Migrat Rezilliği

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Migrat Rezilliği

Mesaj gönderen trexi »

Evet beyler öncelikle 3 hafta önce yeni başlayan grup olarak hesaplarımızı 50 - 52 seviyeye getirmiş bulunmaktayız.
Migrat görevlerini yapmaya karar verdik ve 3 gündür yapamamaktayız. Migrat grubundakilerin en az 2 si karaköy ve çt full itemli, y2 var, 55k canlı %75 zırhlı tank var, (full taşkanat item dizili) yaklaşık 2 gündür defalarca denedik kesemedik. Hırs yaptık açık bölgede keselim dedik 20+ kişi getirdik güçlü oyunculardan yine kesemedik. Junon kendine aşırı bi şekilde can basıyor. Şimdi size soruyorum, Biz bu halimiz ile yapamadık yeni başlayan yardımsız oyuncular nasıl yapacak. Acilen düzenleme gelmesi gerekiyor bu oyun böyle oynanmaz !!!!!!!!!!!!!!!!!
DİPNOT: KESİLMEDEN ÖNCE CENT, KUYULAR VE TAZILARI TEMİZLEDİK
NOT: FOTOĞRAFLAR KANIT NİTELİĞİNDEDİR.
:rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Migrat Rezilliği

Mesaj gönderen BayTerapi »

Zaten en başından beri eleştirdiğim şey idi bu, yeni başlayan oyuncu yok diyor bazı arkadaşlar, başlasa ne olur yahu şu duruma bakar mısınız kaç kişi var orada ya ??
kedi
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen zorsavas5 »

Rezillik hacı başka bir şey değil konunun altına yapılan yorum bile silinirken oyunla ilgili hiçbir şey yapılmaması gayet doğal.
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen trexi »

Bizi TESTER olarak düşünün. Forumda yeni başlamak isteyen oyuncular için konu açıldı ve 10+ kişi olarak bir araya geldik. Çok güzel bir şekilde ilerledik ve taaki sığınak ve migrat görevlerimiz gelene kadar. Karaköyde kim yardım etmek istiyosa topladık getirdik migrata sonuç ölüm ölüm ölüm. Yetkililer (varsa tabi) size sesleniyorum. Şu oyunu azıcık da olsa geliştirmek, düzeltmek istiyorsanız buradan başlamalısınız!
Resim
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Can basmasının sebebi,direnç sınırının 600 olması ve tanka ne kadar yüksek hasar verirse Junon o kadar şifa basıyor kendine diye biliyorum.
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

ejedrogl yazdı: 03 Kas 2018 00:30 Can basmasının sebebi,direnç sınırının 600 olması ve tanka ne kadar yüksek hasar verirse Junon o kadar şifa basıyor kendine diye biliyorum.
Doğru söylüyorsun ben tankimin görevini 1.5 ay önce yaptım 66k canı vardı hs ile kesmistik hs verip sarsılmaz açıyorum kendine can basamiyordu.
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen trexi »

NeWTRoBLe yazdı: 03 Kas 2018 01:02
ejedrogl yazdı: 03 Kas 2018 00:30 Can basmasının sebebi,direnç sınırının 600 olması ve tanka ne kadar yüksek hasar verirse Junon o kadar şifa basıyor kendine diye biliyorum.
Doğru söylüyorsun ben tankimin görevini 1.5 ay önce yaptım 66k canı vardı hs ile kesmistik hs verip sarsılmaz açıyorum kendine can basamiyordu.
Bizde aynısını yaptık gördüğün gibi 20+ kişi girdik yine de öldük 2 şifamız var ona rağmen tanka deli gibi hasar atıp bir o kadarda kendisinin canını dolduruyor.
Resim
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

Artık bunlar alışın bunlar normal. Bu gidişatla 20 değil 30 kişi girin yine kesemeceğiz.
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

trexi yazdı: 03 Kas 2018 01:31
NeWTRoBLe yazdı: 03 Kas 2018 01:02
Bizde aynısını yaptık gördüğün gibi 20+ kişi girdik yine de öldük 2 şifamız var ona rağmen tanka deli gibi hasar atıp bir o kadarda kendisinin canını dolduruyor.
Dostum e.ö sunucusunda iseniz size yardım edebilirim.
Anti hetero
Ediii
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Just Great Emperor

Mesaj gönderen Ediii »

Hangi sunucuda olduğunuzu söylerseniz, belki yardımcı olabiliriz