Oyuna ümit olucak yapılması gereken şeyler Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Oyuna ümit olucak yapılması gereken şeyler Hk.

Mesaj gönderen scorper »

dedee66 yazdı: 29 Eyl 2018 21:07
scorper yazdı: 23 Eyl 2018 03:01 Merhabalar,
Öncelikle çok eski oyunculardanız. Görüşlerimizi en yetkililer detaylı olarak okurlarsa seviniriz.
Oyuna yaşlısı,genci,çoluğu cocugu erkeği bayanı, geri dönüş sağlanması için şunlar yapılmalı öneriler:
1) Sınıflar arası çeşitlik. Oyun karakterleri kolaylaştırılmalı her vatandaşın şifa büyü savaşçısı olmalı kolay dizilebilmeli.
2) Maden olayı artık ızdırap vermemeli kalkmalı yada hep saf çıkmalı
3)Bir oyun item dizmek için bu kadar seneleri almamalı daha tılsım çt item dizememiş onca gariban varken yeni bölgedeki mikroçipler asalar zırhlar ancak rüyada düşünülmemeli.
4) Çt sistemi gibi her seti topluca alabilmeli
5)Artık itemler dizildikten sonra millet meteor kraterde toplanmalı etkinlik odası olmalı klan savası meteorda,ws odaları,sivri adada vakit geçirmeler.
Çt kenan junon dahada kolaylaşmalı ve erg gibi ates boyası gibi anetemıs gıbı seyler daha kolay ve tek tek düşmemeli düştümü 10 tane birden atmalı.
6) Emek nolucak demeyin bir oyun bu kadar zaman almamalı insanlar işlerinden yorgun argın geldiğinde keyif alarak gülerek eğlenerek girmeliler oyuna kahkalar olmalı kardeşlik olmalı somurtgan gergin sinirli yüzle ikv oynanmamalı Nihat bey görün bunu mevlüt dinç duyun sesimizi afrasiyabb sende oku reis artık bunu tek tek okuyun yapın zor değil yıllarca oynadık ikv bu yazdıklarımı hak ediyor hakkk
kim yapacak bunları aga adamlar daha getirdikleri bölgedeki hataları yapamıyorlar .dd
:))))
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen scorper »

Benim tek demek istediğim aşırı zaman alıyor ve oyuncuların yıllarca tek bir sınıf karakterde kalmaları tek bir çarı daha fulleyemiyorsun yıllarca diğer sınıfları nasıl deneme şansımız olucak ? Hala geçmiş eklentilerde kiminin tılsımı yok kiminin itemi yok
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Bu oyunu bitiren yine oyuncular oldu.
Yapılan ankette silah ve zırhların düşmeyip üretilsin sonucunun çıkması bir çok oyuncuya ağır geldi (benim gibi)
O materyalleri toplayacak kadar boş vaktim yok maalesef.Her kestiğinde gruba 1 materyal verse yine iyi ama oda yok :)

Uzun zamandır oyuna girmiyordum bugün girdim 10 dk dolandım 1 tane adam gördüm Karaköy de valla :)
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

resp0nse yazdı: 06 Eki 2018 18:16 Bu oyunu bitiren yine oyuncular oldu.
Yapılan ankette silah ve zırhların düşmeyip üretilsin sonucunun çıkması bir çok oyuncuya ağır geldi (benim gibi)
O materyalleri toplayacak kadar boş vaktim yok maalesef.Her kestiğinde gruba 1 materyal verse yine iyi ama oda yok :)

Uzun zamandır oyuna girmiyordum bugün girdim 10 dk dolandım 1 tane adam gördüm Karaköy de valla :)
Oranlar birbirine yakındı zaten ikisinden biri illaki seçilecekti seçildi diğerleri köpürdü Gorgar ortasını buldu şimdi burada bir sorun yok.
Yapılması gereken Gorgar tarafından yapıldı.

Olay aslında bu eşyalar ve eşyalardaki üretimler. Sen 39da nasıl üretim yapıyorsan şuanda da öyle yapman gerekiyordu. Peki ne oldu? Saçma sapan bir mor eşya aşkı aldı başını gitti oyunda.
Grup bölgesi vari açık alan.
Sarı efsunlu eşyalarda istenen az materyal buna karşılık mor denen saçmalıkta istenen über materyal ve zor düşürülmesi.
Zamanında ecel, ejder ilk üretildiği zamanlar çok zordu ama bir eşyaydı oldu mu sana 6 eşya.

