Tek bir oyuncu bile

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NouzaR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Gangsta S Side

Tek bir oyuncu bile

Mesaj gönderen NouzaR »

Yalnız ikvye yeni başlayan tek bir oyuncu bile yok ,bu çok acı bir şey .Gerci dogal, adam 49 olacakta kenan kesecekte sonra migrata, hadi bunları yaptı gaffar kesecek üstüne üstelik .Zor valla yeni oyuncu zaten hiç yoktu bundan sonrada hiç olmayacak gibi duruyor
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Re: Tek bir oyuncu bile

Mesaj gönderen ismailaslan »

İlerleyen Zamanlarda Bi Güncelleme Yapılırmı Bilmem Bi DEV Ekibi Getirilebilir Diğer Türlü Dediğin Gibi Ama Her Güncellemeden Sonra Olduğu Gibi Uzun Bir Süre Sonra Oyuncular Geri Dönerse 59 Full Olan Arkadaşlar Yardım Edebilir :)
Resim
Kullanıcı avatarı
MeLankoLkBanyemS
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen MeLankoLkBanyemS »

Hali hazırda her ay binlerce akçe alan oyuncular varken neden yeni oyuncu düşünülsün ki? Dirençlerin 600e düşmesi saçmalıktan başka birşey değil. Oyun dediğin sadece tek bölgede olmaz, olursa ona oyun denmez. Sadece Eminönü'de kalıp oynayabilirdik öyle olacaksaydı. Kuklacıya, Dev Ana'ya en önemlisi de Kadim Hidra'ya bile görev grubu toplayan bir Allah'ın kulu yok ortalıkta. Oyundaki düşük seviye eşyalar artık çöpe bile atılmıyor. Seviyeler arası geçiş çok kolaylaştı. 24 saat sürmeden 59 seviye olunabiliyor. Tamamen saçmalık. Daha birsürü şey var ama saymakla bitmez. Kimi kime şikayet edeceksin? Eğer bir tane adam akıllı para kokusu için yaşamayan developer olsaydı oyun bu duruma gelmezdi. Bu metni desteğe göndersem Ctrl+v ile cevap alırım o da ayrı bir mesele :)

NouzaR yazdı: 24 Ağu 2018 03:29 Yalnız ikvye yeni başlayan tek bir oyuncu bile yok ,bu çok acı bir şey .Gerci dogal, adam 49 olacakta kenan kesecekte sonra migrata, hadi bunları yaptı gaffar kesecek üstüne üstelik .Zor valla yeni oyuncu zaten hiç yoktu bundan sonrada hiç olmayacak gibi duruyor
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

yeni başlayan bir kaç kişi var eminönü sunucusunda görüyorum.
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Pek çok arkadaşım piyasada ki diğer oyunlar daha güzel olduğu için İKV'ye labirent görevlerinden sonra devam etmedi. Yoksa İKV kötü bir oyun değil. Çağı yakalayacak yeni bir şeyler lazım gibi. Yeni oyuncu ancak böyle çekilebilir. WASD tuşları ile kontrol gelsin, anında başlarım diyen arkadaşım var. :grinning:
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Gaffar görevini ben bile yapamadım. Yeni oyuncu nasıl yapsın
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
ManyRibera
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ManyRibera »

Fiziksel Hasar Kritiği Eskiye Dönerse Ve Dirençler 1000 Olursa Oyuncular Geri Dönebilir Bence.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

AGRESIF yazdı: 24 Ağu 2018 14:48 yeni başlayan bir kaç kişi var eminönü sunucusunda görüyorum.
onlar yeni oyuncu değil ki mevcut sıkılıp yeni karakter açanlar veya oyunu bırakıp dönen 1 2 oyuncu yeni oyuncu yok bunu 10 milyon kez yazmayacağım sıkıldım çünkü nerull kendisi yeni oyuncular için değil,mevcut oyuncular için karaköyü getirdiklerini söyledi.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
IKVFan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen IKVFan »

KraToSs yazdı: 26 Eki 2018 17:18
AGRESIF yazdı: 24 Ağu 2018 14:48 yeni başlayan bir kaç kişi var eminönü sunucusunda görüyorum.
onlar yeni oyuncu değil ki mevcut sıkılıp yeni karakter açanlar veya oyunu bırakıp dönen 1 2 oyuncu yeni oyuncu yok bunu 10 milyon kez yazmayacağım sıkıldım çünkü nerull kendisi yeni oyuncular için değil,mevcut oyuncular için karaköyü getirdiklerini söyledi.
Yeni ,ilk kez keşfeden oyuncu mevcut,bunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim.
İstanbul Kıyamet Vakti Fan Sayfası

• Oyunumuz İle İlgili Haberler,Anketler.
  • Oyun İçi ve Dışı Sizlerden Gelenler.
  • Günün Sorusu vb. Etkinlikler.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Vardır yeni oyuncu ama bir elin parmaklarını geçmez.
kedi