Oyuna ümit olucak yapılması gereken şeyler Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Oyuna ümit olucak yapılması gereken şeyler Hk.

Mesaj gönderen Thedifferince »

Resim
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Herkes alışmış beleşe üretim istemiyo sizin keyfiniz yüzünden kimse değişmez değişmez o kadar insan asa üretti zırh üretti sırf sizin usengecliginiz yüzünden oyunda böyle bir değişiklik olmayacak sabahtan akşama kadar oynayan adamla aynı düzeyde olayım diyorsunuz 1 saat oynama ile kimse kusura bakmasın
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

NeWTRoBLe yazdı: 06 Eki 2018 22:26 Herkes alışmış beleşe üretim istemiyo sizin keyfiniz yüzünden kimse değişmez değişmez o kadar insan asa üretti zırh üretti sırf sizin usengecliginiz yüzünden oyunda böyle bir değişiklik olmayacak sabahtan akşama kadar oynayan adamla aynı düzeyde olayım diyorsunuz 1 saat oynama ile kimse kusura bakmasın
Kalan oyuncular ile mutluluklar sizlere :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Sirayet »

NeWTRoBLe yazdı: 06 Eki 2018 22:26 Herkes alışmış beleşe üretim istemiyo sizin keyfiniz yüzünden kimse değişmez değişmez o kadar insan asa üretti zırh üretti sırf sizin usengecliginiz yüzünden oyunda böyle bir değişiklik olmayacak sabahtan akşama kadar oynayan adamla aynı düzeyde olayım diyorsunuz 1 saat oynama ile kimse kusura bakmasın
Haklılık payin var.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen scorper »

Şunu bi yapın bi okuyun yöneticiler şu açtıgım konu çokmu kötü ikvye ümit olacak şeyler cidden çok kötü durumda oyun
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Çokmu kötü derken armut piş agzima düş istiyorsun. Varsa böyle bir oyun şöyle hepimiz oynayalım
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen trexi »

Bilmem farkındamısınız adam yenilik istiyor farklılık istiyor bazıları da dalga geçmeden edemiyor. Beyin kapasiteleri yetmiyo galiba bi etrafınıza bakın eminönü meteor gibi yerlerde 1 tane oyuncu yok yeni başlayan oyuncuları düşünün nerde bu millet diyecek yetkililerin düzenleme getirmesini bekliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

trexi yazdı: 16 Eki 2018 00:06 Bilmem farkındamısınız adam yenilik istiyor farklılık istiyor bazıları da dalga geçmeden edemiyor. Beyin kapasiteleri yetmiyo galiba bi etrafınıza bakın eminönü meteor gibi yerlerde 1 tane oyuncu yok yeni başlayan oyuncuları düşünün nerde bu millet diyecek yetkililerin düzenleme getirmesini bekliyorum.
Seni bu konunun sahibi olan arkadaş ile beleşçi zihniyetle başbaşa bırakıyorum... Acaba dünyada zahmetsiz rahmet varda
birtek bizmi bilmiyoruz sen şu arkadaşın maddelerini oku sonra savun bana
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen trexi »

NeWTRoBLe yazdı: 16 Eki 2018 00:39
trexi yazdı: 16 Eki 2018 00:06 Bilmem farkındamısınız adam yenilik istiyor farklılık istiyor bazıları da dalga geçmeden edemiyor. Beyin kapasiteleri yetmiyo galiba bi etrafınıza bakın eminönü meteor gibi yerlerde 1 tane oyuncu yok yeni başlayan oyuncuları düşünün nerde bu millet diyecek yetkililerin düzenleme getirmesini bekliyorum.
Seni bu konunun sahibi olan arkadaş ile beleşçi zihniyetle başbaşa bırakıyorum... Acaba dünyada zahmetsiz rahmet varda
birtek bizmi bilmiyoruz sen şu arkadaşın maddelerini oku sonra savun bana
Yazdığımı iyi okusaydın neden bahsettiğimi anlardın. Yenilik gerekiyor oyuna yenilikten kastım bölge değil birçok oynanış mekaniği ve düzenlemeler. Oyuna yeni biriymiş gibi 0 dan bi karakter aç bak bakalım etrafında kimse varmı ?
Resim