İKV SOSYAL DENEY - 400M HEDİYELİ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life and Death

Re: İKV SOSYAL DENEY - 400M HEDİYELİ

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

Loncamızda bir ADAM ( vefasızcaptan ) vardı oyunu bırakırken 30 adet 3. Seviye tılsım + 2 buluşma seti lonca içi ve lonca dışı ihtiyacı olanlara dağıtmıştı. Asıl sosyal deney o diye düşünüyorum :)
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
DADASS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Asker O Şimdi

Mesaj gönderen DADASS »

yeCs yazdı: 07 Ağu 2018 20:51

Oyunu birkaç hafta önce bırakmıştım.. Unuttuğum bi hesabımda 400m para olduğunu gördüm.. Beyaz Köşkte sosyal deney yaptım. Birkaç kişiye belli miktarlarda para verdim. " Diğer hesabım hemen burada aktarabilir miyiz? " dedim ve aktarımı yaptılar sağolsunlar. Ben de iki kişiye 100m , 1 kişiye de 200m verdim. 200m alan adam bir de tılsım istedi onu da verdim ancak videoda yok o kısım.. :D Yemin ediyorum hiç birini tanımıyorum bu insanların. Dağıtma amacım da oyunu bırakmış olmam :D Birkaç parça eşya , maden vs var.. Onları da aynı şekilde dağıtacağım.. Videoyu 1080p olarak çektim ancak youtubeye 720p olarak yüklendi. Orjinal kalitede nasıl yüklenir bilen varsa yardım edebilir :D
Pişman olursun veya olmazsın bu senin kararın saygı duymak zorundayız bu devirde herkesin cebinde akrep var sanırsın bende dahil umarım aramıza tekrar dönersin.
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Erdem sahibi insan olmak şu zamanın şartlarında hakikaten zor iş. Bu tür davranışlar görmek çok hoş. Umarım bu cömertliğin hayatının her alanında yer alır.
Resim
Kullanıcı avatarı
theanstar
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen theanstar »

Her ne kadar mobilden izlediğim için konuşmaları göremesem de, herkesin yapacağı bir davranış değil ve takdir ettim doğrusu. Reel hayatınızda başarılar dilerim. :relaxed: