Oyuncular Ne İstiyor!!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Oyuncular Ne İstiyor!!!!

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

İnsanlar, Oyun tabiri ile Kullanıcılar, oyuncular.
Saatlerce , günlerce , haftalarca , aylarca
Bir Ceket , eldiven , pantolon, ayakkabı düşürmek zorunda kalmak istemiyor.

Bir ay uğraşıp bir zırh veya silah asa üretmek zorunda kalmak istemiyor!

İnsanlar ne istiyor ;

1- Herkes, Daha doğrusu bir çoğumuzun istediği ,
bireysellik istiyor.

2- İnsanlar başkalarına muhtaç oyun oynamak istemiyor.

3- Grublasma olacak ama oyunun bütün dümeni buna bağlı kalmamalı.(ör: dev Komodo keserken de grub vardı hidra keserken de ama sonuçta kesilirdi herkese)

4- Oyuncular, Madenler ve Materyallerin bu kadar Zor düşmesi ve pahalı olmasını istemiyor. (pahalılık üretimde istenilen sayı ve düşme dropu ile alakalı oyuncular ile alakalı değil ör: sentetik ipek,painte)

5- Eski Madenlerin çöpe gitmesini istemiyor.(iridyum,selit,topaz,Alex, menekşe,akik vs vs )

6- Oyuncular Tek tip efsun veya itemli eşyalara bağlı kalmak istemiyor.
Kombine takılmak istiyor (187 hasar+60, direnç 373+8.6 saldırı savunma veya Fevzi solucan , İbn-i Sina solucan)
Tarzında
Herkes tek tip giyince kimin kimi yeneceği tamamen şansa kalıyor ıska Atan kaybeder kritik atan kazanır.

Bir Zamanlar sunucuya girebilmek için Internet Cafede Milletin Bilgisayarına Reset atardık sırf oyundan düşüp yerine girelim diye ,ama şuan aynı sunucuda toplasan 10 kişi günlük giriş yapmıyor.

Şunu da belirtmek istiyorum İkv oyuncularının bir çoğu pusuya yatmış Bekliyor ( Karaköy test sunucunda 7-8 yıl önce oyunu bırakıp giden adamların nickini gördüm sorduğumda güzel bir paket ise geri döneriz filan tarzı konuşmuştular, ama gel gör ki öyle olmadı...) Meteor 39 seviye, Derindeki sır 49 paketine yakın veya onun aynısı paketi getirmekle oyunu Eski haline getirmek siz yöneticilerin elinde...

Saygılarımla...
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: Oyuncular Ne İstiyor!!!!

Mesaj gönderen kurtcuozii »

Bir bitmediniz.
Eskiden de şef kesimleri için en az 2-3 grup gidiliyordu yani başkalarına muhtaç kalıyordun.
O saydığın madenler çöp değil hala üretimler için kullanılıyor ve piyasa değeri fena değil.
Asıl sorun ne biliyor musun?
Sizin gibiler yüzünden yönetimin oyuncuların her isteğine kulak vermek zorunda kalması.Grup bölgeleri varken ağlıyordu insanlar neden açıkta şef yok diye şimdi grup bölgesi yok diye ağlıyor şaka mısınız? Yönetim şimdi tersini yaptı ne oldu ? Şef kaçırmalar yüzünden anladılar grup bölgesi ne kadar güzelmiş diye ama dile getiren yok.
Sana sadece tek bir konuda hak verebilirim o da eşya kombinasyonu.
Herkesin üstü aynı olmamalı ve tılsım sistemi gelmemeliydi.
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

kurtcuozii yazdı: 24 Ağu 2018 13:00 Bir bitmediniz.
Eskiden de şef kesimleri için en az 2-3 grup gidiliyordu yani başkalarına muhtaç kalıyordun.
.
Asıl bi siz bitmediniz.
Oyunun bu halini sevmek... Gerçekten inanılmaz bir kafa.
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

O saydığın madenler çöp değil hala üretimler için kullanılıyor ve piyasa değeri fena değil.
Sizin gibiler yüzünden yönetimin oyuncuların her isteğine kulak vermek zorunda kalması.Grup bölgeleri varken ağlıyordu insanlar neden açıkta şef yok diye şimdi grup bölgesi yok diye ağlıyor şaka mısınız? Yönetim şimdi tersini yaptı ne oldu ? Şef kaçırmalar yüzünden anladılar grup bölgesi ne kadar güzelmiş diye ama dile getiren yok.
Şaka mısın sen?

