Ç.A.R HATIRLATMA ;

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
TheMilkCoffee
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Ç.A.R HATIRLATMA ;

Mesaj gönderen TheMilkCoffee »

İnsan bir tane adamakıllı soruyu sorar ya neyin kafası ya göz göre göre dalga geçiliyor muhabbetlere bak ya .
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

TheMilkCoffee yazdı: 03 Kas 2018 23:18 İnsan bir tane adamakıllı soruyu sorar ya neyin kafası ya göz göre göre dalga geçiliyor muhabbetlere bak ya .
Nasıl yani, bence sorular gayet güzel idi.
kedi
SIKINTIYOKREIS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen SIKINTIYOKREIS »

BayTerapi yazdı: 03 Kas 2018 23:32
TheMilkCoffee yazdı: 03 Kas 2018 23:18 İnsan bir tane adamakıllı soruyu sorar ya neyin kafası ya göz göre göre dalga geçiliyor muhabbetlere bak ya .
Sen sentetik ipeğin keyfini çıkar dostum
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

SIKINTIYOKREIS yazdı: 03 Kas 2018 23:33
BayTerapi yazdı: 03 Kas 2018 23:32
Sen sentetik ipeğin keyfini çıkar dostum
Sağ ol ''Dostum''.
kedi
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen turkneferi »

Orti ve Nerull hariç sobee çalışanı kalmamış
Resim
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HiTMaN »

Bu radyo yayınında çoğu sorunun cevabı verilmedi gerçi sorulmadı orası ayrı. Boss kaçırmalar, buglar gibi bir sürü soru var. En basiti Windows 10'da çökme, kritik hata gibi hatalar, Kraliçe bugu, item dropları ve materyal dropları (sentetik ipek). Bunların hiçbiri sorulmadı ya da ben duymadım galiba. Bunu Radyonun konusuna yazdım ve silindi buraya yazayım da gören olur belki!!

Not: Yayının bir kısmını dinleyemedim. Sorulduysa ayrı.
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen turkneferi »

HiTMaN yazdı: 03 Kas 2018 23:34 Bu radyo yayınında çoğu sorunun cevabı verilmedi gerçi sorulmadı orası ayrı. Boss kaçırmalar, buglar gibi bir sürü soru var. En basiti Windows 10'da çökme, kritik hata gibi hatalar, Kraliçe bugu, item dropları ve materyal dropları (sentetik ipek). Bunların hiçbiri sorulmadı ya da ben duymadım galiba. Bunu Radyonun konusuna yazdım ve silindi buraya yazayım da gören olur belki!!
Neyin cevabı adam ayrılmış orti ve nerull kalmış metinleri yazan kodlayan adamlar yok buraya kadarmış
Resim
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HiTMaN »

turkneferi yazdı: 03 Kas 2018 23:35
HiTMaN yazdı: 03 Kas 2018 23:34 Bu radyo yayınında çoğu sorunun cevabı verilmedi gerçi sorulmadı orası ayrı. Boss kaçırmalar, buglar gibi bir sürü soru var. En basiti Windows 10'da çökme, kritik hata gibi hatalar, Kraliçe bugu, item dropları ve materyal dropları (sentetik ipek). Bunların hiçbiri sorulmadı ya da ben duymadım galiba. Bunu Radyonun konusuna yazdım ve silindi buraya yazayım da gören olur belki!!
Neyin cevabı adam ayrılmış orti ve nerull kalmış metinleri yazan kodlayan adamlar yok buraya kadarmış
Vay be yazık oldu!
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

Arkadaşlar Filmin Sonu "Sobee'de Orti ve Nerull haricinde kimse kalmamış" yayının en düzgün ve en anlamlı cümlesi buydu alacağım cevabı aldım ben hatta herkes almıştır.
En son dedee66 tarafından 03 Kas 2018 23:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
SIKINTIYOKREIS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen SIKINTIYOKREIS »

dedee66 yazdı: 03 Kas 2018 23:40 Arkadaşlar Filmin Sonu "Sobee'de Gorgar ve Nerull haricinde kimse kalmamış" yayının en düzgün ve en anlamlı cümlesi buydu alacağım cevabı aldım ben hatta herkes almıştır.
Nerull ve Orti dışında kimse kalmamış.Baya iyi dinlemişsin gerçekten :)