Foruma karşı ilgi kaybetmek

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Foruma karşı ilgi kaybetmek

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

İnsanlar genelde neyden sıkıntılıysa veya neyden zevk alıyorsa yani insanların ihtiyaçları doğrultusunda konular açılıyor.İnsanlar artık oyundan bıktığı için ve bu oyuna emek verdiği için bir veda edeyim diyor.Bir kısmı memnun değil ama devam etmek istiyor sürekli sıkıntılarını dile getiriyorlar onlarda biliyor umursanmayacağını ama bir nebze işini dağıtıyor zaten belli bir süre sonra veda edip başka yollara sapıyor.Bir kısmı asa bastım diye seviniyor.Bu kişilerde zaten loncaları hazır direk asayı basıyor,oyundan zevk alan böyle devam ediyor...
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

pegasusejder yazdı: 12 Ağu 2018 16:05 Oyunu bıraktığım için mi yoksa konular bayağılaştığı için mi bilmiyorum ama artık forumda bir şeye bakasım gelmiyor. Açılan konuların %50'si şikayet, öneri, veda falan %40'ı şu asayı bastım loncayla şunu yaptık falan (yanlış anlaşılmasın herkes istediği konuyu açmakta özgür.) Artık başlığa tıklayıp içeriği göresim bile gelmiyor. Çok nadir böyle ilgimi çeken değişik bir konuya rastlıyorum. Size de böyle oluyor mu yoksa sadece bana mı oluyor? :)
İstanbul kıyamet vakti çöldeki balık misali cevo
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

Markzuncher yazdı: 12 Ağu 2018 22:02
pegasusejder yazdı: 12 Ağu 2018 16:05 Oyunu bıraktığım için mi yoksa konular bayağılaştığı için mi bilmiyorum ama artık forumda bir şeye bakasım gelmiyor. Açılan konuların %50'si şikayet, öneri, veda falan %40'ı şu asayı bastım loncayla şunu yaptık falan (yanlış anlaşılmasın herkes istediği konuyu açmakta özgür.) Artık başlığa tıklayıp içeriği göresim bile gelmiyor. Çok nadir böyle ilgimi çeken değişik bir konuya rastlıyorum. Size de böyle oluyor mu yoksa sadece bana mı oluyor? :)
İstanbul kıyamet vakti çöldeki balık misali cevo
bekliyoruz yinede bir şeyler :D :D
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

FiratCakiroglu yazdı: 12 Ağu 2018 20:34 Karaköy geldikten sonra, önceki etkinliklerin devam etmesi forumda, forumun eski popülerliğini yitirmesine sebep oldu diye düşünüyorum.
Karaköy'e özel çeşitli forum etkinlikleri gelmeliydi. Bu sayede Karaköy'ü sadece oyunda oynamamış olur, forumdan da faydalanmış olurduk.
Bu hususta her zaman önerilerinize açığız, fikirlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
DADASS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Asker O Şimdi

Mesaj gönderen DADASS »

FiratCakiroglu yazdı: 12 Ağu 2018 20:34 Karaköy geldikten sonra, önceki etkinliklerin devam etmesi forumda, forumun eski popülerliğini yitirmesine sebep oldu diye düşünüyorum.
Karaköy'e özel çeşitli forum etkinlikleri gelmeliydi. Bu sayede Karaköy'ü sadece oyunda oynamamış olur, forumdan da faydalanmış olurduk.
Katılıyorum Dünyayı İKV oyuncuları yönetsin :)
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ismailaslan »

AFRASiYAB yazdı: 12 Ağu 2018 22:42
Bu hususta her zaman önerilerinize açığız, fikirlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız. :relaxed:
Bu Husustaki Önerilerimiz Destek Ekibindeki Arkadaşlar Tarafından Reddedilirken Nasıl Olucak ?
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Destek Ekibine Bi Çogu Mantıkli ve Gelebilecek Gelmesi O Kadarda Zor Olmayan Şeyleri Yazıp Görüş ve Destek Ekibine Attım

Gelen Mesaj Aynen Şöyle ;
Oyunumuz için yapılması planlanan yenilikler ve güncellemeler, genellikle oyuncularımızın öneri ve istekleri doğrultusunda, geliştirme sürecinin

el verdiği imkan ve şartlar çerçevesinde yapılmaktadır. Önerinizi bize ulaştırdığınız için teşekkür ediyoruz ancak kısa vadede geliştirme sürecine

böyle bir değişikliğin dahil edilemeyeceğini üzülerek belirtmek isteriz.

İlgi ve desteğinize teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Burda Açığız Diyorsunuz Ama Nedenini Bile Açıklamadan Kopyala Yapıştır Cevaplarla Dahil Edilemeyeceğini Belirtiyosunuz Peki Neden ?
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

AFRASiYAB yazdı: 12 Ağu 2018 22:42
Yani Sayın Afrasıyab Şunu Demiyorsunuz Ya Arkadaş Sen Oraya Günlük Görev Yazmissın Ama onun Şöyle bi Zorluqu var Böyle bi Sıkıntısı Var diye Açıklama yok yada Diyebilirsiniz ki Bizim Başka bi Projemiz var Oyun Için haa Bizde Deriz Ki Adamlar Ugraşıyor Başka iş Yapıyor Demekki Bizim Öneriler Yanında Anlamsız Kalıyor Deriz Umutla Bekleriz Siz Bize Kopyala Yapıştır Cevaplar Veriyorsunuz Sonra Forumun Hali Belli Oyunun Hali Belli Dün Gece Oyuna Girdim Dolaşayım Diye 1 Tane Kalabalık Yazan Sunucu Görmedim Tenha Tenha Tenha Bu Kadar Oyuncu Bu Oyunu Birakirken Sizin Hiç Caniniz Yanmıyor Mu Ya Bu Oyun Kötüye Gidiyor Demiyormusunuz Madem Oyun Çok iyi Yerlerde Bu Kadar Oyuncu Keyfinden Mi Gitti
Ben Cocuklugumun Oyununu Bu Halde Görünce Icim Yaniyor Sizin Nasil Yanmıyor Anlayamıyorum Amacim Saygısızlık Yapmak Işte Yaptığınız Işi Kotülemek Değil Ama Ne Yaptiğinizi Bilmiyoruz Herşey Cevapsız O Kadar Adam Bişeyler Yapmaya Çalısıyor Cevap Yok Ya Diyin Ki Arkadaş Bu Oyun Miladını Doldurdu Artik Bu Oyunu Biraktık Böyle Devam Edicek En Azindan Bi 5 Sene Daha Deyin Haa Bende Diyim ki Abi boşuna Yazıp Adamlari Ugraştırmıyım Diyim Burda Boş Boş Yazmayı Birakayım .. Senden Nacizane Ricam Şu Kaç Yaşında Olduğunu Bilmiyorum Muhtemelen Benden Yaşca Büyüksündür Şu Mesajimi Cevapsız Koymayip Bu Oyun Nereye Gidicek Bana Bi Açıklamasını Yaparmısın Abi ?
Resim
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Konular çok standartlaştı. Hep aynı şeyleri okur olduk. Sanki siyasetçiler açıklama yapıyor.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Cevap Veren Birisi Olur Mu Diye Bir Umut :D Ama Nafile
Resim