NELERİMİZ GİTTİ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Re: NELERİMİZ GİTTİ

Mesaj gönderen SikayetVar »

Söyleyemem... Çünkü söylersem buralar karışır ve kimse vaziyet alamaz. :') :grinning:
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Hayallerimiz de ikv'nin bitmesiyle beraber bitmiş oldu.

Ne zaman oyuna ilk başladığım zamanları hatırlasam içimi bir hüzün kaplar. Belki de hayatımın en güzel zamanlarıydı. İlk defa böyle bir oyun görmüştüm. Sonra zaten hiçbir oyunu sevemedim. Hiçbiri ikv'nin yerini tutmadı.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ZoneIX »

Zaman harcadım bu oyun steam de olsaydı saatim bütün oyunlarımın saatini geçerdi heralde
BOŞ
Kullanıcı avatarı
bass1666
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen bass1666 »

TOLGARDA yazdı: 17 Eki 2018 08:47 Hayallerimiz de ikv'nin bitmesiyle beraber bitmiş oldu.

Ne zaman oyuna ilk başladığım zamanları hatırlasam içimi bir hüzün kaplar. Belki de hayatımın en güzel zamanlarıydı. İlk defa böyle bir oyun görmüştüm. Sonra zaten hiçbir oyunu sevemedim. Hiçbiri ikv'nin yerini tutmadı.
Kesinlikle katılıyorum. Hislerimi özetlemişsiniz.
Bykayserı
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Giden olmadı ama bana nur topu gibi bir göbek kattı İKV. Teşekkürler aşkım.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

TOLGARDA yazdı: 17 Eki 2018 08:47 Sonra zaten hiçbir oyunu sevemedim. Hiçbiri ikv'nin yerini tutmadı.
Daha fazla söze gerek yok...
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Lothbrok »

TOLGARDA yazdı: 17 Eki 2018 08:47 Hayallerimiz de ikv'nin bitmesiyle beraber bitmiş oldu.

Çok güzel demişsin kardesim.
O siralar ben daha kucuktum maddi imkanlarda iyi degildi bu oyuna harcligimi okulda harcamayip cafeye yatirirdim.
plus zaten alamazdim.
Hiç olmamişdi plusum bir gün bayram harcligimla 20 ytl ye derindeki sır kutu plus alana dek.Simdi cok sukur maddi imkan iyi ama hayat yoruyor be ustam artik
Bu oyunda benim mutlulugum huzurum var
bu oyunda buyunce bulamayacagim huzur varmiş o siralar megerse keske o gunlere donebilsem de sıkıntılardan hayatin getirdiklerinden bi haber yine okul harcligimi harcamayop cafede yesem o parayı. simdi bak bi arada foruma giriyorum bakıyorum oyuna girip allah belasini versin deyip cikiyorum tat tuz yok ne yeni oyunculardan ne oyunun kendisinden
Lothbrokş
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

Lothbrok yazdı: 18 Eki 2018 01:56

Çok güzel demişsin kardesim.
O siralar ben daha kucuktum maddi imkanlarda iyi degildi bu oyuna harcligimi okulda harcamayip cafeye yatirirdim.
plus zaten alamazdim.
Hiç olmamişdi plusum bir gün bayram harcligimla 20 ytl ye derindeki sır kutu plus alana dek.Simdi cok sukur maddi imkan iyi ama hayat yoruyor be ustam artik
Bu oyunda benim mutlulugum huzurum var
bu oyunda buyunce bulamayacagim huzur varmiş o siralar megerse keske o gunlere donebilsem de sıkıntılardan hayatin getirdiklerinden bi haber yine okul harcligimi harcamayop cafede yesem o parayı. simdi bak bi arada foruma giriyorum bakıyorum oyuna girip allah belasini versin deyip cikiyorum tat tuz yok ne yeni oyunculardan ne oyunun kendisinden
Kesinlikle artık oyun eğlendirmiyor, eski günlerin hissini tekrar alabilir miyim diye bir umutla giriyor insan ama sonuç yine aynı.
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Giden milyarlar oldu hacı dayı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

Markzuncher yazdı: 18 Eki 2018 11:57 Giden milyarlar oldu hacı dayı
Ben İKV için parayı o kadar dert etmiyorum. Eskisi gibi olacaksa isterse aylık abonelikle oynansın, yine girerim.