Oyundan soğuma sebebi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ask1918
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım

Oyundan soğuma sebebi

Mesaj gönderen ask1918 »

Bu bölgeyi hiç düşünmeden tasarlamadan direk yapmışlar onuda millet istiyor diye milletin zoru ile direk yaptılar ama Kara Köy bölgesini yapan düşünen kimse düşünmeden yapmışlar kafasına esen KP karekterler ile bos kaçırıyorlar millet emek ediyor son 5 canda bos kaçırıyorlar sonrada gel bu oyunu oyna bence Kara Köy bölgesi olmamış itemleri daha yapamamışlar kaba taslak önemsenmeden yapılmış böyle yapacağınıza hiç yapmasaydınız çemberlitaşa razıydım yine ve bos için önlem hiç bir zaman alınmıyor madem böyle yaptınız her bosun önüne bir gm dikmek zorundalar ama bunuda yapamıyorlarsa oyunu bırakmak en iyisi
bu durumdan rahatsız olan arkadaşlarımı yorum yapmasını bekliyorum iyi forumlar
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Re: Oyundan soğuma sebebi

Mesaj gönderen diltemiz »

ask1918 yazdı: 25 Eyl 2018 10:33 Bu bölgeyi hiç düşünmeden tasarlamadan direk yapmışlar onuda millet istiyor diye milletin zoru ile direk yaptılar ama Kara Köy bölgesini yapan düşünen kimse düşünmeden yapmışlar kafasına esen KP karekterler ile bos kaçırıyorlar millet emek ediyor son 5 canda bos kaçırıyorlar sonrada gel bu oyunu oyna bence Kara Köy bölgesi olmamış itemleri daha yapamamışlar kaba taslak önemsenmeden yapılmış böyle yapacağınıza hiç yapmasaydınız çemberlitaşa razıydım yine ve bos için önlem hiç bir zaman alınmıyor madem böyle yaptınız her bosun önüne bir gm dikmek zorundalar ama bunuda yapamıyorlarsa oyunu bırakmak en iyisi

Kırmızı ile çizdiğime cevaben , katılıyorum bunlara , KP çarları ile boss kaçırıyorlar , yönetim bize dediği video çekip bize gönderin SS atın adam kaçırdıktan sonra kıymeti yok , bunun önlemini almanız lazımdı ha gel görki

Temmuz Ayı Çınaraltı Radyosunda bu konuyu mesaj atarak dile getirdim , fakat oyuncuların mahrum kalmaması için 49 seviye oyuncularında giriş iznini serbest kıldık belli 1-2 görevi tamamladıktan sonra girebilirler gibi bi absürt cevap verdiler orada ,

Şimdi oyunun belli bi kemik kitle kadrosu var yeri gelir bu kısımda oyundan soğur , o zaman anlarsınız kıymetini oyuncunun...

Düzenleme gelmeli boss kaçırma olaylarına , SS al Video Al destekten gönder değil , adam orda kaçırmış zaten , ben video alıp destekten göndersemde , başka çarla geliyor. Siz bunların önlemini alacaktınız '' Oyun Yönetimi ''

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

diltemiz yazdı: 27 Eyl 2018 02:36
ask1918 yazdı: 25 Eyl 2018 10:33 Bu bölgeyi hiç düşünmeden tasarlamadan direk yapmışlar onuda millet istiyor diye milletin zoru ile direk yaptılar ama Kara Köy bölgesini yapan düşünen kimse düşünmeden yapmışlar kafasına esen KP karekterler ile bos kaçırıyorlar millet emek ediyor son 5 canda bos kaçırıyorlar sonrada gel bu oyunu oyna bence Kara Köy bölgesi olmamış itemleri daha yapamamışlar kaba taslak önemsenmeden yapılmış böyle yapacağınıza hiç yapmasaydınız çemberlitaşa razıydım yine ve bos için önlem hiç bir zaman alınmıyor madem böyle yaptınız her bosun önüne bir gm dikmek zorundalar ama bunuda yapamıyorlarsa oyunu bırakmak en iyisi

Kırmızı ile çizdiğime cevaben , katılıyorum bunlara , KP çarları ile boss kaçırıyorlar , yönetim bize dediği video çekip bize gönderin SS atın adam kaçırdıktan sonra kıymeti yok , bunun önlemini almanız lazımdı ha gel görki

Temmuz Ayı Çınaraltı Radyosunda bu konuyu mesaj atarak dile getirdim , fakat oyuncuların mahrum kalmaması için 49 seviye oyuncularında giriş iznini serbest kıldık belli 1-2 görevi tamamladıktan sonra girebilirler gibi bi absürt cevap verdiler orada ,

Şimdi oyunun belli bi kemik kitle kadrosu var yeri gelir bu kısımda oyundan soğur , o zaman anlarsınız kıymetini oyuncunun...