Herneyse. Herkesin kendi fikri.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

KraToSs yazdı: 06 Eki 2018 18:36 Oranlar birbirine yakındı zaten ikisinden biri illaki seçilecekti seçildi diğerleri köpürdü Gorgar ortasını buldu şimdi burada bir sorun yok.Yapılması gereken Gorgar tarafından yapıldı.
Ben yönetime bir şey demedim zaten :) Dediğim gibi oyuncular kendi ayağına sıktı üretilsine oy vererek.
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

resp0nse yazdı: 06 Eki 2018 18:16 Bu oyunu bitiren yine oyuncular oldu.

Aslında üretilmesi sıkıntı değil ama herkes aynı zamanda oyunda aktif olup loncasıyla boss kesimi yapamıyor en büyük sıkıntılardan biri bu. Dolayısıyla adam çekip, gidiyor. İki gün fanatikte kasılıyor, sonra bir daha yok. Oyuncu sayısı çok az gerçekten şu sıralar. Ek paket mi getiriyolar ne getiriyolarsa getirsinler en azından oyuncularda biraz artış olsun. Asa ve zırh reçetelerinde bosslardan düşen materyaller değil de fanatik, milis, tırpancı, bıçakcı, bombacıdan düşen materyaller olsa şuan aktif oyuncusu sayısının 3 4 katı oyuncu oyundaydı. Ha demiyorumki bu materyaller kolay düşsün hemen üretilsin ama en azından aktif olduğu sürece yarım saat bile olsa üreteceği asa, zırh için uğraşmış olur. Diğer türlü sıra bekle, önce şu gruptu bu gruptu derken zaman akıp gidiyor. Boşa akıyor hem de beklerkenki geçen zaman zarfında sadece oturuyorsun piyasaya ne bir şey sokuyorsun ne de alıyorsun, varlığınla yokluğunun arasında hiçbir fark yok.
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Kolay üretilmesin tabi ki malzemeler ama ;

Dönüp bir baksınlar istenen materyallere sonra şans sistemi ile Boss lardan o materyallerin nasıl düştüğüne baksınlar :)

Eskiden de zordu da bu kadar abartı değildi :)
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

resp0nse yazdı: 06 Eki 2018 18:40
KraToSs yazdı: 06 Eki 2018 18:36 Oranlar birbirine yakındı zaten ikisinden biri illaki seçilecekti seçildi diğerleri köpürdü Gorgar ortasını buldu şimdi burada bir sorun yok.Yapılması gereken Gorgar tarafından yapıldı.
Ben yönetime bir şey demedim zaten :) Dediğim gibi oyuncular kendi ayağına sıktı üretilsine oy vererek.
Üretilmese ne olacaktı ki bi zırh bi asa iki ye 4 bence mantıklı bende üretilsine verdim neden? Oyun hemen bitirilmesin diye.
Herkesde bir anda eşyalar olmasın diye
Herkes aynı eşyalarla savaşmasın diye.
Ben nötron giyiyim diğerki sahra giysin öteki arsenik beriki zilfallon. Ben böyle düşünüyordum ama tek tip olayı hala varmış. Emin ol hepsi düşse bir şey çözülmezdi yine ötelenirdi.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Tek tipe dönüş bu oyunun zaten en büyük hatası
Bir ada savundular yok elementler de işe yarıyormuş vs...
Yanında büyücü olcakmış Direnç kırcakmış felan :ghost:
Köklü bir değişime ihtiyacı var bu oyunun değilse ayağa kalkamaz bir daha
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

resp0nse yazdı: 06 Eki 2018 18:47 Tek tipe dönüş bu oyunun zaten en büyük hatası
Bir ada savundular yok elementler de işe yarıyormuş vs...
Yanında büyücü olcakmış Direnç kırcakmış felan :ghost:
Köklü bir değişime ihtiyacı var bu oyunun değilse ayağa kalkamaz bir daha
Aynısını zamanında aslında bizde dedik anlamadığım nokta böyle söylenmesine rağmen neden değişmediği acaba ulaşmadı mı o kadar öneri benmesaj attım bunlardan ayrı olarak 3 tane 39 pvp sistemi gibi olsun diye desteğe mesaj attım bunu ta 49dan beri atarım.
Birde bunun dışında 49da çoğu oyuncu zaten şans sistemine hezeyan ediyordu, oyuncuları bezdiriyordu. Bak bunu ben oyuncu olarak gördüm normalce bu sistemin aynısı 59da da devam edip yine o şans sistemine devam edilirse böyle oluyor işte.