyor neden paylaşılmıyor paylaşılsa herkes oyunumu bırakacak ne oluyor son durağamı geldik yoksa ki işallah gelmemişindir ama sakladıklarına göre var bişeyler temennim oki paylaşırlar ve kimsenin kafasında soru işareti kalmaz[/b]
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Sirayet yazdı: 09 Kas 2018 01:43
NeWTRoBLe yazdı: 08 Kas 2018 22:53 Şu bug muhabbetine takılan arkadaslar'a gerçekten kıl kapiyorum
Boş laf yapmışsın zaman ister diyorsun benim gibi birçok kişi işe gidiyor. Adamların zamanı kısıtlı geçen Hakire gittik yarım saat grubu topladık yarım saat kesim sürdü 10 canda biri hakiri kaçırdı şimdi sen diyeceksin ban atarlar ona kardeşim ben işten yorgun gelmişim şurada bir bos kesemedikten sonra ban yese ne benim zamanım mı gelecek. Çt zamanı böyle miydi ? Kur grubunu geç bolgene kaçıran yok eden yok. İşte bu yüzden sıkıntıların başı karakoy acik bölge olması. En azından bosslar komiser gibi kapalı yerde olmalıydı.
Grup bölgesini desteklemiyorum ama bölgeyi kullanışsız buluyorum. Yeraltında hidra, solucan ya da meteorda Karakürk gibi yaratıkların saboteye uğrama ihtimali yok. Neden çünkü bölgede boss'un bölgesi kendini belli ediyor.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Grafikler cok kotulesti :/
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!