Yönetimin gördükleri ve oyuncuların geliştirdikleri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Yönetimin gördükleri ve oyuncuların geliştirdikleri

Mesaj gönderen Markzuncher »

- Level sınırının gelmesinin sonucu biz oyuncuların geliştirdigi hol bölgesine 5 level çarı katıp saatte 20 dakikada 49 yapmamızdı

- Yönetimin gördügü yeni bölgede oyuncuların çt itemleriyle şef kesmeye gidecekleriydi ve çarlarını dizecekleriydi , lakin para vererek partlattıgımız bir itemi çöp yapmaları tartışmasız zarar ettigimizdi

- Maratonların çöp edilmesi biz oyuncuların hızını kesmeleriyle beraber klan savaşlarında vs gibi birçok yerde zorluk getirdigi

- Yönetim ful + ful karaköy itemleriyle denedikleri bölgeye oyuncuların itemlerini çöp ederek slot kesmelerini ön gördü ve slotları aşırı derecede güçlü yaparak açık bölge kavramını öldürdü

- Güvenlik koduna ihtiyaç duyularak biz oyuncuların buldugu makro sisteminin saf dışı edilmesi ve hak yememenin önüne geçilmesiydi

- Yönetim sandı ki getirdikleri açık bölgeye oyuncular 20 kişi girip yeni başlayanların görevlerini yapacaklar zira herkesi karaköye tıkmaları göz önündeydi

- Biz oyuncuların geliştirdigi dirençleri 1000 leyip kenana , junona ve gaffara tek büyücüyü tank olarak katıp kesip çıkmamızdı yönetimin bunu görerek yeni güncelleme olarak adlandırılan eklentiye dirençleri 600 e çekip savaşçıların tank olma özelligini öldürdüler

- Level sınırının ve dirençlerin 600 e çekilmesinden itibaren oyuncu kaybı gözlemlendi yönetim bu seferde dedi ki kolaya alışmışlar ve şimdide oynamayız diyorlar oyuncular dedi

Velakin uzun lafın kısası biz oyuncular neyi geliştirdiysek yönetim bunun önüne geçti.
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Yönetimin gördükleri ve oyuncuların geliştirdikleri

Mesaj gönderen dedee66 »

Markzuncher yazdı: 07 Ağu 2018 16:33 - Level sınırının gelmesinin sonucu biz oyuncuların geliştirdigi hol bölgesine 5 level çarı katıp saatte 20 dakikada 49 yapmamızdı

- Yönetimin gördügü yeni bölgede oyuncuların çt itemleriyle şef kesmeye gidecekleriydi ve çarlarını dizecekleriydi , lakin para vererek partlattıgımız bir itemi çöp yapmaları tartışmasız zarar ettigimizdi

- Maratonların çöp edilmesi biz oyuncuların hızını kesmeleriyle beraber klan savaşlarında vs gibi birçok yerde zorluk getirdigi

- Yönetim ful + ful karaköy itemleriyle denedikleri bölgeye oyuncuların itemlerini çöp ederek slot kesmelerini ön gördü ve slotları aşırı derecede güçlü yaparak açık bölge kavramını öldürdü

- Güvenlik koduna ihtiyaç duyularak biz oyuncuların buldugu makro sisteminin saf dışı edilmesi ve hak yememenin önüne geçilmesiydi

- Yönetim sandı ki getirdikleri açık bölgeye oyuncular 20 kişi girip yeni başlayanların görevlerini yapacaklar zira herkesi karaköye tıkmaları göz önündeydi

- Biz oyuncuların geliştirdigi dirençleri 1000 leyip kenana , junona ve gaffara tek büyücüyü tank olarak katıp kesip çıkmamızdı yönetimin bunu görerek yeni güncelleme olarak adlandırılan eklentiye dirençleri 600 e çekip savaşçıların tank olma özelligini öldürdüler

- Level sınırının ve dirençlerin 600 e çekilmesinden itibaren oyuncu kaybı gözlemlendi yönetim bu seferde dedi ki kolaya alışmışlar ve şimdide oynamayız diyorlar oyuncular dedi

Velakin uzun lafın kısası biz oyuncular neyi geliştirdiysek yönetim bunun önüne geçti.
dostum çoğu aşıla bilir sorun zaten
1. hol'den 49 level'den sonra çok az exp vermesi lazım level ilerledikçe hiç vermesin karaköy öyle mesela kaç tane fare kessem saatlerce uğraşsam exp almak için ter döküyorum oyunda ama adam holde çarı 55 level etmiş ben daha 51 level olmadan.
2. yönetimin full karaköy itemleriyle denedikleri bölge demene aşırı katılıyorum
çünkü sancak tarafındaki farelere bir vuruyorum vurduğumun çevresindeki tüm fareler peşime takılıyor oda yetmiyor silah ile tek atıyor biri kafa dönderiyor burası grup bölgesi mi yoksa eklenti mi onu çözemedim yada bu fareleri kesince sürpriz bir şey mi veriyor acaba biz mi bilmiyoruz.
fareye vurdum tamam diğerleri neden geliyor onu çözemedim nasıl kasılcaz biz bunu geçtim görevleri hiç konuşmuyorum en azından bunlar kolay olsaydı oyuna adam çeke bilirlerdi ve Millet 59 level yapıp üstünü fuller dolanırdı grup bölgelerini vs atarlardı klan savaşı yaparlar
sonra yönetim bir süpriz yapar yeni bölge getiriyoruz diye oyuncuları sevindire bilirdi.
3. büyücünün tank olması ayrı bir sorun bu zaten savaşçı kullanan arkadaşları bitirdi galiba benim oynadığım zamanlar öyle bir sorun yoktu 2016'ya kadar ben tank kullandım Teşkilat'ta günlük 10 kereden fazla çemberli taş attığım oldu yarısınıda kendim toprluyordum tank değerliydi önceden tabi Meteor Bir yere kadar taşıdı oyunu artık herkes bölge gelmiyecek kaidesi ile oyunu bırakmaya başladı.
Karaköy hataları ile geldi ve dengeler bozuldu ve yönetim hiç sallamıyor
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996