Penisilin, Transistör vs. Sorunsalı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Kiyamet
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Penisilin, Transistör vs. Sorunsalı

Mesaj gönderen Kiyamet »

Merhabalar,

Bu tarz düşürmeli görevlerde çok büyük sorunlar yaşıyorum. Penisilin görevinde 50 tane penisilin düşürmek için 250den fazla milis kestim. Keza aynı şekilde bugün 100e yakın bıçakcı kesmeme rağmen sadece 6 tane transistör düşürebildim. Bende mi bi sorun var yoksa herkesdemi böyle anlamadım bir türlü

Not: Verdiğim rakamlar kesinlikle abartı değildir
DADASS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Asker O Şimdi

Re: Penisilin, Transistör vs. Sorunsalı

Mesaj gönderen DADASS »

Şansta olabilir tabi bi ihtimal grupsuz kesiğiniz içinde az düşmüş olabilir.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

10-15 tanede bir düşüyordu bana da, çok fark yok
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Penisilin görevi ile hiç uğraşma kardeş, aynı şekilde Tohum göreviyle de uğraşma boşuna. Komiser görevlerini açmak için Transistör görevini yapman yeterli. Jetonu bile yapma :D Transistör görevi oyunun en çıldırtan görevi...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

BunudaBanlayin yazdı: 14 Ağu 2018 09:50 Penisilin görevi ile hiç uğraşma kardeş, aynı şekilde Tohum göreviyle de uğraşma boşuna. Komiser görevlerini açmak için Transistör görevini yapman yeterli. Jetonu bile yapma :D Transistör görevi oyunun en çıldırtan görevi...

Transistörü iki üç arkadaşıma yaptım. Geçtik iki üç saat boyunca kestik durduk. Ama benim hala Gaffar görevim var. En sonunda bıktım daha girmiyorum. Her şeyi yapabiliyorum ama bir Gaffar'dan kurtulamadım.
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

TOLGARDA yazdı: 14 Ağu 2018 10:36
BunudaBanlayin yazdı: 14 Ağu 2018 09:50 Penisilin görevi ile hiç uğraşma kardeş, aynı şekilde Tohum göreviyle de uğraşma boşuna. Komiser görevlerini açmak için Transistör görevini yapman yeterli. Jetonu bile yapma :D Transistör görevi oyunun en çıldırtan görevi...

Transistörü iki üç arkadaşıma yaptım. Geçtik iki üç saat boyunca kestik durduk. Ama benim hala Gaffar görevim var. En sonunda bıktım daha girmiyorum. Her şeyi yapabiliyorum ama bir Gaffar'dan kurtulamadım.

Açık bölgeyi test etmek için 2 büyü 1 tank 1 şifa girdik taarruzların menzillerini kalfalara göre ayarlamışlar yani 1 taarruzun menzilinden çıktığında kalfanın menzili başlıyor taarruzlarıda kesmeye başladığımızda kaçıyorlar açık bölgenin bir faydası yok diğer normal grup bölgesindede Semihaya kadar giderken depremler öldürmüyor ama bu seferde dirençler sorun çıkartıyor yani kısacası gaffarı çok ayrı bir seviyeye taşımışlar gitmesi dert kesmesi dert bırak görevi içeri girip taarruz kesesin bile gelmiyor
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Markzuncher yazdı: 14 Ağu 2018 11:52
TOLGARDA yazdı: 14 Ağu 2018 10:36

Açık bölgeyi test etmek için 2 büyü 1 tank 1 şifa girdik taarruzların menzillerini kalfalara göre ayarlamışlar yani 1 taarruzun menzilinden çıktığında kalfanın menzili başlıyor taarruzlarıda kesmeye başladığımızda kaçıyorlar açık bölgenin bir faydası yok diğer normal grup bölgesindede Semihaya kadar giderken depremler öldürmüyor ama bu seferde dirençler sorun çıkartıyor yani kısacası gaffarı çok ayrı bir seviyeye taşımışlar gitmesi dert kesmesi dert bırak görevi içeri girip taarruz kesesin bile gelmiyor

Şuanda en zor boss sıralaması ve sebepleri bana göre şu şekilde

1. Gaffar Bey (2 direnç ve Zırh oranı çok düşük kaldığı ve Semiha ile kesildiği için)

2. GBM X ( 2 direnç ve zırh oranı düşük kaldığı için)

3. Kenan (Direnç ve Kavurma yaparken dirençlerin düşüklüğünden tüm grubun etkilenmesi)

4. Semiha , Stauard Efendi , Junon (Dirençler 1000lenemedigi için yüksek hasar verecek ayrıca Junon büyü hasarını ne kadar yüksek verirse o kadar can basacak)

5. General Hakir (Sadece zırh oranı yüksek hasara neden oluyor, Karaköy bosslarından tek farkı 50 Candan sonra kutup açılması)

6. Kadim Hidra (2 direnç ve zırh oranı düşük olduğu için 50 Candan sonra yüksek hasar verecek fakat birkaç grup gidilebileceğini için diğerlerine göre kolay olacak)

7. Yeşil Hidra (2 Direnç ve zırh oranı düşük olduğu için 50 Candan sonra yüksek hasar verecek fakat birkaç grup gidilebileceğini için diğerlerine göre kolay olacak)

8. GBZ, Yüce Komiser (Sadece zırh oranı etkiliyor, açık bölge olduğu için kolay kesiliyor)

9. Büyük Büyücü (Sadece direnç düşük olması etkiliyor fakat açık bölge olduğu için kolay kesiliyor)

10. Düşünen Adam (Zırh oranı etkileyecek alttaki bosslarda tek farkı kutup açılması)

11. Centurion , Motorin , Yol savaşçısı (Zırh oranı etkileyecek)

Benim düşüncelerim bu şekilde :)
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Çok kolay düştü bana bu materyaller. Görev teslimlerinde yeterli tecrübe puanı vermemesinin sebebi, daha çok yaratıklar ile haşır neşir olmamızı istemeleri. Bu yüzden sabrediniz.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

FiratCakiroglu yazdı: 14 Ağu 2018 15:01 Çok kolay düştü bana bu materyaller. Görev teslimlerinde yeterli tecrübe puanı vermemesinin sebebi, daha çok yaratıklar ile haşır neşir olmamızı istemeleri. Bu yüzden sabrediniz.

Hızlı bir şekilde 59 olunmasın diye böyle bir taktik yapmışlardır diye düşünüyorum.
kedi
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

BayTerapi yazdı: 14 Ağu 2018 15:35
FiratCakiroglu yazdı: 14 Ağu 2018 15:01 Çok kolay düştü bana bu materyaller. Görev teslimlerinde yeterli tecrübe puanı vermemesinin sebebi, daha çok yaratıklar ile haşır neşir olmamızı istemeleri. Bu yüzden sabrediniz.

Hızlı bir şekilde 59 olunmasın diye böyle bir taktik yapmışlardır diye düşünüyorum.
Böyleyse bunun sebebi bir adamın onlarca yan hesabı olmasın diye olabilir.