Oyuncular Ne İstiyor!!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Oyuncular Ne İstiyor!!!!

Mesaj gönderen KraToSs »

kurtcuozii yazdı: 24 Ağu 2018 17:34
02ARMA02 yazdı: 24 Ağu 2018 13:35
kurtcuozii yazdı: 24 Ağu 2018 13:00 Bir bitmediniz.
Eskiden de şef kesimleri için en az 2-3 grup gidiliyordu yani başkalarına muhtaç kalıyordun.
O saydığın madenler çöp değil hala üretimler için kullanılıyor ve piyasa değeri fena değil.
Asıl sorun ne biliyor musun?
Sizin gibiler yüzünden yönetimin oyuncuların her isteğine kulak vermek zorunda kalması.Grup bölgeleri varken ağlıyordu insanlar neden açıkta şef yok diye şimdi grup bölgesi yok diye ağlıyor şaka mısınız? Yönetim şimdi tersini yaptı ne oldu ? Şef kaçırmalar yüzünden anladılar grup bölgesi ne kadar güzelmiş diye ama dile getiren yok.
Sana sadece tek bir konuda hak verebilirim o da eşya kombinasyonu.
Herkesin üstü aynı olmamalı ve tılsım sistemi gelmemeliydi.
Şaka mısın sen?

Sende bir konu da ağlıyorsun o Zaman.
İster katıl ister katılma .
Seni düzgün konuşmaya davet ediyorum.

Derindeki sır ve 39 paketlerini oynasa idin şuan benden farkın olmazdı.
Derindeki sır ve 39 paketi? Sen yenisin galiba 😊 25 seviye kapalı betadan beri oynarım 29 seviye tam sürüme geçişinden her güncellemesine şahit oldum.Ayrica forumun en eski hesaplarından biridir kayıt tarihime bakabilirsin. Herkesin düşüncesi farklıdır neden saygısızca konuştuğumu düşündün anlamadım ama şunu idrak etmeniz gerekiyor grup bölgeleri varken çok ağır eleştiri oluyordu şimdi grup bölgesi yok daha ağırı oluyor bak herkesin üstünün aynı olması konusunda hak veriyorum benim de hoşuma gitmiyor bu durum ve ben sadece diğer konularda sizlere katılmıyorum.
25 seviye kapalı beta? Şüphesiz, katiyen, kesinlikle, hiç bir baskı altında kalmadan yürekten inananlar beğenebilir mi?
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Megaevil »

Oyuncular foruma kendi fikirlerini yazarak emzik istiyorlar.Nasılsa bir yetkili gelip copy-paste yapacak.
Belki de haklılar, bir de işlerine karışmamayı deneyelim.Zaten başka çaremiz de yok.
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

02ARMA02 yazdı: 24 Ağu 2018 11:29 İnsanlar, Oyun tabiri ile Kullanıcılar, oyuncular.
Saatlerce , günlerce , haftalarca , aylarca
Bir Ceket , eldiven , pantolon, ayakkabı düşürmek zorunda kalmak istemiyor.

Bir ay uğraşıp bir zırh veya silah asa üretmek zorunda kalmak istemiyor!

İnsanlar ne istiyor ;

1- Herkes, Daha doğrusu bir çoğumuzun istediği ,
bireysellik istiyor.

2- İnsanlar başkalarına muhtaç oyun oynamak istemiyor.

3- Grublasma olacak ama oyunun bütün dümeni buna bağlı kalmamalı.(ör: dev Komodo keserken de grub vardı hidra keserken de ama sonuçta kesilirdi herkese)

4- Oyuncular, Madenler ve Materyallerin bu kadar Zor düşmesi ve pahalı olmasını istemiyor. (pahalılık üretimde istenilen sayı ve düşme dropu ile alakalı oyuncular ile alakalı değil ör: sentetik ipek,painte)

5- Eski Madenlerin çöpe gitmesini istemiyor.(iridyum,selit,topaz,Alex, menekşe,akik vs vs )

6- Oyuncular Tek tip efsun veya itemli eşyalara bağlı kalmak istemiyor.
Kombine takılmak istiyor (187 hasar+60, direnç 373+8.6 saldırı savunma veya Fevzi solucan , İbn-i Sina solucan)
Tarzında
Herkes tek tip giyince kimin kimi yeneceği tamamen şansa kalıyor ıska Atan kaybeder kritik atan kazanır.

Bir Zamanlar sunucuya girebilmek için Internet Cafede Milletin Bilgisayarına Reset atardık sırf oyundan düşüp yerine girelim diye ,ama şuan aynı sunucuda toplasan 10 kişi günlük giriş yapmıyor.

Şunu da belirtmek istiyorum İkv oyuncularının bir çoğu pusuya yatmış Bekliyor ( Karaköy test sunucunda 7-8 yıl önce oyunu bırakıp giden adamların nickini gördüm sorduğumda güzel bir paket ise geri döneriz filan tarzı konuşmuştular, ama gel gör ki öyle olmadı...) Meteor 39 seviye, Derindeki sır 49 paketine yakın veya onun aynısı paketi getirmekle oyunu Eski haline getirmek siz yöneticilerin elinde...

Saygılarımla...
Kardes ne söylersen söyle boşuna GM ler developer lar dinlemez seni adamlar yazılımın kralı olmuşlar hesabından bi martian akondrit alabilirler o derece bilgileri var fakat bilgileri kendilerine dediğin gibi oyunda sıkıntı çok mesela Kraliçe tırtıl sıkıştırılmış halde kesiliyor onun dışında yol savaşcısındaki köpek de sıkıştırılmış halde kesiliyor fikirlerin çok güzel fakat GM ve developer lar böyle bir şey yapmazlar eskiden dayanışma vardı şimdi millet unrly diye bi lonca çıkmış onu kral bilip ayak bağı oluyorlar böyle devam ederse çok kitle gider çook
Resim
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Megaevil yazdı: 25 Ağu 2018 08:16 Oyuncular foruma kendi fikirlerini yazarak emzik istiyorlar.Nasılsa bir yetkili gelip copy-paste yapacak.
Belki de haklılar, bir de işlerine karışmamayı deneyelim.Zaten başka çaremiz de yok.
Yav sen neden hep tartışma çıkaran yazılar yazıyorsun
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Megaevil »

02ARMA02 yazdı: 26 Ağu 2018 15:22
Megaevil yazdı: 25 Ağu 2018 08:16 Oyuncular foruma kendi fikirlerini yazarak emzik istiyorlar.Nasılsa bir yetkili gelip copy-paste yapacak.
Kimse tartışmadığına göre sıkıntı yok.Kişisel tartışma başlatacak yazıyı şu an sen yazdın.Hakaret amaçlı yazmadım ben o mesajı.Benim de tavsiye konularım var, anlatmak istediğim şey de bu, biz ne dersek diyelim bizi susturacaklar zaten.Cevap vermeyerek başlattığın tartışmaya son buldur lütfen.
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Megaevil yazdı: 26 Ağu 2018 17:10
02ARMA02 yazdı: 26 Ağu 2018 15:22
Kimse tartışmadığına göre sıkıntı yok.Kişisel tartışma başlatacak yazıyı şu an sen yazdın.Hakaret amaçlı yazmadım ben o mesajı.Benim de tavsiye konularım var, anlatmak istediğim şey de bu, biz ne dersek diyelim bizi susturacaklar zaten.Cevap vermeyerek başlattığın tartışmaya son buldur lütfen.

Lütfen benim gönderilerime yorum yapma.
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Kendi adıma konuşuyorum. Benim istediğim şey forumda artık bu tip konular görmemek. Bunu şahsi olarak algılama sakın, istediğin konuyu açıp, istediğin mesajı yazabilirsin hocam.

Ama lütfen şu oyunu bırakın artık kendi haline.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

SalurBeyi yazdı: 28 Ağu 2018 16:45 Kendi adıma konuşuyorum. Benim istediğim şey forumda artık bu tip konular görmemek. Bunu şahsi olarak algılama sakın, istediğin konuyu açıp, istediğin mesajı yazabilirsin hocam.

Ama lütfen şu oyunu bırakın artık kendi haline.
Bir Umut...
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen scorper »

SU ADAMIN HER DEDIĞINE IMZAMI ATARIM GMLER EN YETKILILER ADAM DAHA NE DESIN NEEE
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen scorper »

Her dediği doru herr. Yetkililer bu düşüncelerimize kulak ver kulak