OYUN HATASI h.k

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ardaturan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kapalı

OYUN HATASI h.k

Mesaj gönderen ardaturan »

İkv hile uygulanamayan bir oyun olarak hafızalara nüfus etmiştir.Ancak son dönemlerde bölgelerde ve çeşitli noktalarda oyuncuların bulmuş olduğu açıklar meydana geldi. Bunlara sırayla bir göz atalım.

1-Çemberlitaş dönemi tılsım birleştirme olayı .
2-Çemberlitaş dönemi yol savaşçısı kesiminde SIKIŞTIRILAN köpek .
3-Karaköy dönemi şuan içinde bulunduğumuz dönem de SIKIŞTIRILAN kraliçe.
4-Karaköy dönemi şuan içinde bulunduğumuz dönem de hakir kesimi için sıkıştırılan slotlar.

Buraya kadar herşey tamam.

Buradan sonra yazacaklarıma konuya dahil olacak kişilerin tarafsız bir şekilde yorum yapmasını rica ediyorum.

*Bu saymış olduğum 4 konu eğer oyun hatası ise ve oyuncular bunu lehine kullanıyorsa karşılığı blok mudur?
cevap: evet bloktur . - O halde tüm ikv yi bloklamalisiniz hepimiz 8 tılsımlı dönemi oynadik hadi tılsımımız yoksa yol savascısında köpeği sıkıstırdık.
*Oyun açığını lehine kullanmak diye başlayan GM mail cevaplarına itafen kraliçeyi sıkıştırıp kesen arkadaşları bloklanacaksınız diyerek mesaj veren yönetici arkadaslarim hakir kesimi için sıkıstırılan slotlarda var .
O halde güzel bir eleştiri yapalim yeteri kadar oyuncu kaybettirdiniz ikv nin yeni yöneticileri derdiniz tamamen ikv yi kapatmak mıdır ?
Bir başka eleştiri ise şu ki siz GM havası ile oyuna girip çevrenize oyuncu topluyor iseniz görevinizi yerine getirin ve var ise oyun hatası oyun boşluğu bunun için çalışmalar yapın . oturduğunuz yerden oyunculardan gelecek fotoğraf ve videolarla yola çıkmayın
8 tılsım olayını kaldırdınız hiç kimse size niye bunu yaptınız demedi demezde oyundaki açıkları yok edin gene demeyecektir.
cCcÜLKÜCÜTÜRKcCc
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Re: OYUN HATASI h.k

Mesaj gönderen 0LIVERA »

oyuncuları oyuna bağlayacak hatalara bilere göz yumurlar.

hatırlayın kraliçe kesimini ve ipek atmamasını 10'larda konu açılmıştı.

hala atmıyor fakat hiç kraliçe ipek atmıyor diye isyan gördünüz mü? amaan bug'ta kesiliyor işte zaten diye sustu herkes.

hakir için'de aynı şey geçerli zamanında 8 tılsım olayıda yine gaffar vb. yerlerden düşen zorlu eşyaları daha hızlı ve seri alabilmek için'di.

bu tip şeylere blok atılabilir mi atılamaz sebebi bunu zaten yönetimin kaldırması gerektiğidir.

şuan herkes halinden memnun slot sıkıstır hakir kes kralice sıksıtır kes.

ilerde bunlar tabiki kaldırılacak hatta geç bile kalındı herkesin elinde halley asa dolanmaya başladılar ilk zamanlar itemsizlik ve çaresizlikten kaynaklı böyle olmalıydı düzeltmenin zamanı geliyor.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bunlar hile değil oyun hatası ama yine de düzeltilmesi gereken şeyler tabi
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Oyun açığını kullanmak denilince akla gelen: Bütün slotlardan tek kesişte bütün itemleri alıp akçe bugu yaparak para kazanmak
Aslında olan: Kardeşim slotları sıkıştırmışsın ss aldım görürsün sen
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Şimdi bakın insanlar buraya Kraliçe’nin canı hakkında tonlarca yazdı kimse kaale almadı afedersiniz bunun iki çeşit çözümü vardı;

1)Ya kraliçenin canı azaltılacak drop oranı yine aynı şekilde kalıcaktı
2)Kraliçenin canı normal kalacak drop oranı yükseltilecekti

Ben kendimden örnek vereyim.Hem geceleri çalışıyorum bir yandan spora gidiyorum sadece kendim için nefes alabidiğim haftada nereden baksan 3 gün bu 3 günde ise oyuna ayırdığım vakit toplasan 10 saattir.Şimdi bu 10 saat içerisinde 2 saat normal grup düzeni ile kraliçe kesmeye kalkışsa ya 3 ya da 4 defa keser.Kesimden sonra yarım saat gelmeyen afk’ları saymadım bile sen düşün.Elbetteki oyuncu da böyle çözümler arıyor zamandan kazanmak için.Ne yazık ki insanlar üstlerinde yeni eşyalara çabuk ulaşma isteğindeler.8 sene bu oyuncuyu Çemberlitaş düzenine alıştırırsan adam da gider yeni nadide eşyalara çabuk ulaşmaya çalışır.Bak sen üzeri full seramik lifli lantan zırhlı full+full hasar veren oyuncu gördün mü yok.Neyse uzatmaya değecek bişey yok yeni bölgenin rekabeti sadece yeni gelen nadide eşyalar üzerine ayrıca bir konu açıp yazmayı düşünüyorum bu durumlarla ilgili.
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Bug kullanan oyuncuların vereceği tek ve haklı cevap ''Düzgün yapsaydınız.''
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
AMIRBEY
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Nizamı Alem

Mesaj gönderen AMIRBEY »

SalurBeyi yazdı: 16 Ağu 2018 21:53 Bug kullanan oyuncuların vereceği tek ve haklı cevap ''Düzgün yapsaydınız.''
Başka ne denebilir :') :')
Resim
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Megaevil »

SalurBeyi yazdı: 16 Ağu 2018 21:53 Bug kullanan oyuncuların vereceği tek ve haklı cevap ''Düzgün yapsaydınız.''
İnsanlık namında pek de hakka niyetli olmayıp resmiyete göre haklı olan insanların söylediği gibi, "Yapmasaydınız.."
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Bug icin ban atan bir Mmorpg görmedim henüz.Knighttada Felankor'un kuyrugunu bugta birakiyorlar henuz bunun icin ban yiyen olmamistir.
Resim