Sonsuzluk

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Sonsuzluk

Mesaj gönderen turkneferi »

Eklenti paketi ilk geldiğinde büyük bir hevesle metinleri okuyarak oynamıştım ancak bölgenin gereksiz zorluğu ve sınava hazırlanmam sebebiyle oyuna 1 sene ara verme kararı almıştım, etkinlik sebebiyle bugün burdayım. Yaz aylarında farkettiğim ancak konusunu açmaya üşendiğim bir ayrıntı vardı.

Bu görselde görülen kapı haritada sonsuzluk işaretinin olduğu bir kısmın kapısı gibi durmuyor mu sizce ?
Resim
Resim
Kapsüllerin olduğu odaya gitme ihtimali bulunmuyor çünkü kapsüllerin olduğu bölüme komiserin yanındaki kapıdan geçiyoruz ve geçtikten sonra duvarda bu kapının çıkışı yok. Sizce bu kapı gelecek eklentinin kapısı mı ? :relaxed:
Resim
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: Sonsuzluk

Mesaj gönderen veym2 »

turkneferi yazdı: 03 Kas 2018 19:03 Eklenti paketi ilk geldiğinde büyük bir hevesle metinleri okuyarak oynamıştım ancak bölgenin gereksiz zorluğu ve sınava hazırlanmam sebebiyle oyuna 1 sene ara verme kararı almıştım, etkinlik sebebiyle bugün burdayım. Yaz aylarında farkettiğim ancak konusunu açmaya üşendiğim bir ayrıntı vardı.

Bu görselde görülen kapı haritada sonsuzluk işaretinin olduğu bir kısmın kapısı gibi durmuyor mu sizce ?
Resim
Resim
Kapsüllerin olduğu odaya gitme ihtimali bulunmuyor çünkü kapsüllerin olduğu bölüme komiserin yanındaki kapıdan geçiyoruz ve geçtikten sonra duvarda bu kapının çıkışı yok. Sizce bu kapı gelecek eklentinin kapısı mı ? :relaxed:
hayır fehmi beyin amacı ölümsüzlükten gelen bir sonsuzluk. Sonsuz yaşam için fareleri kullandıkları odanın kapısı olduğu için öyledir
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Re: Sonsuzluk

Mesaj gönderen turkneferi »

veym2 yazdı: 03 Kas 2018 19:57
turkneferi yazdı: 03 Kas 2018 19:03 Eklenti paketi ilk geldiğinde büyük bir hevesle metinleri okuyarak oynamıştım ancak bölgenin gereksiz zorluğu ve sınava hazırlanmam sebebiyle oyuna 1 sene ara verme kararı almıştım, etkinlik sebebiyle bugün burdayım. Yaz aylarında farkettiğim ancak konusunu açmaya üşendiğim bir ayrıntı vardı.

Resim
Resim
hayır fehmi beyin amacı ölümsüzlükten gelen bir sonsuzluk. Sonsuz yaşam için fareleri kullandıkları odanın kapısı olduğu için öyledir
o kapı bahsettiğin yere ait değil tam arkasında çıkışı olması gerekirdi o zaman
Resim