Unutamayan üniversiteli

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Unutamayan üniversiteli

Mesaj gönderen Breddy »

Uzun süren bir ikv yolculuğumdan sonra bu yıl başında astsubay mülakatları ve yks sebebi ile oyunu bırakma kararı almıştım. Üniversite kazandığım ve boş vaktimin olduğu için ve en önemli sebep ikvyi çok özlediğim için tekrar sıfırdan başlamak istiyorum fakat internet ve laptop yok. Burslar başladığında biriktirip laptop almak istiyorum. Ispartada kykda kalıyorum. Süleyman demirel üniversitesindeyim. Ne yapmam gerektiği konusunda akıl verebilirsiniz.
Ölmenin bile bedeli var. (Froshbite)
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: Unutamayan üniversiteli

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Sıfırdan başlamamanı öneririm eğer loncan , arkadaşların yoksa.Tek başına tutunman yorucu olur şu ortamda.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Breddy »

FiratCakiroglu yazdı: 03 Kas 2018 13:32 Sıfırdan başlamamanı öneririm eğer loncan , arkadaşların yoksa.Tek başına tutunman yorucu olur şu ortamda.
Oyunda karaköy güncellemesi hariç yeterinden fazlası seviyede bilgi sahibiyim. Beta sonrası başlamıştım oyuna. Karacinlerde yüzlerce m para kasabiliyorduk hol döneminde. Cidden hiç mi şansım yok?
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Breddy yazdı: 03 Kas 2018 13:37
FiratCakiroglu yazdı: 03 Kas 2018 13:32 Sıfırdan başlamamanı öneririm eğer loncan , arkadaşların yoksa.Tek başına tutunman yorucu olur şu ortamda.
Oyunda karaköy güncellemesi hariç yeterinden fazlası seviyede bilgi sahibiyim. Beta sonrası başlamıştım oyuna. Karacinlerde yüzlerce m para kasabiliyorduk hol döneminde. Cidden hiç mi şansım yok?
Seviye , para ve item kasma konusunda hiç sıkıntın olmaz lakin grup bölgeleri ve Hol görevlerini yapma konusunda zorlanırsın.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Breddy »

Elbet bulunur kafa dengi biri. Umarım.
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

Breddy yazdı: 03 Kas 2018 13:21 Uzun süren bir ikv yolculuğumdan sonra bu yıl başında astsubay mülakatları ve yks sebebi ile oyunu bırakma kararı almıştım. Üniversite kazandığım ve boş vaktimin olduğu için ve en önemli sebep ikvyi çok özlediğim için tekrar sıfırdan başlamak istiyorum fakat internet ve laptop yok. Burslar başladığında biriktirip laptop almak istiyorum. Ispartada kykda kalıyorum. Süleyman demirel üniversitesindeyim. Ne yapmam gerektiği konusunda akıl verebilirsiniz.
tavsiye etmiyorum oyuncu yok sunucular boş düzeltilmeyen/düzeltilemeyen hatalar yüzünden kimse oynamıyor oynayanlar da yardım etmez çünkü zevk kalmadı oyunda karaköy yüzünden
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Lothbrok »

Breddy yazdı: 03 Kas 2018 13:21 Uzun süren bir ikv yolculuğumdan sonra bu yıl başında astsubay mülakatları ve yks sebebi ile oyunu bırakma kararı almıştım. Üniversite kazandığım ve boş vaktimin olduğu için ve en önemli sebep ikvyi çok özlediğim için tekrar sıfırdan başlamak istiyorum fakat internet ve laptop yok. Burslar başladığında biriktirip laptop almak istiyorum. Ispartada kykda kalıyorum. Süleyman demirel üniversitesindeyim. Ne yapmam gerektiği konusunda akıl verebilirsiniz.
Burslar baslayinca ilk ay toplu 3 aylık ucret aliyorsun.Laptop alabilirsin kendine uygun.
Lakin arkadaslarin dedigi gibi cevren yoksa hic bulasma millete gorevime yardim edermisin demekten baska bisey yapamazsin 49 olunca
Lothbrokş
MaraSalvatrucha
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: MAN

Mesaj gönderen MaraSalvatrucha »

bence ikv geçmişte gülümseyerek hatırladığın bir anı olarak kalsın
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

MaraSalvatrucha yazdı: 04 Kas 2018 10:40 bence ikv geçmişte gülümseyerek hatırladığın bir anı olarak kalsın
Kesinlikle katılıyorum
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

diyebileceğim tek şey bu :D :D
Resim