Sadece bir düşünce yanlış anlaşılmasın

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Sadece bir düşünce yanlış anlaşılmasın

Mesaj gönderen Markzuncher »

Uzun zamandır göz önüne getirdigim durumu yazmak istedim lakin yaklaşık 2 buçuk haftadır her oyuna girdiğimde , ne zaman giriş sayfasından giriş yapa tıkladıgımda oyunun atmosferinden tutunda karakterlerden , binalardan , bölgeden , bosslardan oyun genel halinden bir tatsızlık akıyor bilmiyorum belki de biz öyle hissediyoruz hakir keserken bile 3 kesimde bizim gruptan 3 kişi Halley ceket , cilveli ceket + mikroçip , oğuz ceket aldık sevindik mi yoksa sevinmedik mi bilemedik yani uzun lafın kısası bir tatsızlık , tutku eksikliği var bir bıkkınlık var oyununun gidişatından etkilendik sanırım
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Sadece bir düşünce yanlış anlaşılmasın

Mesaj gönderen BayTerapi »

Meteor savaşları, Eminönü savaşları devam etseydi düşen eşyaların değeri olurdu diye düşünenlerdenim.
kedi
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen cepni »

Benim canımı sıkan eminönün de meteorda yeraltında sivri adada hiç oyundan düşmezken holde ve karaköyde sürekli düşüyor olmam
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
Fatalcoup
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Fatalcoup »

Bunun sebebi oyuncu kaybı. Bana kalırsa oyun içerisinde yapılan etkinliklerin değiştirilmesi gerekir. Diğer oyunlara örnekle "Mutlu Saat" tarzı etkinlik yapılabilir. Dükkanda hediye paketleri 15 güne bir oyunculara sunulabilir. Sancak Savaşı, Ölüm Oyunu tarzı etkinliklerin ödülü Safran ile sınırlı kalmasa katılım artabilir. Bu değişimlere az da olsa oyuncu çekilebilir.

Çok fazla artış olacağını düşünmüyorum lakin oyuncuları da mutlu etmek gerekiyor. Şuan oyunu bırakan oyuncuların %90 kadarı reçete sistemini seçip bırakanlardan oluşuyor. O yüzden kimse kimseyi suçlayamaz.
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

BayTerapi yazdı: 19 Eyl 2018 18:45 Meteor savaşları, Eminönü savaşları devam etseydi düşen eşyaların değeri olurdu diye düşünenlerdenim.
Savaşan olmadığı sürece anlamı kalmaması bencede mantıklı
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Fatalcoup yazdı: 19 Eyl 2018 19:37 Bunun sebebi oyuncu kaybı. Bana kalırsa oyun içerisinde yapılan etkinliklerin değiştirilmesi gerekir. Diğer oyunlara örnekle "Mutlu Saat" tarzı etkinlik yapılabilir. Dükkanda hediye paketleri 15 güne bir oyunculara sunulabilir. Sancak Savaşı, Ölüm Oyunu tarzı etkinliklerin ödülü Safran ile sınırlı kalmasa katılım artabilir. Bu değişimlere az da olsa oyuncu çekilebilir.

Çok fazla artış olacağını düşünmüyorum lakin oyuncuları da mutlu etmek gerekiyor. Şuan oyunu bırakan oyuncuların %90 kadarı reçete sistemini seçip bırakanlardan oluşuyor. O yüzden kimse kimseyi suçlayamaz.
Reçete sistemi bir yana şuan ki oyun atmosferi koca bir yıkılmanın tatsızlıgı
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

cepni yazdı: 19 Eyl 2018 18:59 Benim canımı sıkan eminönün de meteorda yeraltında sivri adada hiç oyundan düşmezken holde ve karaköyde sürekli düşüyor olmam
Yıllardır çözümü bulunamayan bir mesele lakin can sıkıcı bir durum
Kullanıcı avatarı
Fatalcoup
İskele Babası
İskele Babası

Kimse darılıp gücenmesin ama yapacak birşey yok. Adam oyunu bırakıyor, oyuncu yok oyunda diyor. Sen girmedikçe nasıl oyuncu olsun oyunda? Kırmak istemem kimseyi ama daha önceki güncellemelerde de olduğu gibi oyun oynama yeteneği olmayan bazı arkadaşlar, düz mantıkla oynadıkları için Karaköyde başarısız oldular. Yönetime suç atmak kolay.
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Thedifferince »

Fatalcoup yazdı: 19 Eyl 2018 21:03 Kimse darılıp gücenmesin ama yapacak birşey yok. Adam oyunu bırakıyor, oyuncu yok oyunda diyor. Sen girmedikçe nasıl oyuncu olsun oyunda? Kırmak istemem kimseyi ama daha önceki güncellemelerde de olduğu gibi oyun oynama yeteneği olmayan bazı arkadaşlar, düz mantıkla oynadıkları için Karaköyde başarısız oldular. Yönetime suç atmak kolay.
Bu nedenle bir zamanlar 1milyon kayıtlı kullanıcısı olan bir oyun oyun oynamayı bilmedikleri ve düz mantıkla oynadıkları için oyundan tat alamayıp oyunu bıraktılar. Sonuç olarakta 50-100 kişi kaldı öylemi?
Resim
Kullanıcı avatarı
Fatalcoup
İskele Babası
İskele Babası

1 milyon kayıtlı kullanıcı :thinking_face:
Sayının tam olarak bir zamanlar 1.000.000 olduğunu varsayarsak, tekrar o istatistiğe ulaşabilirsen bulunduğumuz zaman içerisinde o sayıdan fazla olduğunu göreceksin. Kayıtlı kullanıcı ile çevrimiçi oyuncu sayısı farklı şeylerdir. 1milyon kayıtlı kullanıcının anlık çevrimiçi olduğunu düşünmek de bir düz mantık örneğidir.