Karaköy Hk

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Karaköy Hk

Mesaj gönderen ismailaslan »

Esadullah yazdı: 09 Eyl 2018 11:53
BETA oyuncusu olduğumu hatırlatayım güzel kardeşim.
Peki Güzel Kardeşm Sana Sormak İstediğim Nacizane Bir Soru Var Bir BETA Oyuncusu Olarak Oyunun Gidişatından Yada Oynanışından Mutlumusun Daha İyisi Olamazmıydı Yada Bir Takım Düzeltmeler ?
Resim
Kullanıcı avatarı
KafkasBeyi
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: B E Y

Mesaj gönderen KafkasBeyi »

MXneo yazdı: 09 Eyl 2018 06:08
Empyrium yazdı: 09 Eyl 2018 01:26
Esadullah yazdı: 08 Eyl 2018 21:38
FiratCakiroglu yazdı: 08 Eyl 2018 08:17 Çemberlitaş devrinde kolaya alışmamız. Karaköy kolay bir bölge değil.
Aradığım yorum. +Katılıyorum
cidden tek sorun bu mu ya gözünüzü seveyım o gözlerinizi azıcık açın ya

bunu diyen adam net bu oyuna 2012den sonra ya baslamısdır yada sıstem,playerlıktan bihaberdir vur sırtına semeri deh de gitsin yahu siz bu oyunu asla bırakamayacaksınız o kadar çok güzelleme yaparsınız ki sizi yöneticiliğe alırdım mesela hadi biraz gelmeyen yetenek sistemi hakkında konuşalım.

hadi biraz gelmeyen zırh efsunu hakkında konuşalım kendı efsunu oyun dunyasını bozuyor diye.

hadi biraz gelmeyen asit,zehir,buz elementleri hakkında konuşalım biraz.

hadi biraz oyunun tek düzeliğe sadece maks hasara endekslenmesini konuşalım.

hadi biraz daracık sokaklarda 2 tane yaratık için bekleyen,kavga eden 20 kişi hakkında konuşalım

hadi biraz 35 yıldır düzeltilmeyen iksir reçeteleri 6 aydır duran sudaki maden yerini konuşalalım.

hadi biraz savunmanın,saldırının bir şeye yaramadığını eskisi gibi 2v1 3v1 atılmadığını konuşalım.

hadi biraz sözde taktik olan ama özde yapboz olan yetenek sistemi hakkında konuşalım senin taktiğin yoksa ateş bilgisine 15 puan vermek mi?

zor olan sadece asalardı,silahlardı onları ürettin ama neye yaradı?
Bu Arkadaşı Ciddiye Alın Çünkü Dedikleri Harfi Harfine Doğrudur. Oyunda PVP Denen Bişi Yok! 49 level adam 59 u kesebilir. veya 2 tane dandik İtemli adam 1 tane full+ full u saniyede Kesebilir. Asıl Mesele 39 daki PVP Sistemine Ne Oldu da YOK OLDU!
2 kişinin Deviremediği Adamın Üstündeki DİRENÇ veya Diğer EFSUNLARIN Ne Olduklarını Didik Didik Edip Bulduğumuz Günleri Ne Çabuk UNUTTUNUZ! Şuan ki İKV de İstersen En Üst Düzey İtemleri Diz Hayatından Bolca Zaman Harca Fakat Tamamen BOŞ!

Arkadaşlar güzel açıklamışlar. 2 kişinin Deviremediği Adamın Üstündeki DİRENÇ veya Diğer EFSUNLARIN Ne Olduklarını Didik Didik Edip Bulduğumuz Günleri Ne Çabuk UNUTTUNUZ!
oOoKafKaSBeYioOO
Yürüyoruz ömür boyu yürüdüğümüz yol karınca boyu...
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

ismailaslan yazdı: 09 Eyl 2018 20:28
Peki Güzel Kardeşm Sana Sormak İstediğim Nacizane Bir Soru Var Bir BETA Oyuncusu Olarak Oyunun Gidişatından Yada Oynanışından Mutlumusun Daha İyisi Olamazmıydı Yada Bir Takım Düzeltmeler ?
Bir önceki konuda yaptığım yorumu burada da paylaşmak isterim. Umarım anlaşılır dilde olmuştur..

Bakınız: viewtopic.php?p=1201510#p1201459
Esadullah yazdı: 09 Eyl 2018 12:00 Oyunun içeriğini baştan sona değiştirmiş olabilir ama düzen her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir. Bu gerçek hatta da sıklıkla karşılaştığımız bir durum.

Karaköy bölgesinin gelmesi, bazı oyuncular tarafından hoş görülmese de unutmayalım ki bundan 3/4 ay önce "yeni paket istiyoruz, artık yeter!" diyenlerin sayısı bir hayli çoktu.. İKV Dünyasının gelişim sonucu ile önümüze gelen bu eklentinin gerek zorluğu, gerekse kolaylığı bizi memnun etmeli.

Bir diğer konu ise, efsun düşünlerinde ki drop oranlarını şikayet eden arkadaşlarımız unutmayalım ki anket yapıldığında "üretim" seçeneğini işaretleyenler şimdi neden itiraz/şikayet içerisinde?

Kendi istek ve önerilerimiz doğrultusunda yapılan tüm düzenlemeleri şikayet etmemiz (kusura bakmayın ama) çok çok saçma.

Kendi açımdan olumlu olarak görüyorum.

Şahsi düşüncelerimdir,
Hayırlı günler.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Empyrium
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Empyrium »

Esadullah yazdı: 10 Eyl 2018 19:03
Bir önceki konuda yaptığım yorumu burada da paylaşmak isterim. Umarım anlaşılır dilde olmuştur..

Esadullah yazdı: 09 Eyl 2018 12:00 Oyunun içeriğini baştan sona değiştirmiş olabilir ama düzen her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir. Bu gerçek hatta da sıklıkla karşılaştığımız bir durum.

Karaköy bölgesinin gelmesi, bazı oyuncular tarafından hoş görülmese de unutmayalım ki bundan 3/4 ay önce "yeni paket istiyoruz, artık yeter!" diyenlerin sayısı bir hayli çoktu.. İKV Dünyasının gelişim sonucu ile önümüze gelen bu eklentinin gerek zorluğu, gerekse kolaylığı bizi memnun etmeli.

Bir diğer konu ise, efsun düşünlerinde ki drop oranlarını şikayet eden arkadaşlarımız unutmayalım ki anket yapıldığında "üretim" seçeneğini işaretleyenler şimdi neden itiraz/şikayet içerisinde?

Kendi istek ve önerilerimiz doğrultusunda yapılan tüm düzenlemeleri şikayet etmemiz (kusura bakmayın ama) çok çok saçma.

Şahsi düşüncelerimdir,
Hayırlı günler.
Bunları Amasız ve lakinsiz anlatman dileğiyle sana kolaylıklar diliyorum kardeşim umarım tek başına sancakta gezinip duvarla konuşmazsın. Bizde diğerki oyuna geçeriz ama lütfen çok sevdiğin oyunu bırakıp o oyuna kaçma yoksa dediklerini bundan sonra kaale alan olmayacaktır.
İyi forumlar.
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ismailaslan »

Esadullah yazdı: 10 Eyl 2018 19:03

Şahsi düşüncelerimdir,
Hayırlı günler.
Selamlar..

Evet Oyunun İçeriği Değişti Kimi Oyuncular Memnun (%20) Belki Daha Az Kimi Oyuncular Memnun Değil (%80) Belki Daha Fazlası Şimdi %20 lik bir kitle var diye (Kemik Kitle) %80i Hiçe Saymak Senin'de Söylediğin Gibi (kusura bakmayın ama) çok çok saçma.
Resim
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Oyunu bitiren iki şey var ;
Birincisi yeni tip yaratık gelmemesi yani fare adamlara bişeyler eklemiş koymuş yada eklenmemiş ( bkz. Gizit Milis )
İkincisi ise İpek ve Çip uğruna arkadaşlıkların bitirilmesidir herkes materyal uğrunda aç olmuş başka bişey yok oyunun yüzde doksan beşi bana destek vericektir. Umarım...

Daha bir çok şey sayabilirdim ama 2 madde ile yetindim Saçma x50 görevler üretilen asaların renksiz olması grafik kalitesinin düşük olması yada ipek droplarının en alt seviyede olması bunlardan bir kaçı yüzden fazla nedeni çıkar illaki
Resim
Kullanıcı avatarı
erbayyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen erbayyy »

Oyunu aktif oynayanların neden karaköy gelince bıraktığını bilemem ama oyunu daha önce bırakmış olanların karaköy ile geri dönmemesinin nedeni Karaköy ün büyük bir bölge olmaması olabilir.

Kendimden örnek vereyim.Yeni bölge geliyor denildi büyük heyecanla indirdik karşımızda yeraltı gibi büyük bir bölge bekliyorduk fakat resmen hüsrana uğradık eminönünün bir benzeri fakat yarısından da küçük olan Karaköy beklentiyi hiç ve hiç karşılamıyordu.
İndirdiğim gün yeniden sildim İkv yi.Çünkü ben artık boss kesmekten çok oyunda kasılırken zevk almak istiyordum.Kurt mağrasında Karakürk yolunda kurtlardan para, item kasmak.Meran yolunda bombalardan ölmeden geçmek Kadim kesmek için günlerce grup aramak benim adıma oyunu zevkli yapan şeylerdi.Yeni gelen bölgede bu şekilde zevklerin olduğunu hiç sanmıyorum.
.....
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Çemberlitaşa ilk geldigi günden itibaren ve sürekli tılsım gelmeden önce tankla 2 3 saat tüm bölgeyi temizleyerek oynayan biri olarak söylüyorum tılsım olayı baş çeken bir olaydı oyuna getirdigi tek şey zorluktu şimdi ise çemberlitaşı begenmeyenler karaköyü hiç begenmediler ve buhar oldular (bende aynı şekilde)
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

erbayyy yazdı: 14 Eyl 2018 15:06 Oyunu aktif oynayanların neden karaköy gelince bıraktığını bilemem ama oyunu daha önce bırakmış olanların karaköy ile geri dönmemesinin nedeni Karaköy ün büyük bir bölge olmaması olabilir.

Kendimden örnek vereyim.Yeni bölge geliyor denildi büyük heyecanla indirdik karşımızda yeraltı gibi büyük bir bölge bekliyorduk fakat resmen hüsrana uğradık eminönünün bir benzeri fakat yarısından da küçük olan Karaköy beklentiyi hiç ve hiç karşılamıyordu.
İndirdiğim gün yeniden sildim İkv yi.Çünkü ben artık boss kesmekten çok oyunda kasılırken zevk almak istiyordum.Kurt mağrasında Karakürk yolunda kurtlardan para, item kasmak.Meran yolunda bombalardan ölmeden geçmek Kadim kesmek için günlerce grup aramak benim adıma oyunu zevkli yapan şeylerdi.Yeni gelen bölgede bu şekilde zevklerin olduğunu hiç sanmıyorum.
Sen ipek dropu dedinde ben ilk kesimde sentetik düşürdüm.saat 21.00 da
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Oyundan düşmeyim başka birşey istemiyorum sadece hol ve karaköyde oluyor bu boss kesiminde savaşırken ticaret yaparken düşmek sıkıntı verici
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI