Oyun Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Oyun Hakkında

Mesaj gönderen ismailaslan »

Esadullah yazdı: 11 Ağu 2018 14:21
ismailaslan yazdı: 09 Ağu 2018 06:15 Öncelikle Selamın Aleyküm ...

Berber: Oyunda Oyuncuların Cüzi Miktarda Oyun Parasıyla Saç Boyama Yada Kısaltma Gibi Şeyleri Yapabildiği Bir Npc Getirilebilir .. Oyunun Hikayesinde Saçma Duracağını Sanmıyorum Kıyamet Zamanında Terzi Çalışıyorsa Berber De Olabilir..
Bu dediğin diğer oyunlara özenti olur ve hırsızlar için büyük bir güneş doğmuş olur. Şahsen olumsuz görüyor, tavsiye etmiyorum.
Teşkilat Yardım Ekibi(Neferleri): 5 Veya 6 Kişilik Gruplar Halinde Katılabildiğimiz Ağah Beyin Önderliğinde Olan Bir Grup Görevini Yapamayan Oyunculara Bkz.Gaffar Bey vs. Yardım Edicek Grup Bu Oyundaki Oyuncular Tarafından Olursa Cüzi Miktarda Oyun Parası Verilebilir Yada Bot Oyuncular Olarak Sağlanabilir..
Bu dediğin ancak ücretli çalışacak oyuncular lazım ki Sobee bunu göze almaz. Mesela bu gruptan biri olarak ben olsaydım diğer arkadaşlarımla birlikte müsait zaman dilimim bir olmayabilir ve bu nedenle grup daimi eksik olacak.
Yetenek Hocaları : Her Sınıf İçin (Savaşcı,Şifacı,Büyücü) Öğretmen Tarzı Npcler Getirilebilir Yetenekler Ordan Alınabilir Oyunun Hikayesi ve Mantıksal Açıdan Daha Güzel Olacağını Düşünüyorum
Bahsi geçen hocalar, Rehber misali olarak belirtmek istemişsin sanırım. Daha önce Rehber takımı vardı hatırlar mısınız bilmem? sanırım suistimal edildiğinden dolayı kaldırıldı ve daha geri döneceğini hiç sanmıyorum.
Konuşmalar: Oyundaki Boss'ların Kendine Özgü Sözlerine Seslendirme Yapılabilir Bkz. Gaffar Bey: Kaosa kimse hükmedemez!
Mantıklı, olabilir. Oyuna renk katacak bir uygulama..
Evlilik : Kimine Göre Saçma Kimine Göre Mantıklı Gelebilir Ama Benim Fikrim Şu Konuda Belirli Bi Seviye Üstü Oyuncuların Lonca Lisansı Gibi Bi Eşyayla Bkz. Nişan Yüzüğü Evlenmeleri Ve Yanyanayken Daha Fazla xp Yada Daha Fazla Direnç Gibi Şeyler Verilebilr..
Metin2, çakma karakterler, hırsızlık ve dolandırıcılığın artışı demektir. Olumsuz görüyor, tavsiye etmiyorum.
Maden : Oyundaki 1. Seviye Pek İş Görmeyen Obsidyen Gibi Madenlerin Günlük Görevlerle 1k 10k .. Gibi Fiyatlara Satılması ..
Oyun parası daha seri kazanılması ile oyunun dengesini iyice sarsması demektir. Olumsuz görüyor, tavsiye etmiyorum.

Şahsi görüşlerimdir. Görüş ve önerinize saygım var. Hayırlı günler..
Bu Güzel Cevabın İçin Teşekkür Ederim Kardeşm :) Fikirlerine Saygım Var Benim Amacım Oyuna Gelebilecek Olabilecek Fikirlerimi Buraya Aktarmak Dikkate Alıp Yorumladığın İçin Tekrardan Teşekkür Ederim
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Esadullah yazdı: 11 Ağu 2018 14:21

