Para Kasmak

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Para Kasmak

Mesaj gönderen zorsavas5 »

1966 fizikçi büyücüm var ve hol görevlerini yapmam gerekiyor (Karaköy görevleri için). Şuan holde kimse olmadığı için görevleri yapmada tıkandım gibi. Herhangi bir tılsımım yok ve para kasmam gerekiyor. Holde ırklarda tek ilerlemnin bir yolu varmı büyücü ile ve para kasma ile ilgili önerileri olan var mı?
Kullanıcı avatarı
Moda
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Re: Para Kasmak

Mesaj gönderen Moda »

zorsavas5 yazdı: 21 Ağu 2018 13:25 Herhangi bir tılsımım yok ve para kasmam gerekiyor.
Dostum bende m1 m23 m2 var ve bende para kasma yolu arıyorum holde örümcek kesip çöp item satmak dışında birşey yapamıyorum para kasma adına. Irklarda tek gitmenin bir yolu var mı bilmiyorum. Karaköyde maden desen eminönü sunucusundayım maden kalmıyor yerde. Bu kadar insan parayı nereden kasıyor acaba :thinking_face: birisi biz ve bizim gibileri bilgilendirebilir mi?
Not: Tılsımları y2 ve bb3 e çevirmek istemiyorum piyasa dengesiz zarar etmek istemiyorum.
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Moda yazdı: 21 Ağu 2018 13:44
zorsavas5 yazdı: 21 Ağu 2018 13:25 Herhangi bir tılsımım yok ve para kasmam gerekiyor.
Dostum bende m1 m23 m2 var ve bende para kasma yolu arıyorum holde örümcek kesip çöp item satmak dışında birşey yapamıyorum para kasma adına. Irklarda tek gitmenin bir yolu var mı bilmiyorum. Karaköyde maden desen eminönü sunucusundayım maden kalmıyor yerde. Bu kadar insan parayı nereden kasıyor acaba :thinking_face: birisi biz ve bizim gibileri bilgilendirebilir mi?
Not: Tılsımları y2 ve bb3 e çevirmek istemiyorum piyasa dengesiz zarar etmek istemiyorum.
Mesela m1 ve m2 3 le her boss kestiginde misal hakir komiser gbz gibi seflerden mikroçip kara barut ve buji materyalleri düşüyor bujiyle kara barutu biriktirerek toplu satarsın hakirde m1 ve m2 3 le çok iş yaparsın hızlı kesime destek verirsin mikroçip kasarsın zira kraliçe var günde 3 4 tur kesmelisin mt 2 3 le iyi hasar işletirsin sentetik ipek kasarsın böylelikle hem üstünü hemde paranı biriktirir ve dizersin
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen zorsavas5 »

İşte bende tılsım yok bu yüzden sıkıntı çekiyorum. :( :( :(
EasyGameEasyLife
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Bu Lonca On Yedi Harf

Mesaj gönderen EasyGameEasyLife »

Harcayacak zamanın bolsa en güzeli seri şekilde holde veya yeraltında bankanın 2 sayfasını ve çantanı doldurup işporta yapmak. Maden çekip satmak herhalde artık para getirmez. Eminönünün durumu ne bilmiyorum fakat teşkilatta klandan bölgeden tek mesaj dahi gelmiyor saatlerce :D