Eksik Kalan Hikayeler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Eksik Kalan Hikayeler

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Madem oyunun devam edeceğine dair umudumuz kalmadı. O zaman eksik kalan konuları derleyelim diye düşündüm. Hikayede yarım kalan parçalardan aklınıza gelenleri yazabilir misiniz?

Saatin devamı nereye çıkacak?

Selami Kelaynak kim?

Elif hain mi?

Kuklacı nereye gitti?

ve onlarca soru artık sonsuza dek cevapsız kalarak tarihe gömülecek. Benim aklıma şuan için gelenler bunlar
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Eksik Kalan Hikayeler

Mesaj gönderen BayTerapi »

Kürşad bey zaten çok kasmayın, akışına bırakın böyle şeyleri demeye getirdi yayında.
kedi
Dofians
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Dofians »

Aynısını ben düşünmüştüm. Madem oynayamayacağız en azından okuyalım öğrenelim. Gerçekten güzel bir hikaye ancak bu kadar güzel mahvedilirdi. Saat ne olucak, huzursuzluğum görevi, Selami, Kuklacı ve pek çok gizem.
Ancak şöyle bir şey var ki bu açıklandığı an oyun açık açık bitmiş demektir. Yani böyle bir şey bekliyorsak bu sadece oyun tamamen kapandıktan sonra olur. Sözümü bitirmeden 59 seviye gelsin diye tutturan oyunculara bir sitemim var. Buyurun geldi, eşyalarınız ve oyun çöp oldu. Böyle olacağı belliydi, ben asla 59 gelmez diyordum ama geldi. Fazla da uzun sürmedi 59 serüveni. Karaktere hiçbir eklentisi olmadı aksine bir şeyler götürdü bizden. Sadece 10 seviye kasma zevkini yaşadık.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Kesinlikle ben de seviye gelmesini beklemiyordum. Bunun olması her şeyin değerini bitirdi. Aslında amaçlanan anladığım kadarıyla güncellemeyi dolu göstermekti. Olmadı
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

Dofians yazdı: 04 Kas 2018 20:15 Aynısını ben düşünmüştüm. Madem oynayamayacağız en azından okuyalım öğrenelim. Gerçekten güzel bir hikaye ancak bu kadar güzel mahvedilirdi. Saat ne olucak, huzursuzluğum görevi, Selami, Kuklacı ve pek çok gizem.
Ancak şöyle bir şey var ki bu açıklandığı an oyun açık açık bitmiş demektir. Yani böyle bir şey bekliyorsak bu sadece oyun tamamen kapandıktan sonra olur. Sözümü bitirmeden 59 seviye gelsin diye tutturan oyunculara bir sitemim var. Buyurun geldi, eşyalarınız ve oyun çöp oldu. Böyle olacağı belliydi, ben asla 59 gelmez diyordum ama geldi. Fazla da uzun sürmedi 59 serüveni. Karaktere hiçbir eklentisi olmadı aksine bir şeyler götürdü bizden. Sadece 10 seviye kasma zevkini yaşadık.
yani böyle gelecek olmasını kimse istemiyordu. Oysa yeni yetenekler fln olsaydı ve çeşitli şeyler eklenseydi gayet güzel olurdu. Bu güncelleme tamamen alın biraz level fln kasın eğlenin tarzı geldiğini düşünüyorum :)
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

Ben sanmam bu oyun kapanirsa çok kişi isyan eder ben bile yirtindim Çar kastım daha ne olsun kapanmaz güncelleme gelmez pvp gibi bişey olur full olan klana geçer pvp olur oyun
Resim
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Bence yeni seviye ve yeni bölge ile oyuncu sayısını arttırmayı planladılar fakat işler tam tersine döndü ve oyunun fişi çekildi. Çünkü hem hikayede hem de yeni bölgede birçok eksiklik var. Eğer yeterince randıman alabilselerdi devamı gelirdi.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

movie yazdı: 04 Kas 2018 23:05 Bence yeni seviye ve yeni bölge ile oyuncu sayısını arttırmayı planladılar fakat işler tam tersine döndü ve oyunun fişi çekildi. Çünkü hem hikayede hem de yeni bölgede birçok eksiklik var. Eğer yeterince randıman alabilselerdi devamı gelirdi.
çok hata var bölgede ve erken getirdiler bu aylarda çıkması lazımdı bu bölgenin yavaş yavaş hataları en aza indirecek şekilde yaparlardı en azından sakin kafa ile daha çok çeşitlilik üzerinde çalışıla bilirdi o zaman içerisinde hem oyunculara süre vermediler eğer verseydiler herkesin kafası rahat olur ve beklerdi vermedikleri için oyuncularda aceleye getirdi.
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Arkadaşlar dün yayını dinlemediniz mi? Kürşad abi 59 seviyeyi çok istediğini söyledi, bu kadar geç vakte kadar çalışma yapacak vakitleride yoktu dağılmak üzere olan ekiple son 1 paketi yoğun bir çalışmayla bitirdiler ayrıca Web sitesindeki karaköy-yakında bölümü için çok güzel planlarım vardı vaktim olmadı diye belirtti.
Resim
Dofians
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dofians »

Arkadaşlar bakın aslında oyunun bu hale gelmesinin sebebi eskilere dayanıyor. Neden diye soracaksınız açıklıyorum hemen. İKV uzunca bir süre planlı programlı giden bir oyun oldu. Biz daha ilk karakterlerimizi açıp Eminönü'de gezmeye çalışıyorken, oyuna yıllar sonra gelecek olan eşyalar, eklentiler belliydi. Eski oyuncular bilir, dosyaları kurcaladığımız zaman o an oyunda olmayıp da gelecekte karşılaştığımız madenler görürdük. Bu söylemek istediğime küçük bir örnek. Evet belki oyun kodlanmamıştı harita yapılmamıştı ama fikir olarak ne yapılacağı belliydi. Ben bunun Mevlüt Dinç ile alakalı olduğunu düşünüyorum. O gittikten sonra benim için hiç eskisi gibi olmadı. Koca ekibin hakkını yemeyeyim, Çemberlitaş'da setimi tamamlayabilmek için derslerimi ekip uykumdan olduğum günler de vardı, büyü buzum 600 olsun da Kenan'a gireyim diye para kasmak için madenlerde yatıp kalktığım günler de. Ancak şahsi fikrime göre oyun bir süre bu uzun vadeli planın ekmeğini yedi, ancak elbette bunun bir sonu vardı. O plan bittiğinde yeni bir şeyler düşünülmesi gerekiyordu, bence sıkıntı çıkan yer burası. Eğer Mevlüt Dinç devam etseydi o plan hiç bitmezdi, hikaye bitene kadar.
Hatta bakın ekliyorum, bence yöneticilerin aklında hala oyunumuz için planlar vardı, ancak olmadı