Berber: Oyunda Oyuncuların Cüzi Miktarda Oyun Parasıyla Saç Boyama Yada Kısaltma Gibi Şeyleri Yapabildiği Bir Npc Getirilebilir .. Oyunun Hikayesinde Saçma Duracağını Sanmıyorum Kıyamet Zamanında Terzi Çalışıyorsa Berber De Olabilir..
Bu dediğin diğer oyunlara özenti olur ve hırsızlar için büyük bir güneş doğmuş olur. Şahsen olumsuz görüyor, tavsiye etmiyorum.
Teşkilat Yardım Ekibi(Neferleri): 5 Veya 6 Kişilik Gruplar Halinde Katılabildiğimiz Ağah Beyin Önderliğinde Olan Bir Grup Görevini Yapamayan Oyunculara Bkz.Gaffar Bey vs. Yardım Edicek Grup Bu Oyundaki Oyuncular Tarafından Olursa Cüzi Miktarda Oyun Parası Verilebilir Yada Bot Oyuncular Olarak Sağlanabilir..
Bu dediğin ancak ücretli çalışacak oyuncular lazım ki Sobee bunu göze almaz. Mesela bu gruptan biri olarak ben olsaydım diğer arkadaşlarımla birlikte müsait zaman dilimim bir olmayabilir ve bu nedenle grup daimi eksik olacak.
Yetenek Hocaları : Her Sınıf İçin (Savaşcı,Şifacı,Büyücü) Öğretmen Tarzı Npcler Getirilebilir Yetenekler Ordan Alınabilir Oyunun Hikayesi ve Mantıksal Açıdan Daha Güzel Olacağını Düşünüyorum
Bahsi geçen hocalar, Rehber misali olarak belirtmek istemişsin sanırım. Daha önce Rehber takımı vardı hatırlar mısınız bilmem? sanırım suistimal edildiğinden dolayı kaldırıldı ve daha geri döneceğini hiç sanmıyorum.
Konuşmalar: Oyundaki Boss'ların Kendine Özgü Sözlerine Seslendirme Yapılabilir Bkz. Gaffar Bey: Kaosa kimse hükmedemez!
Mantıklı, olabilir. Oyuna renk katacak bir uygulama..
Evlilik : Kimine Göre Saçma Kimine Göre Mantıklı Gelebilir Ama Benim Fikrim Şu Konuda Belirli Bi Seviye Üstü Oyuncuların Lonca Lisansı Gibi Bi Eşyayla Bkz. Nişan Yüzüğü Evlenmeleri Ve Yanyanayken Daha Fazla xp Yada Daha Fazla Direnç Gibi Şeyler Verilebilr..
Metin2, çakma karakterler, hırsızlık ve dolandırıcılığın artışı demektir. Olumsuz görüyor, tavsiye etmiyorum.
Maden : Oyundaki 1. Seviye Pek İş Görmeyen Obsidyen Gibi Madenlerin Günlük Görevlerle 1k 10k .. Gibi Fiyatlara Satılması ..
Oyun parası daha seri kazanılması ile oyunun dengesini iyice sarsması demektir. Olumsuz görüyor, tavsiye etmiyorum.

Şahsi görüşlerimdir. Görüş ve önerinize saygım var. Hayırlı günler..
Bu Arada Yetenek Hocalarından Kastım Npc Getirilmesi Oyuncular Değil ..

Rehber Takımı Olmasa Bile Bot Oyuncular Olabilir :)
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

MeLankoLkBanyemS yazdı: 11 Ağu 2018 20:52
Bu Konumda Oyuna Gelmesini Gelirse İyi Olacağını Düşündüğüm İçerikleri Herkesle Paylaşıcağım Yönetim İlgilenir Mi Umursar Mı Bilmem .. Neyse Konumuza Gelelim Uzun Süredir Düşündüğüm İçerikler Var Bunları Aklıma Geldikçe Buraya Yazacağım...
Başlayalm..

Tek mantıklı gelen yazdığın en son madde. Onun harici yıllardır söylenen şeyler zaten, peh deyip geçiyoruz. Ayriyeten lütfen gökkuşağı gibi yazma.
Kardeşm Konuma Başlarken Kimine Göre Mantıklı Kimine Göre Saçma Diyerek Başladım ..
Kimse Umursasın Diye Değil Yazmak İstediğim İçin Yazıyorum Yıllardır Söyleyenlerden Biride Benim Zaten Yinede Okuyup Cevap Verdiğin İçin Teşekkür Ederim :)
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Grup : Grup Sayısı Arttırılabilir Herkesin Girebildiği Sığınak Bölgesi İçin Özel Olarak Olabilir Bas Konuş Özelliği ile Discord Kullanımı Azaltılabilir
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Aleykümselam.
İnşallah gelir kardeş.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

güzel ama gelmeyecek fikirler :')
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

