Oyun İçin Teşvik

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Oyun İçin Teşvik

Mesaj gönderen trexi »

IKV ye 2007 yılında başlayıp 2013 yılında bırakmıştım, şimdi merak edip indirdiğimde bütün sunucuların bomboş olduğunu gördüm. Eski zamanlarda bankanın önü eminönü felan tıka basa doluydu şimdi 1 kişi bile göremedim yeniden başlayacak olanlar için çok sıkıntılı, oyunun yeniden canlanması adına ikv yetkililerinin müdahale etmesi gerektiğini, herhangi bir teşvik edici düzenleme getirmeleri gerektiğini düşünüyorum. :thinking_face: :thinking_face:
Resim
hage
İskele Babası
İskele Babası

Re: Oyun İçin Teşvik

Mesaj gönderen hage »

senin bıraktığın zamandan bu zamana cok şeyler değişti..karaköy geldi herkez orada şimdi =)
Kullanıcı avatarı
msafacan
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: İmperial

Re: Oyun İçin Teşvik

Mesaj gönderen msafacan »

trexi yazdı: 13 Eki 2018 20:12 IKV ye 2007 yılında başlayıp 2013 yılında bırakmıştım, şimdi merak edip indirdiğimde bütün sunucuların bomboş olduğunu gördüm. Eski zamanlarda bankanın önü eminönü felan tıka basa doluydu şimdi 1 kişi bile göremedim yeniden başlayacak olanlar için çok sıkıntılı, oyunun yeniden canlanması adına ikv yetkililerinin müdahale etmesi gerektiğini, herhangi bir teşvik edici düzenleme getirmeleri gerektiğini düşünüyorum. :thinking_face: :thinking_face:
Evet bu durum benide cok üzmüştü. Tek çare eminönü sunucusunda baslamak. Orada bir nebze olsa yardım bulmak mümkün ama bir lonca mensubu değilsen yada tanıdığın yoksa grup görevlerini yapmak çok çok zor. Yani sıfırdan oyuna başlayan biri karaköy görevlerini sanırım hiç alamayacak. Oyun olarakta usta cırak sistemi önerilebilir. Usta ile ciragin beraber yaptıgi ortak gorevler olabilir ama su saatten sonra cok zor bunlarda malesef.
--Bursevi----Ökse-- --Isırgan--Eminönü
--Adorno----Retorik-- --Marcuse-- Teşkilat

Hepimiz Agah'ta doğmadık mı ?