Sende bir konu da ağlıyorsun o Zaman.
İster katıl ister katılma .
Seni düzgün konuşmaya davet ediyorum.

Derindeki sır ve 39 paketlerini oynasa idin şuan benden farkın olmazdı.
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

Şimdi bu "Eskiyi isteme" konusu gerçekten artık bir istek olmaktan çıkıp sabote edilmeye yol aldı diye düşünüyorum.
Gerçek hayatta bile olmayacak bir şey, hatta bilmem filanca konu için hayaller kurulurken eskiyi hayal etmenin imkansız olduğunu bile biliyorken, kalkıp bu oyun platformu için sürekli "eskiyi getir, eskiyi getir, eskiyi getir" diyerek didik didik etmenin, ısrar etmenin bir manasının olmadığını düşünüyorum. Yeni güncelleme ile ilgili herkesin olduğu gibi tabii ki benim de şikayetlerim var. Ama eskinin geri gelmesinin de imkansız olduğunun farkındayım. Siz de artık şu bilince bir varın bence, ve Karaköy'e alışın.
Resim
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

besiktasask yazdı: 24 Ağu 2018 13:55 Şimdi bu "Eskiyi isteme" konusu gerçekten artık bir istek olmaktan çıkıp sabote edilmeye yol aldı diye düşünüyorum.
Gerçek hayatta bile olmayacak bir şey, hatta bilmem filanca konu için hayaller kurulurken eskiyi hayal etmenin imkansız olduğunu bile biliyorken, kalkıp bu oyun platformu için sürekli "eskiyi getir, eskiyi getir, eskiyi getir" diyerek didik didik etmenin, ısrar etmenin bir manasının olmadığını düşünüyorum. Yeni güncelleme ile ilgili herkesin olduğu gibi tabii ki benim de şikayetlerim var. Ama eskinin geri gelmesinin de imkansız olduğunun farkındayım. Siz de artık şu bilince bir varın bence, ve Karaköy'e alışın.
Dostum alışırız onda problem yok ama gelecek paketler hakkında yazdım ben Karaköy için yapılacak bir şey yok zaten...
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

02ARMA02 yazdı: 24 Ağu 2018 13:35
Şaka mısın sen?

Sende bir konu da ağlıyorsun o Zaman.
İster katıl ister katılma .
Seni düzgün konuşmaya davet ediyorum.

Derindeki sır ve 39 paketlerini oynasa idin şuan benden farkın olmazdı.
Derindeki sır ve 39 paketi? Sen yenisin galiba 😊 25 seviye kapalı betadan beri oynarım 29 seviye tam sürüme geçişinden her güncellemesine şahit oldum.Ayrica forumun en eski hesaplarından biridir kayıt tarihime bakabilirsin. Herkesin düşüncesi farklıdır neden saygısızca konuştuğumu düşündün anlamadım ama şunu idrak etmeniz gerekiyor grup bölgeleri varken çok ağır eleştiri oluyordu şimdi grup bölgesi yok daha ağırı oluyor bak herkesin üstünün aynı olması konusunda hak veriyorum benim de hoşuma gitmiyor bu durum ve ben sadece diğer konularda sizlere katılmıyorum.
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Yine kavga. :relieved:
kedi
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

BayTerapi yazdı: 24 Ağu 2018 18:10 Yine kavga. :relieved:
Ne kavgası 😂
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

02ARMA02 yazdı: 24 Ağu 2018 20:20
BayTerapi yazdı: 24 Ağu 2018 18:10 Yine kavga. :relieved:
Ne kavgası 😂
Hâşâ.
Maksat muhabbet ve tartışma. Forum kanalı karşılıklı saygı çerçevesinde tartışmak için var.
Resim

Afanesiyevo