Yeniden başladım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Shiro
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Panthera

Yeniden başladım

Mesaj gönderen Shiro »

Merhaba, 2012 de oyunu bırakmıştım. Yeniden başlamaya karar verdim. O zaman dizdiğim çara giriş yaptım ama hatırladığım birşey yok sayılır. Ne itemleri hatırlıyorum ne bölgeleri çoğu şeyi unutmuşum. Bir lonca kurdum, Eminönü serverında başladık 2 kişi. Hali hazırda bize yardımcı olabilecek bir ekip varsa katılmak isteriz. Yada şuan güncel oyun bilgisi olup bize katılmak isteyen varsa başlıktan iletişime geçebilir. :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos
Lonca: -AİLEM-

Re: Yeniden başladım

Mesaj gönderen JuSTwaTcHhh »

Merhaba konumuza bir bakmanızı isterm .. şuan da 10 kişiyiz ve hepimz 40 leveli geçtik çarınızı yeniden açmadan eski karakterinizle bize katılmak isterseniz özelden yazınız teşekkürler .. viewtopic.php?f=46&t=153151

Shiro yazdı: 24 Eki 2018 22:29 Merhaba, 2012 de oyunu bırakmıştım. Yeniden başlamaya karar verdim. O zaman dizdiğim çara giriş yaptım ama hatırladığım birşey yok sayılır. Ne itemleri hatırlıyorum ne bölgeleri çoğu şeyi unutmuşum. Bir lonca kurdum, Eminönü serverında başladık 2 kişi. Hali hazırda bize yardımcı olabilecek bir ekip varsa katılmak isteriz. Yada şuan güncel oyun bilgisi olup bize katılmak isteyen varsa başlıktan iletişime geçebilir. :thinking_face:
03.09.2010 ' dan beri .. EMİNÖNÜNDE
Herkes İşini Yaparsa , İNSANLIK Var ..
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Re: Yeniden başladım

Mesaj gönderen Esadullah »

Shiro yazdı: 24 Eki 2018 22:29 Merhaba, 2012 de oyunu bırakmıştım. Yeniden başlamaya karar verdim. O zaman dizdiğim çara giriş yaptım ama hatırladığım birşey yok sayılır. Ne itemleri hatırlıyorum ne bölgeleri çoğu şeyi unutmuşum. Bir lonca kurdum, Eminönü serverında başladık 2 kişi. Hali hazırda bize yardımcı olabilecek bir ekip varsa katılmak isteriz. Yada şuan güncel oyun bilgisi olup bize katılmak isteyen varsa başlıktan iletişime geçebilir. :thinking_face:
Öncelikle tekrardan hoş geldiniz.

"Birlikten, kuvvet doğar." diyerekten iki kişi olarak başlamanız gayet güzel velakin sizlere tavsiye devam sürecinizde aktif ve sayısı uygun bir loncaya dahil olup orada devam etmenizdir. En azından bir müddet birlikteliğinizi pekiştirip unuttuğunuz veya bilmediğiniz konuları öğrenip daha sonra kendi köşenize çekilebilirsiniz ama sizlere tavsiye kendi başınıza lonca açıp yeni üyeler toplamaktansa, birlikteliğinizi geliştirdiğiniz lonca ile devam edip daha çok güçlenmenizdir.

Birlikten kuvvet, ayrılıktan acizlik doğar.

Başarılar.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: