Migrat Rezilliği

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Migrat Rezilliği

Mesaj gönderen KraToSs »

Bunun nedeni kesinlikle dirençlerin 600 sınırında olmasıdır. Madem büyücüler tankladığı için böyle bir sistem getirdiler sadece büyücülerde geçerli olsun abi. Değil mi? Akşam bunu radyoda Gorgara sorun.

Ben karaköy gelince gaffar görevini yapmaya çalışıyordum açık bölgede 10 kişi girdik yapamadık zaten grup bulana kadar sinirden pcyi kıracaktım dirençler 600. Yaratıkları kesiyorsun ama o da ne? Yeniden doğuyorlar yemin ediyorum söylemekten bıktım böyle sinirden parçalayacaktım bir yerleri.
Neyse
eMinÖnüNdE bAŞlA MiRaDeRiMm'ciler gelmeden yazayım dedim
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Breddy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen Breddy »

Direnç 600 olduktan sonra hiç atmadım ama işi bilen büyücülerle fazla sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum.
Ölmenin bile bedeli var. (Froshbite)
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen zorsavas5 »

Olay işi bilmek değil grup artık o kadar hasarı kaldıramıyor 2 şifacı olsa bile junon tek bir büyücüye döndüğü anda hemen ölebiliyor.
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen trexi »

Dirençler 600 e düştükten sonra bizim dışımızda hiçbir grup junona gitmedi galiba. Lütfen bizim gibi sizde deneyin, halimizden anlayacaksınız. Eskilere dayanarak yeterince oyun tecrübemiz var. Junon hem fazla vuruyor hemde aşırı can yeniliyor tekrar belirtiyorum. Tank full taşkanat item + dirençler 600 de ve aldığı hasar her vuruş için 3 - 4k arası. 2 şifacı bile yetişemedi.

Eminönü sunucusunda oynamaktayız.
Resim
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

trexi yazdı: 03 Kas 2018 14:38 Dirençler 600 e düştükten sonra bizim dışımızda hiçbir grup junona gitmedi galiba. Lütfen bizim gibi sizde deneyin, halimizden anlayacaksınız. Eskilere dayanarak yeterince oyun tecrübemiz var. Junon hem fazla vuruyor hemde aşırı can yeniliyor tekrar belirtiyorum. Tank full taşkanat item + dirençler 600 de ve aldığı hasar her vuruş için 3 - 4k arası. 2 şifacı bile yetişemedi.

Eminönü sunucusunda oynamaktayız.
6 kişi kestik 4 büyü 1 şifa 1ben(Tank oynarım :') )
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
msafacan
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: İmperial

Mesaj gönderen msafacan »

Bu oyunun can damarı yeni başlayan oyuncularıdır. Yeni oyuncu başlamadıkça bir yerden sonra bu oyun bitmeye mahkum. Biz istiyoruz bu hayatimizda yer etmis olan bu guzel oyun bitmesin. Yeni baslayan geri donen oyunculara firsat verebilecek tedbirler geç olmadan alınsın. Sadece grup bölgeleri değil başka güzelliklede yapılmalıdır. Yeni oyuncular için.
--Bursevi----Ökse-- --Isırgan--Eminönü
--Adorno----Retorik-- --Marcuse-- Teşkilat

Hepimiz Agah'ta doğmadık mı ?
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

trexi yazdı: 02 Kas 2018 23:38 Evet beyler öncelikle 3 hafta önce yeni başlayan grup olarak hesaplarımızı 50 - 52 seviyeye getirmiş bulunmaktayız.
Migrat görevlerini yapmaya karar verdik ve 3 gündür yapamamaktayız. Migrat grubundakilerin en az 2 si karaköy ve çt full itemli, y2 var, 55k canlı %75 zırhlı tank var, (full taşkanat item dizili) yaklaşık 2 gündür defalarca denedik kesemedik. Hırs yaptık açık bölgede keselim dedik 20+ kişi getirdik güçlü oyunculardan yine kesemedik. Junon kendine aşırı bi şekilde can basıyor. Şimdi size soruyorum, Biz bu halimiz ile yapamadık yeni başlayan yardımsız oyuncular nasıl yapacak. Acilen düzenleme gelmesi gerekiyor bu oyun böyle oynanmaz !!!!!!!!!!!!!!!!!
yazık valla ya şu bölgeyi biz savaşçılarla kesiyorduk 2 yıl önce daha çok kolaylaştıracaklarına zorlaştırmışlar bu da ayrı bir saçmalık zaten oyun hatalarla dolu bir karaköy oyunu ne hale getirdi (:
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Çözüm basit aslında,grup bölgelerinde sadece tankların direnç üst sınırı 1000 olarak ayarlanacak ve hiçbir sıkıntı olmuyacak.
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

ejedrogl yazdı: 03 Kas 2018 15:30 Çözüm basit aslında,grup bölgelerinde sadece tankların direnç üst sınırı 1000 olarak ayarlanacak ve hiçbir sıkıntı olmuyacak.
Sadece grup bölgesi için olabilir daha itemleri olmayan oyuncuların görevlerini yapması açısından mantıklı
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            Kullanıcı avatarı
            Lothbrok
            FareAdam Düşmanı
            FareAdam Düşmanı
            Sunucu: Kuklacı
            Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Lothbrok »

Açık bölgede kesim yapmadim lakin grup bilgesinde junon bir cok kez 600 direncle kesimler yaptik.
            Acaba acik grup bolgeside yılan cukurundaki yilanlar ve centruion tekrar kalmiş olabilir mi kalkiyor mu centruion centruion falan diyormuydu junon oda bi etken olabilir
            Lothbrokş