HAYALLER HAYATLAR

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

HAYALLER HAYATLAR

Mesaj gönderen yun1010 »

Herkes bu konunun altına oyunda en çok istediği şeyi ve gerçekleştirdiği olayları anlatsın bakalım neler çıkacak ? Ben başlıyorum:
Çemberlitaş yeni gelmişti, benim ejder asalı migrat sığınaktan dizili çarım vardı ama hiç oynamak istemiyordum. Beta dan kalma bir savaşçı çarım vardı amacım onu adam etmekti. ŞAHESER ÜRETMEK. Tamı tamına iki ay boyunca sabahtan akşama kadar taşkanat keserek, taşkanat derisi kastım, ecel getireni ürettim. Bir de büyücüme kıyamet asa düşürmek vardı; 2 yıl peşinden koştum, düşeceği yokmuş :).
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Hamunaptra

Re: HAYALLER HAYATLAR

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

En çok istediğim şey ışık hanım yüzük ve Nucleus yüzüktu 8 sene de ikisi de düşmedi gitti..
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: A T A

Mesaj gönderen secruty0209 »

Büyücüme ejder asa üretmek icin çok uğraşmıştım ve ürettim
viewtopic.php?f=137&t=152568
Günlüğümü yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz

O gemi hiç dönmeyecek o yüzden hoşçakal.
Kullanıcı avatarı
Assassin3868
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran
Lonca: Troya

Mesaj gönderen Assassin3868 »

Saat 03:22 sene 2014 Yer: Meran Bölge:Eminönü Ashabı keyf'i üretmek icin elmas madeninde oturmustum son menekşe elmas kalmıştı bekle Allah bekle çıkmadı birturlu bi lavobaya gidiyim dedim Karnımda öyle bir arıyor ki sorma lavobaya gittim ihtiyacimi giderdim rahatlamistim bilgisayarın başına tam gececekken savasci oyle bir depar attiki hizina yetisemedim cekti madeni 10 saniye sonra bana yansıttığı tek şey [ Menekşe Elmas ] öyle bir kinliyimki o kişiye Çıldırmıştım bide yansıtıyor yuzsuz gülüyor bide 😂😂 Hala icimde bbesliyorum o anıyı unutacak gibi degilki 😁
Nereye gittiğinizi bilmiyorsanız, ne yaptığınızın bir önemi yok.
Meran: Kobraxşifam
Yarınların Koruyucusu 🔱
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Ejder Asa üretmiştim ve hemen ardından akçe satın alıp yükseltme yapmıştım, sabah güncellemesini beklemek zorunda kalacağım için yatağa mutlu bir şekilde girmiştim, kalktığımda Ejder Asa parlamış mı diye elimi yüzümü yıkamadan bilgisayarı açmıştım, çok iyi hatırlıyorum Ejder Asaya zoom yapıp dururdum. O:-)
kedi
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Benimde hiç unutamadığım abim tarafından akramdan vurulduğum bir olayı anlatacağım. Şöyle bir şey var bunu bütün abiler yapmıştır :D:D:D

Ejder , Ecel , Asab asaları yeni gelmiş millet deli gibi malzeme toplamaya çalışıyor. Abimde bana gel Ecel'i üretelim sonra sana Asab'ı üretiriz dedi. Abimde o zaman deli gibi oyun parası var yapar kardeşine bir güzellik diyordum :D Vardıyalı bir şekilde bir tane pc olduğu için maden çekiyorduk. Ecel'i ürettik sonra gitti büyüye Ejder'i üretti ulan benim asab'ım nerede diyorum. Şifacıya boşa basmaya gerek yok diyor. Bir ay boyuncu emeğimin karşılığını vermedi diye abime küsmüştüm. Sonra dayanamayıp ibni ibni ceket üretmişti sonrada Asab'ı üretmişti :D
Kullanıcı avatarı
Nixita
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Lonca: PersPektiF
İletişim:

Mesaj gönderen Nixita »

yanlış hatırlamıyorsam hatırlıyorum o halini :)
BayTerapi yazdı: 14 Eyl 2018 03:38 Ejder Asa üretmiştim ve hemen ardından akçe satın alıp yükseltme yapmıştım, sabah güncellemesini beklemek zorunda kalacağım için yatağa mutlu bir şekilde girmiştim, kalktığımda Ejder Asa parlamış mı diye elimi yüzümü yıkamadan bilgisayarı açmıştım, çok iyi hatırlıyorum Ejder Asaya zoom yapıp dururdum. O:-)
Resim
Nefes almak değil nefes olmak mesele ( Nefesim olur musun? )
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Benimde ilk asam ejder asa idi sabah, akşam deli gibi maden çekip bazende piyasadan ucuza maden İtem bulup millete satarak ada bastım her neyse basmak nasip oldu asayı yani dururmuyum ben direk yükseltme de yaptım güncellemeyi bekledik haliyle sabah oldu açtım pc yi karakter seç te Bi baktım asam parlamıyor. Nasıl sövüyorum Bi görseniz karakteri seçtim oyuna Bi girdim asa parlıyormuş meğerse :') :')
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

RamazanBey yazdı: 19 Eyl 2018 01:30 Benimde ilk asam ejder asa idi sabah, akşam deli gibi maden çekip bazende piyasadan ucuza maden İtem bulup millete satarak ada bastım her neyse basmak nasip oldu asayı yani dururmuyum ben direk yükseltme de yaptım güncellemeyi bekledik haliyle sabah oldu açtım pc yi karakter seç te Bi baktım asam parlamıyor. Nasıl sövüyorum Bi görseniz karakteri seçtim oyuna Bi girdim asa parlıyormuş meğerse :') :')
Ehehehhehehe :)
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen cepni »

İlk ürettiğim şaheser latif idi zar zor ürettim pişman oldum savaşta teke tek te işe yaramıyordu resmen ecel getiren üretmek istedim gücüm yetmedi geçen senelerde karaköy gelmeden önce ecel getiren ürettim işlevi bitmişti artık ama sonuçta ürettim bu bana yetti.
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI