Karaköy Hk

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
bass1666
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Karaköy Hk

Mesaj gönderen bass1666 »

xANARCHYx yazdı: 08 Eyl 2018 13:34 Şifacımı bölgenin ilk geldiği hafta 59 yaptım savaşçımı 1 ayda yavaş yavaş 59 yaptım. Büyücüm olmadı için süre belirtmeyeceğim. Oyunda kalma süreniz 1 saatten az ise tabii ki 59 o kasmanız uzun süre alacaktır.
Tanıdık veya kasan olmadıktan sonra 10 saat dursam nolur ki? ':)
Bykayserı
Kullanıcı avatarı
IDeePSteePI
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Şehri istanbuL

Mesaj gönderen IDeePSteePI »

bass1666 yazdı: 08 Eyl 2018 13:36
xANARCHYx yazdı: 08 Eyl 2018 13:34 Şifacımı bölgenin ilk geldiği hafta 59 yaptım savaşçımı 1 ayda yavaş yavaş 59 yaptım. Büyücüm olmadı için süre belirtmeyeceğim. Oyunda kalma süreniz 1 saatten az ise tabii ki 59 o kasmanız uzun süre alacaktır.
Aga senin yetenek puanın yokmu şifaysan bile kasılabilirsin abartmayın allah aşkına.
xZenciPandaa

RyugaKishatu

xKumraLpanda
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xANARCHYx »

bass1666 yazdı: 08 Eyl 2018 13:36
Anladığım kadarıyla şifasın. Çağrıya 10 puan verdiğinde sende düz vurursan 2 li slotlar da rahatlıkla kasabilirsiniz. İlla birisi sizi kasacak diye bir şey yok.
Kullanıcı avatarı
IDeePSteePI
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Şehri istanbuL

Mesaj gönderen IDeePSteePI »

Sahile git tekli fanatikler var.
xZenciPandaa

RyugaKishatu

xKumraLpanda
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

FiratCakiroglu yazdı: 08 Eyl 2018 08:17 Çemberlitaş devrinde kolaya alışmamız. Karaköy kolay bir bölge değil.
Aradığım yorum. +Katılıyorum
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

Esadullah yazdı: 08 Eyl 2018 21:38
FiratCakiroglu yazdı: 08 Eyl 2018 08:17 Çemberlitaş devrinde kolaya alışmamız. Karaköy kolay bir bölge değil.
Bende katılıyorum ama ,
boss keserken haksızlıkların çıkması biraz can sıkıcı
49 level boss kaçıran karakterleri görmek ilallah ettirdi.
Ne olurdu yani çemberlitaş gibi 6 lı grup bölgesi gelseydi gene ?
Karaköy iyi güzel olmuşta , boss lar grup bölgesi olsaydı iyi olurdu.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Ben sevdim. Sıkılırım diye oynamıyorum.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Empyrium
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Empyrium »

cidden tek sorun bu mu ya gözünüzü seveyım o gözlerinizi azıcık açın ya

bunu diyen adam net bu oyuna 2012den sonra ya baslamısdır yada sıstem,playerlıktan bihaberdir vur sırtına semeri deh de gitsin yahu siz bu oyunu asla bırakamayacaksınız o kadar çok güzelleme yaparsınız ki sizi yöneticiliğe alırdım mesela hadi biraz gelmeyen yetenek sistemi hakkında konuşalım.

hadi biraz gelmeyen zırh efsunu hakkında konuşalım kendı efsunu oyun dunyasını bozuyor diye.

hadi biraz gelmeyen asit,zehir,buz elementleri hakkında konuşalım biraz.

hadi biraz oyunun tek düzeliğe sadece maks hasara endekslenmesini konuşalım.

hadi biraz daracık sokaklarda 2 tane yaratık için bekleyen,kavga eden 20 kişi hakkında konuşalım

hadi biraz 35 yıldır düzeltilmeyen iksir reçeteleri 6 aydır duran sudaki maden yerini konuşalalım.

hadi biraz savunmanın,saldırının bir şeye yaramadığını eskisi gibi 2v1 3v1 atılmadığını konuşalım.

hadi biraz sözde taktik olan ama özde yapboz olan yetenek sistemi hakkında konuşalım senin taktiğin yoksa ateş bilgisine 15 puan vermek mi?

zor olan sadece asalardı,silahlardı onları ürettin ama neye yaradı?
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen MXneo »

Empyrium yazdı: 09 Eyl 2018 01:26

bunu diyen adam net bu oyuna 2012den sonra ya baslamısdır yada sıstem,playerlıktan bihaberdir vur sırtına semeri deh de gitsin yahu siz bu oyunu asla bırakamayacaksınız o kadar çok güzelleme yaparsınız ki sizi yöneticiliğe alırdım mesela hadi biraz gelmeyen yetenek sistemi hakkında konuşalım.

hadi biraz gelmeyen zırh efsunu hakkında konuşalım kendı efsunu oyun dunyasını bozuyor diye.

hadi biraz daracık sokaklarda 2 tane yaratık için bekleyen,kavga eden 20 kişi hakkında konuşalım

hadi biraz 35 yıldır düzeltilmeyen iksir reçeteleri 6 aydır duran sudaki maden yerini konuşalalım.

hadi biraz savunmanın,saldırının bir şeye yaramadığını eskisi gibi 2v1 3v1 atılmadığını konuşalım.

hadi biraz sözde taktik olan ama özde yapboz olan yetenek sistemi hakkında konuşalım senin taktiğin yoksa ateş bilgisine 15 puan vermek mi?

Bu Arkadaşı Ciddiye Alın Çünkü Dedikleri Harfi Harfine Doğrudur. Oyunda PVP Denen Bişi Yok! 49 level adam 59 u kesebilir. veya 2 tane dandik İtemli adam 1 tane full+ full u saniyede Kesebilir. Asıl Mesele 39 daki PVP Sistemine Ne Oldu da YOK OLDU!
2 kişinin Deviremediği Adamın Üstündeki DİRENÇ veya Diğer EFSUNLARIN Ne Olduklarını Didik Didik Edip Bulduğumuz Günleri Ne Çabuk UNUTTUNUZ! Şuan ki İKV de İstersen En Üst Düzey İtemleri Diz Hayatından Bolca Zaman Harca Fakat Tamamen BOŞ!
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Empyrium yazdı: 09 Eyl 2018 01:26

BETA oyuncusu olduğumu hatırlatayım güzel kardeşim.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: