Eksik Kalan Hikayeler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Eksik Kalan Hikayeler

Mesaj gönderen Esadullah »

İstanbul'a daha kıyamet gelmedi arkadaşlar, bu nedir aceleniz?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

Tolgacığım Huzursuzluğum görevi vardı hatırlarsan onu da öğrenemeyeceğiz ne olduğunu. Ne üzücü ! Kitap olacak bir devin gidişini izlemek çok acı
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Comeback yazdı: 05 Kas 2018 23:46 Tolgacığım Huzursuzluğum görevi vardı hatırlarsan onu da öğrenemeyeceğiz ne olduğunu. Ne üzücü ! Kitap olacak bir devin gidişini izlemek çok acı
Huzursuzluğum görevini bence bağlayamamışlardı.
kedi
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen cepni »

Tahaa yazdı: 04 Kas 2018 22:08 Ben sanmam bu oyun kapanirsa çok kişi isyan eder ben bile yirtindim Çar kastım daha ne olsun kapanmaz güncelleme gelmez pvp gibi bişey olur full olan klana geçer pvp olur oyun
Kesinlikle çemberlitaş döneminde de bu böyleydi zaten :relaxed:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

cepni yazdı: 08 Kas 2018 22:27
Tahaa yazdı: 04 Kas 2018 22:08 Ben sanmam bu oyun kapanirsa çok kişi isyan eder ben bile yirtindim Çar kastım daha ne olsun kapanmaz güncelleme gelmez pvp gibi bişey olur full olan klana geçer pvp olur oyun
En iyisi zaten öyleydi ben şahsen egleniyordum bütün oyuna sormak gerekirse hepsi Çemberlitaş vakti iyidi der (: :grinning:
Resim
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Tahaa yazdı: 09 Kas 2018 23:35
En iyisi zaten öyleydi ben şahsen egleniyordum bütün oyuna sormak gerekirse hepsi Çemberlitaş vakti iyidi der (: :grinning:
Çemberlitaş döneminde 200 liraya ful + ful karakter bulmak çok kolaydı ve herkes fuldü bu benim açımdan iyi bir durum değil vs atarsın yenildiğinde ödemeden kaçar keser başında durur güler şuan durum öyle değil bir iki düzenleme yapılsa durum çok daha iyi olur
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

cepni yazdı: 10 Kas 2018 04:35
Tahaa yazdı: 09 Kas 2018 23:35
Çemberlitaş döneminde 200 liraya ful + ful karakter bulmak çok kolaydı ve herkes fuldü bu benim açımdan iyi bir durum değil vs atarsın yenildiğinde ödemeden kaçar keser başında durur güler şuan durum öyle değil bir iki düzenleme yapılsa durum çok daha iyi olur
Bu duruma ben pek sıcak bakmıyorum dostum çünkü ben attığım iddalilari kaybetsemde öderim zaten iddalı ws attigim için o dönem 600 m lik param oldu B-)
Resim