NELERİMİZ GİTTİ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: NELERİMİZ GİTTİ

Mesaj gönderen kurtcuozii »

Ben şahsen önemli zamanlarda oyuna hep ara verdim. Örneğin 7 sene evvel üniversiteyi kazandığımda bırakıp üniversite bitene kadar 4 yıl hiç girmedim bu yüzden hep fakir kaldım. Keşke oynasaymışım lan reelde buna rağmen yine işsiz kaldım.
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
Fatalcoup
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Fatalcoup »

kurtcuozii yazdı: 19 Eyl 2018 05:59 Ben şahsen önemli zamanlarda oyuna hep ara verdim. Örneğin 7 sene evvel üniversiteyi kazandığımda bırakıp üniversite bitene kadar 4 yıl hiç girmedim bu yüzden hep fakir kaldım. Keşke oynasaymışım lan reelde buna rağmen yine işsiz kaldım.

Ben çok eski sayılmam. 2009 yılında ilk girişimi yaptım oyuna. 9 yılın toplasan 3 yılını belki oynadım. Tam parayı buluyorum derken ben de oyunda fakir kaldım. Bu sefer kararlıyım. Köşeyi dönmek nasıl bir hismiş ilk defa tatmak istiyorum. :)
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Bir sene sınıfta kalmıştım :rage:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen kurtcuozii »

Fatalcoup yazdı: 19 Eyl 2018 07:14
kurtcuozii yazdı: 19 Eyl 2018 05:59 Ben şahsen önemli zamanlarda oyuna hep ara verdim. Örneğin 7 sene evvel üniversiteyi kazandığımda bırakıp üniversite bitene kadar 4 yıl hiç girmedim bu yüzden hep fakir kaldım. Keşke oynasaymışım lan reelde buna rağmen yine işsiz kaldım.

Ben çok eski sayılmam. 2009 yılında ilk girişimi yaptım oyuna. 9 yılın toplasan 3 yılını belki oynadım. Tam parayı buluyorum derken ben de oyunda fakir kaldım. Bu sefer kararlıyım. Köşeyi dönmek nasıl bir hismiş ilk defa tatmak istiyorum. :)
Başaracağız !
Resim

Afanesiyevo
Lizozom
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Lizozom »

Bu oyundan tanıdığım, 6 sene birlikte olduğum ve evlenmeyi düşündüğüm insanın(!) beni aldattığını öğrendim. Neler mi gitti? 6 sene, hayaller, umutlar, geleceğe karşı olumlu tutum ve daha nicesi...
Kullanıcı avatarı
msafacan
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: İmperial

Mesaj gönderen msafacan »

İKV 2008 yılında oynadığım ilk MMORPG oyunuydu. Bu tarz oyunların temel mantığını öğrenmeme yardımcı oldu. Yeraltından sonra oyunu bırakmıştım. Benden zamanım hariç hiç bir şey götürmemiştir. Hatta üniversitede okuduğum o yıllar gariptir ki :) derslerimde çok iyiydi. Oyuna girip kafamı dağıtıyor ve eğleniyordum. Aksine çok farklı ve güzel insanlarla tanışmama vesile olmuştur. Pek çok insan gibi İKV'den geriye bize güzel anılar kalmıştır.
--Bursevi----Ökse-- --Isırgan--Eminönü
--Adorno----Retorik-- --Marcuse-- Teşkilat

Hepimiz Agah'ta doğmadık mı ?
MaraSalvatrucha
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: MAN

Mesaj gönderen MaraSalvatrucha »

Gözlerim bu oyunun içinde kayboldu şimdi hep gözlük kullanmak zorundayım hiç sevmeme rağmen
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Lise 1deyken günlük 5 lira harçlık alıyordum. Kantindeki en basit yemek bile parayı bitiriyordu. Ben de yemeyip oruç tutuyordum ve öyle öyle para biriktirip plus alıyordum. Ha bi de şey var: migrat attığım sıralarda büyücüme nucleus zırh düşerse 2 gün oruç tutucam diye adak adamıştım düşünce de paşa paşa tutmuştum :D
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Gençliğim...
Resim