Teşkilatın hali

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
EasyGameEasyLife
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Bu Lonca On Yedi Harf

Teşkilatın hali

Mesaj gönderen EasyGameEasyLife »

Yaklaşık 4-5 aydır girmiyordum. 2-3 gün önce girmeye başladım ve teşkilatta bir tane bile insan evladı kalmamış. Lodos klanından bölgeden saatlerce tek bir mesaj dahi yazılmıyor :D . Teşkilat bile bu hale geldiyse diğer sunucuların hali nasıldır acaba diye düşünmek istemiyorum. Yazık oldu ikv ye anladığım kadarıyla oynanabilirlik açısından son zamanlarına girmiş oyunumuz.
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: Teşkilatın hali

Mesaj gönderen yun1010 »

Öyle bir şey yok. Her güncellemede olduğu gibi bu güncellemede de oyuncular zorluğu kaldıramadı ve ara verdi. 1 yıl sonra en çok oynananlar listesinde görürsem ben şaşırmam. Senin fikrine de saygı duyarım.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
AnTaReS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Dolunay Cephesi

Mesaj gönderen AnTaReS »

Maalesef katılıyorum. Oyun hayatımın tamamını geçirdiğim sunucuyu ilk kez bu kadar çaresiz göruyorum.

Özellikle teşkilat olduğunu düşünmemin en onemli sebepleri gruplaşmanın en ust raddede olması ve item düşme şansının çok düşük olması.

Bir örnek vereyim,
Karaköy geldiğinde( ki beni zerre tatmin etmedi );
Karaköy’ün ilk haftası dolmadan Karamuk Altuncu zırhımı 120 milyon gibi bir meblağya ürettim, karamuk altuncu takılarımı tanesi 75ten topladım ve diğer parçaları da 30m civarına Alaska kritik üreterek bölgeye hazır hale geldim, her türlü bossu ilk ûç ay içerisinde defalarca kestim ama tabii hiç item alamadım :) eh plus bitti can sıkıldı bu duruma 1-2 ay ara vereyim belki düzelir dedim. O aradan döndüğümde bir baktım ki hiç kimse kalmamış sunucuda,

- hakir tekelleştirilmis loncalar tarafından, kesmek imkansız çünkü bunu kesen adamlar zaten birbirini tanıyor ve bölgeden hakirin adı bile geçmiyor gidip kesip dönüyorlar, iclerine girmenizin imkanı yok( hele 1900 buz hasari ile hiç sanmıyorum)

- kraliçe tırtıl, garibim zaten bir köseye sıkışmış Serverin godomanlari üzerini güllemiz hala hayatsız gibi 24 saat bunu kesiyor. İnsanlar gelip sıra artık bizde biraz da biz buglayıp keselim dediklerinde ‘yalnızca 4 saattir buradayiz’ cevabını gördüğüm ilginç bir boss olmuş durumda

-göz görece en kolay kesileni, grup bulmak pek zor değil; hiçbir şey değişmemiş bu konuda

-komiser ve bb artık tek grup kesiliyormuş. Gruplar güçlendi insanlar öğrendi dediğinizi duyar gibiyim ama alakası yok tabii ki, item düşmeyince insanlar sabırsızlasmis ve 2. Grubu bulmak da zorlaşınca alternatife gidilmiş :D

Evet ben 1 ay daha takıldım bu halde sunucuda, bu bir ayda tırtılı ayakta göremedim. Kesmeyi iyi bilmeme ragmen gruplaşmadan hakirin yüzünü görmedim. Grup buldukça ara sıra komiser, bb kesip bol bol gbz kestim ve yine item alamadım.

Gerçi itemi geçtim, selam alamıyoruz bu tenha sunucuda :) Umarım oyuna verdiğim ara son bulunca işleri daha da kötü bulmam.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Karaköy duyurulmadan önce oyun zaten 1 veya 2 Server dışında tamamen ölmüştü. Karaköy geldi, bir heyecan herkes başladı ama 1-2 haftaya bölgenin tırt olduğu anlaşıldı.
Yani karaköy ikvnin ölüm tarihini ertelemekten başka bir işe yaramadı bence.
Sancak Camelotx selamlar.
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Thedifferince »

yun1010 yazdı: 21 Ağu 2018 20:55 Öyle bir şey yok. Her güncellemede olduğu gibi bu güncellemede de oyuncular zorluğu kaldıramadı ve ara verdi. 1 yıl sonra en çok oynananlar listesinde görürsem ben şaşırmam. Senin fikrine de saygı duyarım.

Fikrine saygı duymak istiyorum fakat mantığım izin vermiyor
Resim
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

EasyGameEasyLife yazdı: 21 Ağu 2018 15:27 Yaklaşık 4-5 aydır girmiyordum. 2-3 gün önce girmeye başladım ve teşkilatta bir tane bile insan evladı kalmamış. Lodos klanından bölgeden saatlerce tek bir mesaj dahi yazılmıyor :D . Teşkilat bile bu hale geldiyse diğer sunucuların hali nasıldır acaba diye düşünmek istemiyorum. Yazık oldu ikv ye anladığım kadarıyla oynanabilirlik açısından son zamanlarına girmiş oyunumuz.

Yılbaşından bu yana teşkilatta oynuyorum ama ciddi bir oyuncu kaybı var
...COMANDANTE...

... Semsûr...