Tek bir oyuncu bile

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Tek bir oyuncu bile

Mesaj gönderen cepni »

Ben elimden geldiğince yeni başlayanlara yada yeniden başlayanlara yardım ediyorum
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

IKVFan yazdı: 26 Eki 2018 17:34
KraToSs yazdı: 26 Eki 2018 17:18
AGRESIF yazdı: 24 Ağu 2018 14:48 yeni başlayan bir kaç kişi var eminönü sunucusunda görüyorum.
onlar yeni oyuncu değil ki mevcut sıkılıp yeni karakter açanlar veya oyunu bırakıp dönen 1 2 oyuncu yeni oyuncu yok bunu 10 milyon kez yazmayacağım sıkıldım çünkü nerull kendisi yeni oyuncular için değil,mevcut oyuncular için karaköyü getirdiklerini söyledi.
Yeni ,ilk kez keşfeden oyuncu mevcut,bunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim.
+1

Geçtiğimiz aya kadar sürekli aktiftim oyunda akşamları özellikle.Sıklıkla yeni oyuncularla karşılaştığım olmuştu.
İKV'nin tek sorunu yeni oyuncu tutamıyor oyunda.Bu konu üzerinde çalışırlarsa oyuncu sayısının eskisi gibi olacağını düşünüyorum.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

FiratCakiroglu yazdı: 27 Eki 2018 11:49
AGRESIF yazdı: 24 Ağu 2018 14:48 yeni başlayan bir kaç kişi var eminönü sunucusunda görüyorum.
onlar yeni oyuncu değil ki mevcut sıkılıp yeni karakter açanlar veya oyunu bırakıp dönen 1 2 oyuncu yeni oyuncu yok bunu 10 milyon kez yazmayacağım sıkıldım çünkü nerull kendisi yeni oyuncular için değil,mevcut oyuncular için karaköyü getirdiklerini söyledi.
+1

Geçtiğimiz aya kadar sürekli aktiftim oyunda akşamları özellikle.Sıklıkla yeni oyuncularla karşılaştığım olmuştu.
İKV'nin tek sorunu yeni oyuncu tutamıyor oyunda.Bu konu üzerinde çalışırlarsa oyuncu sayısının eskisi gibi olacağını düşünüyorum.
Tutamamasının sebebi de grup bölgelerinin zor ve oyunda tamamen yalnız olman.
kedi
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

BayTerapi yazdı: 27 Eki 2018 11:53
FiratCakiroglu yazdı: 27 Eki 2018 11:49
+1

Tutamamasının sebebi de grup bölgelerinin zor ve oyunda tamamen yalnız olman.
Buna da +1

Ek olarak oyuna başlangıç bölgemiz olan Eminönü'nün gerçek anlamda kimsesiz olması.Adam bir giriyor kimsecikler yok."Ulan sadece ben mi oynuyorum bu oyunu ? " dediğini duyar gibiyim.

Karaköy'e giriş çıkışı Eminönü'ye yapmaları hereket getirir diye düşündüler muhtemelen ama Karaköy'e giriş var , çıkış yok.İnsanları farklı bölgelere taşıma zorunluluğu getirilmeliydi.Tüm bossları tek bölgeye tıkmamak gerekirdi belki de.Yada üretimlerde istenilen materyalleri farklı bölgelerde toplamamız gerekirdi.Bilemiyorum Altan. :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen cepni »

BayTerapi yazdı: 26 Eki 2018 18:42 Vardır yeni oyuncu ama bir elin parmaklarını geçmez.
Kesinlikle
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI