Kendimizi geliştirmeliyiz ! (ÖNEMLİ 2 DK AYIRIN)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
fthbbll
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Kendimizi geliştirmeliyiz ! (ÖNEMLİ 2 DK AYIRIN)

Mesaj gönderen fthbbll »

Öncelikle uzun zaman sonra foruma başlık açmanın mutluluğunu yaşıyorum özlemişim 😄

Oyuna yoğunluktan dolayı yaklaşık 1 aydır girmedim. Geçtiğimiz günlerde oyuna uğradım ve tekrardan düzenli oynama kararı aldım fakat 10 yılımı devirdiğim canım oyunumda çok önemli ve bir o kadarda acı bir durum farkettim . Lonca arayan bir ortam kurup eğlenmek zevk almak eski günlerin tadını biraz olsun hissetmek isteyen çok kişi gördüm ve malesef bu istekleri hep karşılıksız kalıyor çünkü şuan oyunda eskinin aksine kutuplaşmalar gruplaşmalar oyunu ele geçirmiş halde . Herkes kendi loncası ile boss kesiyor aynı anda online oluyor kısacası kendilerinden başka biri yokmuş gibi oynuyorlar . Böyle olduğunda oyunu bir bencillik kaplıyor . Bugüne dek ailem bile diyebileceğim bir çok dost edindim ve loncada bulundum ama hiçbir zaman böyle değildik. Artık eskisi gibi hoşgörü kesinlikle yok ve bunun tek sorumlusu bizleriz . Özellikle lonca liderleri bu konuda daha duyarlı olmalı. Kişisel loncamdan ayrılıp bende loncalara girmeye çalıştım o arkadaşlar gibi ve sonuçlar malesef alım yapmıyoruz gibi cins cümleler oldu ve hiçbir şekilde güç ile alakası yok (sağlam bir karakterim var) .

Bu iğrenç gruplaşma oyundan eskisi gibi tad alamamamızın en büyük sebebidir. Elimizi taşın altına koyalım daha güzel bir ortam yaratmak bizim elimizde sevgili neferler !
Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: A T A

Re: Kendimizi geliştirmeliyiz ! (ÖNEMLİ 2 DK AYIRIN)

Mesaj gönderen secruty0209 »

çok doğru oyunda çevresi olmayan insanlar bos kesemez oldu
viewtopic.php?f=137&t=152568
Günlüğümü yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz

O gemi hiç dönmeyecek o yüzden hoşçakal.
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Lonca: -AİLEM-

Mesaj gönderen JuSTwaTcHhh »

Merhaba konumuza bir bakmanızı isterm .. şuan da 10 kişiyiz ve hepimz 40 leveli geçtik çarınızı yeniden açmadan eski karakterinizle bize katılmak isterseniz özelden yazınız teşekkürler ..

viewtopic.php?f=46&t=153151
03.09.2010 ' dan beri .. EMİNÖNÜNDE
Herkes İşini Yaparsa , İNSANLIK Var ..
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Oyunda çok kutuplaşma oldu dediğiniz durum kuklacı sunucusunda fazlası ile var artık oyunda sadece loncalar var klanlar yok.