Düzenleme gelmeli boss kaçırma olaylarına , SS al Video Al destekten gönder değil , adam orda kaçırmış zaten , ben video alıp destekten göndersemde , başka çarla geliyor. Siz bunların önlemini alacaktınız '' Oyun Yönetimi ''
son sözlerine canı gonulden katılıyorum sonucda giren ınsanlar vıdeo almaya degıl farklı bı amac ugruna gırıyor .
Resim
ask1918
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ask1918 »

Bos kaçıranlar için biz video alıp atmak zorunda değiliz bu bölgeyi adam akıllı grup bölgesi yapmış olsalardı birde tasarlayan kişi oyunu az daha kaliteli yapsaydı daha iyi olacağını umuyorum Kara Köy sıradan bölge bizleri oyalamak için Çemberlitaş yine iyiydi en azından asa ve zırh çıkma ihtimali vardı ve savaş yapabiliyorduk Büyük Hol geçip para kasabiliyorduk ama şimdi öyle bir şansımız yok oyun bitmiştir boşa oynamanızı tavsiye etmem günden güne oyun bitiyor zaten
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Thedifferince »

ask1918 yazdı: 30 Eyl 2018 10:01 Bos kaçıranlar için biz video alıp atmak zorunda değiliz bu bölgeyi adam akıllı grup bölgesi yapmış olsalardı birde tasarlayan kişi oyunu az daha kaliteli yapsaydı daha iyi olacağını umuyorum Kara Köy sıradan bölge bizleri oyalamak için Çemberlitaş yine iyiydi en azından asa ve zırh çıkma ihtimali vardı ve savaş yapabiliyorduk Büyük Hol geçip para kasabiliyorduk ama şimdi öyle bir şansımız yok oyun bitmiştir boşa oynamanızı tavsiye etmem günden güne oyun bitiyor zaten

+1 sanki sırf para için yapılmışki ortada.
Resim
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

Sorun oyuna değer veren bizim gibi sadık oyuncuların yüzünden kaynaklanıyor.

Benim için bu oyun tamamen bitmiştir.
Akıl ve düşünce yoksunu insanlar tarafından kuşatılmış bir oyun. Nefsini tanrı edinmiş insanlar ve loncalar yığını...
Gösterişlerle dolu o adalet ve hak nöbetçileriyle dolmuş.
Sonradan karakterleri oturmuş (ve oturduğunu sanan) insanlar yığını...
Saygının, sevginin yok olmuş yollarında adeta hızla ilerliyordu.
Arz karakteri kesiliyor diye bankada ana avrat baştan ağaşıya kadar sövebilen bir toplumun geleceğini sadece hayel edin.
Şuraya gelip yazmak bile zaman kaybı iken benim için, kim anlayacaktı?
...

Yıllardan beri tanıyıp karakteri ve dürüstlüğünden ödün vermediğini bildiğiniz bir insana; hırsınız, oyundaki istekleriniz ve iteme tapma hevesiniz yüzünden kırılan o kalpler. Kimin umrunda olacaktı?
....

Bir hacker olmuş olsaydım topluma yapacağım ilk iyilik şu oyunu baştan sona ele geçirmek ve yok etmek olacaktı.
Sonrada toplum insanlarının düşünebilmesi için en iyi şartlarda ahlak ve eğitim bilgisi.
Sorgulanmamış o hayatlar ve düşünceleri gördükçe, adeta insanlığın yok olması için çaba sarf edesim geliyor.
Bugün insanlar ve farklı bir varlık arasında çatışma çıkmış olsa, düşünmeden insan ırkı aleyhinde çalışırdım.

Lanetli, kanı beş para etmez, vefasız, düşüncesiz, doyumsuz, anlayışsız, nefes alıp vermeyi hak etmeyen varlıklarız.
Arada benim gibi kendini bilenler var, olsun ben kendimi feda ederim bu uğurda.
Bin kişiden kendini bilen 5 kişi çıkıyorsa, bırakın olmasın o 5 kişide, ki o beş kişi kendini feda etmek için hazırdır herşeye.

Hayır,
Hayır, hayır.
Sandığınız gibi değil.
Ne umut vardır, ne de başka bir şey.
Kesinlike hiç bir şey düzelmeyecek. O belkenen son gelene kadar.

Saygılar.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
Realxistefan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen Realxistefan »

Bu konuda o kadar haklısın ki Full karakterim olmasına ragmen 2 3 günde bir giriyorum git gide ömrünü dolduruyor bu oyun sanırım.