KraToSs yazdı: 12 Ağu 2018 07:43 6 yıldır bunlardan daha güzel öneriler oldu veya buna benzer sonuç 0
Forumda 300 kişi sürekli 39 sunucu istedi bir dev bakmadı. Konuyu böyle açarsan kimse iplemez bunu desteğe atacan iplerler mi bilmem ama en azından okurlar
Konuyu Tamamladığımda Hepsini Bir Atmayı Düşünüyorum Kardeşm :)
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

yun1010 yazdı: 12 Ağu 2018 10:47 Aleykümselam.
İnşallah gelir kardeş.
Renkli Yazmamın Sebebi Dikkat Çekmesi İçin Kardeşm :)
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

İllaki Burda Yazdıklarımdan Daha İyilerini Yazan İnsanlar Olmuştur Benim Buraya Bunları Yazmamdaki Amaç Kendi Şahsi Fikirlerim Olan Oyuna Önerilerimden Bazılarının Getirildiğinde Daha İyi Olacağını Düşündüğüm İçin Yazıyorum Oyunda Şuan 4 Tane Hesabımın Gaffar Görevi Duruyor Ve Oyunun Hikayesinden Uzak Karaköyde Level Kasmak İstemiyorum Onun İçin Bekleyişteyim Hem Bu Bekleyiş Süresince Oyundan Uzaklaşmamak İçin Ara Sıra Oyuna Ara Sıra Buraya Girip Bişeyler Yazıyorum Güzel Yorumlar Atan Arkadaşlara Teşekkürler.. Aklıma Geldikçe İyi Veya Kötü Saçma Veya Mantıklı Buraya Yazmaya Devam Edeceğim :)

B-)
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Reklam : Oyunun Reklamı Şuan İçin En İyi Kitlesi Yüksek Olan Youtuber'lar İle Yapılıyor Böyle MMORPG Oyunları Oynayan Yayıncılara Youtuber'lara Reklam Verilebilir Forumda Görmüştüm İkv Yayını Açan Bir Arkadaşımız Var Ona Destek Verilebilir .. Oyunun Kitlesinin Artacağını Düşünüyorum

Beta Serveri : Oyuna Karaköyün Betasında Olduğu Gibi Bi Server Getirilebilir Gaffar Görevi Yapılmış Sayıldığı İçin Ben Gibi Bu Oyunu Hikayesi İçin Oynayan Arkadaşlar İçin İyi Olabilir

Artık Yazılmazsa Olmaz Bende Yazayım Dedim :D

Nostaji Serveri : 39 Seviye Sınırı Olan Eski İtemlere Biraz Daha Ekleme ve Oyunun Akışını Bozmadan Yeni İtemler Yada Npcler Getirilerek Şuanki Karaköy Güncellemesinden Şikayetçi Olan Arkadaşların Takılabileceği Bir Yer Getirilebilir :)

Kitap : Oyunun Hikayesi Bir Kitap Haline Getirilebilir Ve Eminimki Gerek İkv Oyuncuları Olsun Gerek Normal İnsanlar Zevkle Okuyacaklarından Devamının İsteneceğinden Eminim

Reklam +1 : Oyun Posterleri Kıyafet Baskıları Minyatür Asalar Mapların Minyatürleri Getirilebilir Anahtarlıklar Ve Nicesi Çok Hoş Olacağından Birçok Kişinin Satın Alacağından Eminim Başta Ben Olmak Üzere

Nöbetci : Oyun İçinde Belirli Saatler Aralığında Günlük Yada Haftalık 5 Kişiye Görevlerinde Yardım Edilebilir Saat Ve Sayı Değişebilr Bu Yönetime Bağlı

Beyaz Bayrak : Oyuna Beyaz Bayrak Getirilebilir Saatlik Olarak Klansız Olarak Gözükebilir Bu Sabote Edilebilir Onun İçin Bitmesine 5 Dakika Kala Oyundan Atıp Ölmüş Gibi Spawn Olabilir Böyle Bi Çözüm Getirilebilir
Resim