İKV Son Durum ANKET

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

İKV Son Durum ANKET

Mesaj gönderen dedee66 »

Gorgar'ın dün Radyo'da yaptığı açıklamadan sonra Oyuncuların Fikirlerini Merak Ediyorum.
  • Birden fazla cevap seçe bilirsiniz.
  • Herkesin katılmasını bekliyorum

ANKET LİNK = Ankete Katılmak İçin Tıklayınız.
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: İKV Son Durum ANKET

Mesaj gönderen KraToSs »

Sobee şirketi maaşlı stajyer vs alamaz herkes tek tek ayrılmış oyunun iki legandary devi gitmiş ttye bankalar çökmüş karaköy gelirken son güncelleme bakın, daha ilerlemez bu dedik bir ton örnek verdik altyapı, başka sorunlar, oyun içi efsun isimleri vs vs bir ton şey sayabilirsin neyse bende kendimi yormayacağım çıplaklığıyla herşey ortada
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
MaraSalvatrucha
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: MAN

Mesaj gönderen MaraSalvatrucha »

Arkadaşlar sorunun cevabı basit ;

Siz olaya duygusal bakıyorsunuz ama oyunu yönetenler yada bu oyunun sahipleri için gelirler giderleri karşılamamaya başlayınca oyun için son gelmiş demektir.

Yani serverleri açık tutmanın en basit bu siteyi açık tutmanın çeşitli maliyetleri var sizin yüklediğiniz akçeler bu maliyetleri karşılamamaya başlayınca hesap eksi yazmaya başladığı an oyun kapanır
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Ben bundan sonra bir güncelleme gelebileceğine maalesef ki inanmıyorum. İki üç yıl daha oyun sunucuları açık kalmaya devam eder ama.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

TOLGARDA yazdı: 04 Kas 2018 17:34 Ben bundan sonra bir güncelleme gelebileceğine maalesef ki inanmıyorum. İki üç yıl daha oyun sunucuları açık kalmaya devam eder ama.
2-3 yıl böyle devam edeceğini sanmıyorum dostum :/
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
Realxistefan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen Realxistefan »

dedee66 yazdı: 04 Kas 2018 16:37 Gorgar'ın dün Radyo'da yaptığı açıklamadan sonra Oyuncuların Fikirlerini Merak Ediyorum.

kendi haline bırakırlar.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

dedee66 yazdı: 04 Kas 2018 19:29
TOLGARDA yazdı: 04 Kas 2018 17:34 Ben bundan sonra bir güncelleme gelebileceğine maalesef ki inanmıyorum. İki üç yıl daha oyun sunucuları açık kalmaya devam eder ama.
2-3 yıl böyle devam edeceğini sanmıyorum dostum :/
Sunucu masrafları öyle inanılmaz masraflar değil. Oyunu 100 kişi oynasa yine yıllık masraf çıkar. Böyle oyunumuz var demek için bile devam ettirebilirler diye düşünüyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
birhesap
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: emekli oldum.

Mesaj gönderen birhesap »

Güncelleme bilmem kaç sene sonra gelmiş, sanki o güncelleme gelesiye kadar herkes ofiste çayır çayır bu güncelleme , bu oyun için uğraşılıyordu. Başka projeler üstünde uğraşılıyor, başka işler üstünde çalışmalar oluyordu. Şimdiye kadar kaç kişi gitti, birisinin gitmesi bir şeyi biteceği anlamına gelmez. Gorgar gibi insanlar bir ücret karşılığında çalışan hizmet veren insanlar, tabi ki bu işe yüreğini koymuşlardır severek yapıyorlardır. Ama herkesin reelde kendi çıkarını sağlayacağı bir işi vardır, ayrılanlara reel hayatlarında başarılar dilemekten başka söylenecek bir söz düşmez. Bana kalırsa bu oyunla son 5 senedir ilgilenilmiyordu. Son 1 sene uğraşıldı, güncelleme paketi sunuldu. Sanki herkes bir şeylerini fullemiş, oyun kapanacak yok daha güncelleme gelmeyecek kafasına gelmiş :D Ayrılanlara Allah daha iyi iş kapıları açsın, hayatlarında başarılar.
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

dedee66 yazdı: 04 Kas 2018 16:37 Gorgar'ın dün Radyo'da yaptığı açıklamadan sonra Oyuncuların Fikirlerini Merak Ediyorum.

Şimdi meselesi anladım evet diriliş Eminönü gelsin ikv biterse [MEVLÜT DİNÇ GİTTİ IKV BİTTİ]
Resim
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

birhesap yazdı: 04 Kas 2018 21:34 Güncelleme bilmem kaç sene sonra gelmiş, sanki o güncelleme gelesiye kadar herkes ofiste çayır çayır bu güncelleme , bu oyun için uğraşılıyordu. Başka projeler üstünde uğraşılıyor, başka işler üstünde çalışmalar oluyordu. Şimdiye kadar kaç kişi gitti, birisinin gitmesi bir şeyi biteceği anlamına gelmez. Gorgar gibi insanlar bir ücret karşılığında çalışan hizmet veren insanlar, tabi ki bu işe yüreğini koymuşlardır severek yapıyorlardır. Ama herkesin reelde kendi çıkarını sağlayacağı bir işi vardır, ayrılanlara reel hayatlarında başarılar dilemekten başka söylenecek bir söz düşmez. Bana kalırsa bu oyunla son 5 senedir ilgilenilmiyordu. Son 1 sene uğraşıldı, güncelleme paketi sunuldu. Sanki herkes bir şeylerini fullemiş, oyun kapanacak yok daha güncelleme gelmeyecek kafasına gelmiş :D Ayrılanlara Allah daha iyi iş kapıları açsın, hayatlarında başarılar.
tabikide kardeşim orası öyle sonuçta gönüllü çalışanlara kimsenin sitem yapmaya hakkı yok karşılığını alsaydı o zaman bir şeyler diye bilirdik ama gönüllü ekip elinden geleni yaptı yinede yıllardır bu oyuna yatırım yapılıyor daha iyileri yapıla bilirdi başka yerlere yatırım yapılmasaydı eğer
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996