Asalar HK.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Asalar HK.

Mesaj gönderen Tahaa »

NeWTRoBLe yazdı: 08 Kas 2018 22:43
Tahaa yazdı: 08 Kas 2018 22:16 Yanında dostların varsa ve vefekar iseler eğer para vermeden basarsın B-)
Bunu diyen adam full+full(!)
Evet full bıçak full Taşkanat full hidra DD
Resim
Kullanıcı avatarı
DygGvn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Gök Tengri

Mesaj gönderen DygGvn »

Oyunu zorlaştırınca zannediyorlar ki elimize çok güzel bir zaman dilimi geçecek ama bilmedikleri bir şey var üç beş kazandıkları paranın da önünü kestiler. Zaten yeni başlayanlar için bütün kapıları kapatmaları yetmiyormuş gibi oynayanlar içinde oyunu berbat ettiler.

Her şeye tamam desem bile bu oyunda tek anlamlandıramadığım olay mesela 49 levelde yaptığımız setlerin 59 levele geldiğimizde çöp olmalarıdır. :thinking_face:

Yani şimdi 49 leveldeki efsun sayısı mesela 192 rakamı diyelim 55 leveldeki efsunun sayısı 252 zaten arasında efsun farkı var yani niye insanların emekleri çöp ediliyor. O kadar paralar harcanıp o asalara ^ basıldı kimsenin gözünün yaşına bakmayıp birden çöp ettiler her şeyi. :unamused:

Oyuna ince ayar niteliğinde bir güncelleme gelmezse ne yazık ki her şey bitecek. Bir asa üretimi 3-4 T olamaz. Ben hayatımda 999M'yi aynı arada görmedim ki zaten oyunun %85'i görmemiştir. İnsanlara ÇT döneminde 100-150M'ye asa üretmek bile pahalı gelirken insanları 3-4T'ye itelemek çok bariz bir şekilde insanları oyundan soğutma çabalarıdır.
Şifacı -> Efuli
Büyücü -> Hifa
Savaşçı -> Hafsa
Lonca -> <Gök Tengri>

Kullanıcı avatarı
IDeePSteePI
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Şehri istanbuL

Mesaj gönderen IDeePSteePI »

Cilveli asa bastım hiçbir materyala para harcamadan mikroçiple halledilebiliyor.
xZenciPandaa

RyugaKishatu

xKumraLpanda
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

SeRRuh yazdı: 08 Kas 2018 21:43 Lonca olarak kuruş para harcamadan onlarca asa bastık. Bir o kadar Mikroçip, Sentetik İpek satarak diğer materyalleri satın aldık. Yani zengin veya çok paranın olmasına gerek yok. Gönlü zengin dostların olsun, gerisi teferruat...
+Katılıyorum ama nerede böyleleri..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: