Sıfırdan Başlamak?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Sıfırdan Başlamak?

Mesaj gönderen zorsavas5 »

Merhabalar karakterlerimdeki birçok eşya kayboldu bu yüzden bende sıfırdan başlamak istiyorum. Ne kadar zorlanırım? Şuanki durumda para nasıl kasabilirim? Neler değerli? Hangi sınıfla oynamak daha mantıklı? bu ve bu gibi sorulara ayrıntılı cevap verebilecek birisi var mıdır? Bu arada birkaç gündür takip ediyorum forum çok ölü kimse yok mu yoksa girenler sadece bakıp çıkıyor mu?
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Sıfırdan Başlamak?

Mesaj gönderen Megaevil »

Üstad yanlış olmasın da, bana göre savaşçı aç.49'a kadar kasması biraz zorlar ama gerçekten usanmadan kasarsan müthiş para kasabilirsin.Tavsiyem şu; boşver görevleri, philetheosları yap,49 ol gir karaköye, deparla maden çek, milislerde işporta kas ve tekrar maden çek.53 54 level olunca da koş fanatiklere.Sahilde rahatçana kasarsın.
Zaten 57den sonra bosslara karış.Grup ara.
Kastığın paralarla bir y2 alabilirsin.Piyasa düşük.Büyücüyü kas 50. Seviyeye, Alaska mor asayı parlat git milislere.Daha seri işporta demek y2 de.
Hem de seri seri seviye kasarsın.(Y2 alırsan kendine küçük bir set dizebilirsin, Bolat yeterli olur.)Kastığın paralarla da karamuk veyahut Ensari altuncu tavsiyem Ensari toplaman, iyice buz-fizik olayından para kas.İstediğin karakterine asa kılıç üret.Halley asa üretirsen her gruba girersin.
Eğer savaşcıyla hiç uğraşmak istemiyorsan da, direkt büyücü aç kendine, yine görevlerle uğraşma 49 ol karaköyde milis kes maden çek hemen Alaska asa üret.
Ardından yine milistir fanatiktir kes işporta yap hemen set diz kendine.Ensari her zaman tavsiyemdir.57 olup gir bosslara boş zamanlarında da para kas bol bol, üret asanı bak keyfine.
Umarım işine yarar, keyifli oyunlar. :relaxed:
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Megaevil yazdı: 19 Ağu 2018 14:59 Üstad yanlış olmasın da, bana göre savaşçı aç.49'a kadar kasması biraz zorlar ama gerçekten usanmadan kasarsan müthiş para kasabilirsin.Tavsiyem şu; boşver görevleri, philetheosları yap,49 ol gir karaköye, deparla maden çek, milislerde işporta kas ve tekrar maden çek.53 54 level olunca da koş fanatiklere.Sahilde rahatçana kasarsın.
Zaten 57den sonra bosslara karış.Grup ara.
Kastığın paralarla bir y2 alabilirsin.Piyasa düşük.Büyücüyü kas 50. Seviyeye, Alaska mor asayı parlat git milislere.Daha seri işporta demek y2 de.
Hem de seri seri seviye kasarsın.(Y2 alırsan kendine küçük bir set dizebilirsin, Bolat yeterli olur.)Kastığın paralarla da karamuk veyahut Ensari altuncu tavsiyem Ensari toplaman, iyice buz-fizik olayından para kas.İstediğin karakterine asa kılıç üret.Halley asa üretirsen her gruba girersin.
Eğer savaşcıyla hiç uğraşmak istemiyorsan da, direkt büyücü aç kendine, yine görevlerle uğraşma 49 ol karaköyde milis kes maden çek hemen Alaska asa üret.
Ardından yine milistir fanatiktir kes işporta yap hemen set diz kendine.Ensari her zaman tavsiyemdir.57 olup gir bosslara boş zamanlarında da para kas bol bol, üret asanı bak keyfine.
Umarım işine yarar, keyifli oyunlar. :relaxed:
Adamın 5 ayı çöp oldu :d
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

zorsavas5 yazdı: 19 Ağu 2018 12:28 Merhabalar karakterlerimdeki birçok eşya kayboldu bu yüzden bende sıfırdan başlamak istiyorum. Ne kadar zorlanırım? Şuanki durumda para nasıl kasabilirim? Neler değerli? Hangi sınıfla oynamak daha mantıklı? bu ve bu gibi sorulara ayrıntılı cevap verebilecek birisi var mıdır? Bu arada birkaç gündür takip ediyorum forum çok ölü kimse yok mu yoksa girenler sadece bakıp çıkıyor mu?
orta kalabalık bir sunucuda büyücü açarsın ve üzerini 3-5mlik bolat beresos dizersin.
ufak tefek boss kesimlerine katılır eşya'da düşürürsün.

onun dışında bir y2 elde edip hortlaklarda hem item hem düşen çöpleri satarak iyi para kasabilirsin.

pek benlik değil çöpleri bankaya at sonra git sat işi fakat bir büyücü kasarken 55'den 59'a kasana kadar 140m de para kasmıstık item ve bankaya satılanlardan.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Cevaplar için teşekkürler. Boss kesimleri için yine tılsımlı oyuncu arayan kişi sayısı çok mu yoksa geleni alıyorlar mı?
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Megaevil »

zorsavas5 yazdı: 19 Ağu 2018 21:43 Cevaplar için teşekkürler. Boss kesimleri için yine tılsımlı oyuncu arayan kişi sayısı çok mu yoksa geleni alıyorlar mı?
En azından artık çoğu zaman sadece hasar soruyorlar.
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Konu kirliliği olmaması için tekrar bu konu altından soruyorum. Şarapçıdan karaköy başlangıç görevini almıyorum. Bu görev hangi görev ile bağlatılı?
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

zorsavas5 yazdı: 19 Ağu 2018 23:11 Konu kirliliği olmaması için tekrar bu konu altından soruyorum. Şarapçıdan karaköy başlangıç görevini almıyorum. Bu görev hangi görev ile bağlatılı?
Bu başlıktaki tüm görevlerin bitmesi gerekiyor Karaköy 'e başlayabilmen için : )) .
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Teşekkürler ancak bu görevler arasında tek başına yapılamayacak görevler var ve oyundaki kitlenin neredeyse hepsi şuan karaköyde bence tüm görevlerin bitmesinin istenmesi biraz saçma olmuş.